***Official tournament thread***

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ambur99
    Õpihimuline Mängur
    • Jan 2014
    • 323

    #1126
    Re: ***Official tournament thread***

    Minule endale meeldis Yoshi63 postitus, mõtlema-panev postitus:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Siit edasi jälle mõttekoht, postitas Bonified:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Kindlasti on selles teemas veel igaühe jaoks midagi lugemiseks. Loomulikult iga asja ei saa sulatõena võtta, aga filosoofiline väärtus on sellel teemal aegumatu imo!

    Comment

    • WeThePeople
      Vana Tegija
      • Mar 2010
      • 1163

      #1127
      Re: ***Official tournament thread***

      naljakas et teistel on keelatud stratis trollida

      Comment

      • Ambur99
        Õpihimuline Mängur
        • Jan 2014
        • 323

        #1128
        Re: ***Official tournament thread***

        $10 Buy-in (200/400 blinds, 40 ante) No Limit Hold'em Tournament, 8 Players

        6 esimest saavad kopikaid; blindid 15 minutes; vastase statsid 19/12/H:55
        Hero (MP1): 18,005.30 (45 bb)
        MP2: 32,306.96 (80.8 bb)
        MP3: 23,995.66 (60 bb)
        CO: 2,358 (5.9 bb)
        BTN: 42,660.50 (106.7 bb)
        SB: 29,503.50 (73.8 bb)
        BB: 24,786.80 (62 bb)
        UTG+2: 11,383.28 (28.5 bb)

        Preflop: Hero is MP1 with J J
        UTG+2 folds, Hero raises to 1,000, MP2 folds,MP3 raises to 23,955.66 and is all-in, hero?
        Last edited by Ambur99; 10.04.14, 20:44.

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #1129
          Re: ***Official tournament thread***

          not this time ... obv

          Comment

          • CheckRaise
            Julm Donk
            • Dec 2010
            • 86

            #1130
            Re: ***Official tournament thread***

            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
            superuser

            Comment

            • eyestabber
              Grinder
              • Feb 2010
              • 505

              #1131
              Re: ***Official tournament thread***

              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
              confirmed rigged site

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #1132
                Re: ***Official tournament thread***

                Algselt postitas CheckRaise Vaata postitust
                superuser
                Tegelt isegi üks aste superuserist kõrgemal- ettenägemisvõimega superuser. Sellest ka 5bb tõste pre.

                Comment

                • supernova66666
                  Grinder
                  • Nov 2012
                  • 732

                  #1133
                  Re: ***Official tournament thread***

                  Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                  so standart, v.a 5x avang

                  Comment

                  • supernova66666
                    Grinder
                    • Nov 2012
                    • 732

                    #1134
                    Re: ***Official tournament thread***

                    Algselt postitas Ambur99 Vaata postitust
                    $10 Buy-in (200/400 blinds, 40 ante) No Limit Hold'em Tournament, 8 Players

                    6 esimest saavad kopikaid; blindid 15 minutes; vastase statsid 19/12/H:55
                    Hero (MP1): 18,005.30 (45 bb)
                    MP2: 32,306.96 (80.8 bb)
                    MP3: 23,995.66 (60 bb)
                    CO: 2,358 (5.9 bb)
                    BTN: 42,660.50 (106.7 bb)
                    SB: 29,503.50 (73.8 bb)
                    BB: 24,786.80 (62 bb)
                    UTG+2: 11,383.28 (28.5 bb)

                    Preflop: Hero is MP1 with J J
                    UTG+2 folds, Hero raises to 1,000, MP2 folds,MP3 raises to 23,955.66 and is all-in, hero?
                    Ma läheks.

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #1135
                      Re: ***Official tournament thread***

                      Algselt postitas supernova66666 Vaata postitust
                      so standart, v.a 5x avang
                      5x avang võiks ju arvata, et mingi tugeva käega weak mängija teeb nii, kuid tegelt ta oli suht weirdo ja karjus pigem marginaalse käe moodi olema. Suht regulaarselt tõstiski nii palju pre pidevalt ja loose oli jne.

