Re: ***Official tournament thread***
privador
Ups ajasin positsioonid sassi.
Algselt postitas mait47
Vaata postitust
Re: MicroMillions VII niit
nii shovesin bb qq-ga late pos LIMP callis kk-ga, ainult mm juhtub sellist asja, kus lp aa-kk limp
nii shovesin bb qq-ga late pos LIMP callis kk-ga, ainult mm juhtub sellist asja, kus lp aa-kk limp
Ups ajasin positsioonid sassi.
T
8
2
3
Comment