***Official tournament thread***

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #1111
    Re: ***Official tournament thread***

    hmmz mis seal kommneteerida said ju ai, mida tahtsid, turn teeb liini su jaoks väga lihtsaks-barreldada ja mõnuga väärtust võtta

    Comment

    • Ambur99
      Õpihimuline Mängur
      • Jan 2014
      • 323

      #1112
      Re: ***Official tournament thread***

      Isiklik arvamus hobimängijalt.

      wp hero, river on küsitav (kas check-bet või betida ise esimesena?) imo. Sizingut ei kommenteeri, aga meeletut viga ei täheldaud

      Comment

      • supernova66666
        Grinder
        • Nov 2012
        • 732

        #1113
        Re: ***Official tournament thread***

        Algselt postitas privador Vaata postitust
        hmmz mis seal kommneteerida said ju ai, mida tahtsid, turn teeb liini su jaoks väga lihtsaks-barreldada ja mõnuga väärtust võtta
        See ei loe midagi et AI sain nagu tahtsin, küsimus on kas peaksin turnis ka bettima ning mida teha riveril, mis oleks parem.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #1114
          Re: ***Official tournament thread***

          Ma cashi mängijana ja mõne turniiri ka teinud siis arvan, et turn ck/c fine sest 3bet spote stabitakse normilt ja Tx võiks siiski vähem olla kui KQ/AQ/99/88 jne tüüpi käsi.

          Riveris ka su line suht weak ja ma laseks tal jätkata, väga ei näe valuekätt mis turni betib ja riveri checkib.

          Comment

          • CheckRaise
            Julm Donk
            • Dec 2010
            • 86

            #1115
            Re: ***Official tournament thread***

            Keegi targem võiks sizingud üle vaadata.

            No Limit Holdem Tournament
            PartyPoker
            9 Players
            Hand Conversion Powered by weaktight.com

            Stacks:
            UTG pabossalex (66k) 17bb
            UTG+1 cavcaz123 (53k) 13bb
            MP1 Gumburg (171k) 43bb
            MP2 Rampik38 (110k) 27bb
            MP3 aWillemann (46k) 11bb
            CO Gladi77 (161k) 40bb
            BTN pajda10 (174k) 44bb
            SB fisscreek (57k) 14bb
            BB Hero (63k) 16bb

            Blinds: 2k/4k Ante 400

            Pre-Flop: (9.6k, 9 players) Hero is BB 10 Q
            2 folds, Gumburg calls 4k, 3 folds, pajda10 calls 4k, fisscreek calls 2k, Hero checks

            Flop: 2 3 10 (20k, 4 players)
            fisscreek checks, Hero bets 9.9k, 1 fold, pajda10 calls 9.9k, fisscreek folds

            Turn: 10 (39k, 2 players)
            Hero bets 8.6k, pajda10 calls 8.6k

            River: 8 (57k, 2 players)
            Hero bets 12k, pajda10 calls 12k

            Final Pot: 81k
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            2.
            No Limit Holdem Tournament
            PartyPoker
            9 Players
            Hand Conversion Powered by weaktight.com

            Stacks:
            UTG Rampik38 (124k) 25bb
            UTG+1 aWillemann (45k) 9bb
            MP1 Gladi77 (159k) 32bb
            MP2 pajda10 (138k) 28bb
            MP3 fisscreek (52k) 10bb
            CO Hero (106k) 21bb
            BTN pabossalex (62k) 12bb
            SB cavcaz123 (48k) 10bb
            BB Gumburg (165k) 33bb

            Blinds: 2.5k/5k Ante 500

            Pre-Flop: (12k, 9 players) Hero is CO A A
            5 folds, Hero raises to 11k, 2 folds, Gumburg calls 5.8k

            Flop: 7 6 2 (29k, 2 players)
            Gumburg checks, Hero bets 9.8k, Gumburg raises to 27k, Hero calls 17k

            Turn: 8 (82k, 2 players)
            Gumburg bets 35k, Hero goes all-in 68k, Gumburg calls 33k

            River: 7 (218k, 2 players, 1 all-in)

            Final Pot: 218k
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Last edited by CheckRaise; 06.04.14, 23:28.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #1116
              Re: ***Official tournament thread***

              Ütlen ausalt. Ei meeldi kummaski käes su sizingud. 1. käes turnis suuremalt ja river shove. 2. paneks flopil ka natuke suuremalt. Praegu betid vähem kui pf avang oli.

              Kardad value võtta või mis teema on?

