Re: ***Official tournament thread***
Minule endale meeldis Yoshi63 postitus, mõtlema-panev postitus:
Siit edasi jälle mõttekoht, postitas Bonified:
Kindlasti on selles teemas veel igaühe jaoks midagi lugemiseks. Loomulikult iga asja ei saa sulatõena võtta, aga filosoofiline väärtus on sellel teemal aegumatu imo!
Minule endale meeldis Yoshi63 postitus, mõtlema-panev postitus:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Siit edasi jälle mõttekoht, postitas Bonified:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Kindlasti on selles teemas veel igaühe jaoks midagi lugemiseks. Loomulikult iga asja ei saa sulatõena võtta, aga filosoofiline väärtus on sellel teemal aegumatu imo!
J
2
3
Comment