Re: Augusti offtopic
:(
Solid lauseehitus ka. Mulle tundub douche. Samas ilmselt lihtsalt tundlik, kuna minu kohta ja loll teema.
Siiski, Kais Allkivi ka päris ajakirjanduslikke pärleid ka ei üllita. Ilmselgelt.
Algselt postitas nikitheone
Vaata postitust
Solid lauseehitus ka. Mulle tundub douche. Samas ilmselt lihtsalt tundlik, kuna minu kohta ja loll teema.
Siiski, Kais Allkivi ka päris ajakirjanduslikke pärleid ka ei üllita. Ilmselgelt.

Comment