Augusti offtopic

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pumper
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 2359

    #406
    Re: Augusti offtopic

    Hea lugemise leidsin, kustutan Neigausi blogi ära ja panen selle endale lugemiseks lemmiklinkide alla:P

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #407
      Re: Augusti offtopic

      Eesti loetuim poliitblogi

      Comment

      • Pumper
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 2359

        #408
        Re: Augusti offtopic

        Muud postitused suht igavad, aga see Vares oli ikka omaette teema:d

        Comment

        • hoss23
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 2551

          #409
          Re: Augusti offtopic

          Algselt postitas Pumper Vaata postitust
          Muud postitused suht igavad, aga see Vares oli ikka omaette teema:d
          Lugesin ka seda, kindel, et ikka Ets sellist teksti kirjutab? Või tal mingi variautor?

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #410
            Re: Augusti offtopic

            Edgarist ja varestest täna TV3-s http://www.postimees.ee/946288/savis...kahmlusvideot/

            Comment

            • Maxi
              Pokkerihai
              • Nov 2010
              • 1849

              #411
              Re: Augusti offtopic

              Ladbrokes pokeri konto lasti lukku ja lõpuks peale kirjavahetust sain vastuse härralt nimega steve kelle signatuuri all oli kirjas "poker manager" ning konto kenasti lahti. 2nd line customer support ftw, need customer administratorid on nagu robotid, kasu on suht 0, miljonid ticketid ja automaatsed vastused, personaalselt keegi eriti su muret ei vaata ja ega neid ei koti väga ka.

              väike päike tänasesse päeva


              inb4 "Cool story bro"

              Comment

              • Trapface
                Jube Noob
                • Feb 2012
                • 197

                #412
                Re: Augusti offtopic

                Sõna "algoritm" ei kõla enam kunagi tavaliselt. Isegi artiklist jääb kohe silma. Einotänks, BM.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #413
                  Re: Augusti offtopic

                  Hahaa, nii ongi:-)

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #414
                    Re: Augusti offtopic

                    Heh. Ei saa naljast aru... Viitsib keegi lollile selgeks teha? :)

                    Comment

                    • TaistoJ
                      Grinder
                      • Aug 2010
                      • 787

                      #415
                      Re: Augusti offtopic

                      Pokkeriraamat "Pokerstars algorithms" by BM

                      Comment

                      • Fortune
                        IP
                        • Oct 2008
                        • 1396

                        #416
                        Re: Augusti offtopic

                        Miks seal monex'i valuutavahetuses nii kirved kursid on? Võrreldes Tavidiga saab nt 400 lati pealt mingi sujuvalt 70 euri lüpsta :S.

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #417
                          Re: Augusti offtopic

                          väärakad since 2004

                          lollidele turistidele ja muidu invaliididele. 2 korda vähem kliente, 4 korda suurem kasum.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #418
                            Re: Augusti offtopic

                            Algselt postitas Fortune Vaata postitust
                            Miks seal monex'i valuutavahetuses nii kirved kursid on? Võrreldes Tavidiga saab nt 400 lati pealt mingi sujuvalt 70 euri lüpsta :S.
                            sihtgrupp on teine. vanalinnas või sadamalähistel turistidele (või maapoisile pealinnas).

                            Comment

                            • eddi
                              Vana Tegija
                              • Oct 2009
                              • 1200

                              #419
                              Re: Augusti offtopic

                              Algselt postitas Trapface Vaata postitust
                              Sõna "algoritm" ei kõla enam kunagi tavaliselt. Isegi artiklist jääb kohe silma. Einotänks, BM.
                              Haha, sama teema. Keegi mainib sõna "algoritm", siis kohe BM'i teooriad hüppavad pähe

                              Comment

                              • Dnbftw
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1808

                                #420
                                Re: Augusti offtopic

                                Elu teine royal, riveris sai õnnest nuppe vajutatud, aga oleks pidanud vist check-raise peale minema :(

                                Comment

                                Working...