              Pole turnapro ega miskit aga minumõtted sis

              Comment

              • Juhhei
                Jube Noob
                • Jul 2009
                • 154

                #1117
                Re: ***Official tournament thread***

                1mene händ tundub et flop on fine sellel turnil uhaks ikka kõvasti rohkem riveril tahaks nuppe panna kui ärtut maha ei tule. Oleneb kes täpsemalt meil seal buttonil istub.Trapib siis trapib aga nii odavalt tal masti ei tahaks osta lasta + meil on pre aind 16bb ja siin tundub mulle et trips on on as nuts as can be.
                2'e händ on fine (Y) mu silmis. Oina vastu vahest tahan siiski flopil stäkkida aga no AA'ga võib nats nööri anda küll.

                Comment

                • Ambur99
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jan 2014
                  • 323

                  #1118
                  Re: ***Official tournament thread***

                  Ei usu, et keegi päris täpset sizingut sulle öelda oskaks. Sõltub vastasest või vastastest, sinu imagest ka jne.

                  Jämedalt valupunktid hero liini peal: 1 käe puhul turn t1\2+, 2 käe puhul on küsitav flop bet-call või bet-shove, hero liini peal?? Ei oska öelda täpsemalt keegi sulle olemasoleva infoga.

                  Comment

                  • mait47
                    Jube Noob
                    • Jul 2011
                    • 192

                    #1119
                    Re: ***Official tournament thread***

                    Esimeses käes oleks turnis minul mõttekoht kui suur bet teha. et riveril saaks mõnusalt kõik nupud sisse lükata.
                    Ise üritaks 16bb-ga sellisel boardil kindlalt sisse kühveldada, imo nii väikse stackiga on top paar juba nuts... (mängin turniire nagu agro retard kah)

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #1120
                      Re: ***Official tournament thread***

                      Ma ei saa aru, miks vastaseid hellitada mingite 1/4-ke poti bettidega, et odavalt fishidele drawd välja imeda ja siis suure beti välja maksta? Või mis point sellisel "mõnulemisel" on?

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #1121
                        Re: ***Official tournament thread***

                        2+2s väga hea teema stakemise, markupi, üldiselt turniiripokkeri, mängijate headuse ja kuidas seda headust hinnatakse:

                        http://forumserver.twoplustwo.com/61...7/index17.html

                        Üks tsitaat ka kasutajalt Seabeast:
                        "it's that i strongly disagree with the prevailing sentiment that just because someone reads the forums and decides they want to be a winning player, they are automatically a winning player.

                        not being a losing player is not the same as being a winning player.

                        it's almost as though people think we are all equally good because we read the same threads and register in the same tournaments, and that some of us just have to wait longer for our heaters than others.

                        eventually we'll all be rich, because lucky us, we all found the same automatic cashcow!

                        poker is hard to beat. it takes discipline, study, and self control.

                        very few people ever really take a large amount of money out of the game. this doesn't change whether they are backed or not, or whether they play tourneys, cashgames, or back other players.

                        you aren't a winning player just because you show up, even if you never make a huge spewy embarassing mistake, or play table games, or tilt off money like other people you know... even if you read 2+2 for two hours a day...

                        all that is still not enough. it takes more. profit in poker is GROUND OUT, it's not automatically there. it's a privilege. it's earnt, over time, not by *avoiding mistakes*, but by actually becoming a tough player.
                        "

                        Comment

                        • Ambur99
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jan 2014
                          • 323

                          #1122
                          Re: ***Official tournament thread***

                          Solid post, palju häid mõtteid ja lisalugemist on selles teemas mis postitasid!

                          Tänud.

                          Comment

                          • yolpa
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 2669

                            #1123
                            Re: ***Official tournament thread***

                            Algselt postitas Ambur99 Vaata postitust
                            Solid post, palju häid mõtteid ja lisalugemist on selles teemas mis postitasid!

                            Tänud.
                            kust sellised tulevad, palun. Isegi kui troll on, siis imo selline sitt juba aegund ja foorumist liiga palju läbi käind

                            Comment

                            • Ambur99
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jan 2014
                              • 323

                              #1124
                              Re: ***Official tournament thread***

                              Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                              kust sellised tulevad, palun. Isegi kui troll on, siis imo selline sitt juba aegund ja foorumist liiga palju läbi käind
                              Ma ei saa sinu postitusest aru, mis on aegunud? Ja veel vähem saan aru sinu postituse mõttest.

                              Comment

                              • muruntau
                                • Jan 2009
                                • 4325

                                #1125
                                Re: ***Official tournament thread***

                                Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                                kust sellised tulevad, palun. Isegi kui troll on, siis imo selline sitt juba aegund ja foorumist liiga palju läbi käind
                                Ma tahaks ka teada, mis osa sellest tsitaadist või teemast sitt või aegunud on. Täitsa võimalik, et midagi on aegunud. Kui sul on rohkem up to date infot stakemise kohta üldiselt, siis sheeri linki palun, üritan võimalikult palju selle kohta teada saada. Olen mtt c 2+2 alafoorumist nii mõnegi stakemise probleemi teema läbi vaadanud ja ei tundu selle lingi sisuga vastuollu minevat.

                                Comment

                                Working...