                      Comment

                      • Juhhei
                        Jube Noob
                        • Jul 2009
                        • 154

                        #1136
                        Re: ***Official tournament thread***

                        Algselt postitas Ambur99 Vaata postitust
                        $10 Buy-in (200/400 blinds, 40 ante) No Limit Hold'em Tournament, 8 Players

                        6 esimest saavad kopikaid; blindid 15 minutes; vastase statsid 19/12/H:55
                        Hero (MP1): 18,005.30 (45 bb)
                        MP2: 32,306.96 (80.8 bb)
                        MP3: 23,995.66 (60 bb)
                        CO: 2,358 (5.9 bb)
                        BTN: 42,660.50 (106.7 bb)
                        SB: 29,503.50 (73.8 bb)
                        BB: 24,786.80 (62 bb)
                        UTG+2: 11,383.28 (28.5 bb)

                        Preflop: Hero is MP1 with J J
                        UTG+2 folds, Hero raises to 1,000, MP2 folds,MP3 raises to 23,955.66 and is all-in, hero?
                        Mingit infot pole vastase kohta ?
                        Üldjuhul calliks enamusajast ära aga õnnelik ei ole. AA v KK ei usu et nii sisse uhab pigem AK ja 88 vms

                        Comment

                        • Ambur99
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jan 2014
                          • 323

                          #1137
                          Re: ***Official tournament thread***

                          Algselt postitas Juhhei Vaata postitust
                          Mingit infot pole vastase kohta ?
                          Üldjuhul calliks enamusajast ära aga õnnelik ei ole. AA v KK ei usu et nii sisse uhab pigem AK ja 88 vms
                          Väga straight forward mängija tundus olema. Mingeid spetsiifilisi riide, millele toetuda ei olnud!

                          Mul samad mõtted, et miks peaks keegi sellist liigutust tegema AA ja KK'ga siin. Arvasin, et olen selles olukorras heas seisus ja uhasin nupud sisse! Küsimus veel, et kas siin võib ka foldida südemarahus, ennustades et oleme tema oletatava range'i vastu heas seisus enamus kordi?

                          Tulemus siin, kui soovid vaadata. Kes soovib veel selle käe üle mõelda, siis ärgu vaadaku:

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Ambur99
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jan 2014
                            • 323

                            #1138
                            Re: ***Official tournament thread***

                            $2.28 Buy-in (2,000/4,000 blinds, 400 ante) No Limit Hold'em Tournament, 6 Players

                            180 players turka, FT. kopikate jaotus: 1. 123$; 2. 82$; 3. 47$; 4. 30$; 5. 24$; 6. 18$

                            Blindid tõusevad iga 5 minuti järel!


                            BTN: 50,980 (12.7 bb)
                            Hero (SB): 9,028 (2.3 bb)
                            BB: 57,748 (14.4 bb)
                            UTG: 796 (0.2 bb)
                            MP: 126,042 (31.5 bb)
                            CO: 25,406 (6.4 bb)

                            Preflop: Hero is SB with 3 6
                            UTG folds, MP raises to 8,000, CO raises to 25,006 and is all-in, BTN folds, hero?

                            Hetkel pangas surnud raha t8400. Küsimus on pigem selles, et kui hästi mitme vastasega potis 36s mängib?

                            Ja kopikate jaotus on ka pigem top heavy.
                            Last edited by Ambur99; 18.04.14, 16:06.

                            Comment

                            • Pyha Karu
                              Grinder
                              • May 2010
                              • 565

                              #1139
                              Re: ***Official tournament thread***

                              Loe icm kohta. Kuna utg on pmst surnud pead sa siin super tight olema. Sul on sees vähem kui 25 prossa stacki ehk siis sa pole commited ja alati fold siin olenemata stackidest kui ees tõste.

                              Comment

                              • bi0hazard
                                Vana Tegija
                                • Jul 2010
                                • 1342

                                #1140
                                Re: ***Official tournament thread***

                                Kas Sharkscope ei aktsepteeri Skrilli? Ma ei leia kuidagi seda Skrilli paymenti seal, lehel kuskil all on küll, et toetab Skrilli ülekandeid, aga kui maksmiseks läheb, siis ainult PayPal,Netteller jms.

                                Comment

                                Working...