***Official tournament thread***

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jäämees
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1182

    #391
    Re: ***Official tournament thread***

    Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    kes hitib?

    aga väga hea flopp ju, almost nuts FD, backdoor SD, lisaks overcardid ja positsioon, mida veel tahta :)
    Vastast kelle PFR range ei crushi meid siin flopis enamus ajast.

    Mõtetu spot kus hakkata ennast leveldama kui pole kindlat teadmist, et CO annab kergelt alla, cbetib liiga tihti vms.

    Comment

    • adam_q
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1453

      #392
      Re: ***Official tournament thread***

      Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
      Vastast kelle PFR range ei crushi meid siin flopis enamus ajast.

      Mõtetu spot kus hakkata ennast leveldama kui pole kindlat teadmist, et CO annab kergelt alla, cbetib liiga tihti vms.
      eks mängijaid ole erinevaid, mulle väga meeldivad taolised spotid ntx

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #393
        Re: ***Official tournament thread***

        flopil call standard imo.

        pre kaldun foldi poole, sest:
        *3x ja 4x avamised kipuvad tihti ülemise-otsa-valim olema
        *3way pot - its complicated (+ te pole eriti deep)
        Last edited by vsiu100; 04.06.12, 13:51.

        Comment

        • mait47
          Jube Noob
          • Jul 2011
          • 192

          #394
          Re: ***Official tournament thread***

          Tänud kõigile. Vastasel oli selles käes JJ mälu järgi (ei saa täpselt HH järgi checkida, sest olin sunnitud arvutil kõvaketast vahetama vahepeal)

          Jäämees mainis siin veel muid statse. Huvitaks tegelikult siinsete üldine arvamus selle kohta. Ma ise pean MTT-des cbet%, AF jms statse mitte eriti oluliseks, sest üldjuhul on meil alati liiga vähe käsi infot vastase kohta, et puhtalt statistikal põhinevat otsust teha. Ei räägi siin äärmustest kus mängija võtab vastupidise liini senisele.

          Comment

          • Jäämees
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1182

            #395
            Re: ***Official tournament thread***

            Isegi 50 kätt ja AF/Cbet statsid ütlevad palju..

            + kui teed kusagil deep runne satud üpris tihti kokku kindlate regularidega...

            Osad onud istuvad mõnikord minuga lauas ja mul on nende kohta 300/500/1000+ kätt millest on väga palju kasu.

            Ja ega sa puhtalt statistikal põhinevat otsust ei tee - statistika on lihtsalt üks osa sinu otsuse tegemisel toimuvast analüüsist.

            Comment

            • rasmer
              Vana Tegija
              • Oct 2009
              • 1306

              #396
              Re: ***Official tournament thread***

              Mul rekord 8k+ kätt ühe MTT regulariga.

              Comment

              • mait47
                Jube Noob
                • Jul 2011
                • 192

                #397
                Re: ***Official tournament thread***

                Kuskilt teemast on meeles et vist KristjanLaas millalgi ei kasutanud HUD-i üldse. On siin selliseid veel?

                Comment

                • yolpa
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 2669

                  #398
                  Re: ***Official tournament thread***

                  Algselt postitas mait47 Vaata postitust
                  Kuskilt teemast on meeles et vist KristjanLaas millalgi ei kasutanud HUD-i üldse. On siin selliseid veel?
                  kunagi eestis lasin ka hemiga mtt-si ja näitasin volüümi, aga kui aussies läpakal hemi tööle ei saanud mängisin ainult max 4 lauda korraga ja keskendusin täielikult, muidugi biidid olid küll valusamad, kuid tulemusi näitasin siin olles kordades paremad

                  Comment

                  • kivisaba
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2514

                    #399
                    Re: ***Official tournament thread***

                    no hud 20 lauda np

                    Comment

                    • Jäämees
                      Vana Tegija
                      • Jun 2011
                      • 1182

                      #400
                      Re: ***Official tournament thread***

                      Parandaks ennast seoses QKos käega... Tohman nagu olen lugesin kätt valesti - st vaatasin, et UTG CBetib.

                      So just ignore what I said...

                      v.a fold PF

                      Comment

                      • Remokk
                        Jube Noob
                        • Nov 2011
                        • 171

                        #401
                        Re: ***Official tournament thread***

                        Pole tükk aega trios isegi mincashinud, rääkimata FT-st siis küsiks arvamusi 2 käe kohta. Mõlemad siis sama vastasega.

                        Microgaming - Hold'em Tournament - $75.00/150.00 Blinds - 9 Players
                        Hand Converter by Pokerhand.org

                        SB: $10,200
                        BB: $4,160
                        UTG: $5,912.50
                        UTG+1: $8,962.50
                        MP1: $2,090
                        MP2: $9,875
                        MP3: $4,875
                        CO: $7,850
                        BTN: $5,975

                        Pre-flop: Dealt to BB A J
                        (7 folds), SB calls $75, BB bets $200, SB calls $200

                        Flop: ($700) K T 3 (2 Players)
                        SB checks, BB bets $500, SB all-in $9,850,

                        Peale seda kätt pidin sharkist järele vaatama mis mängumehega tegu
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Teine käsi. Usun, et siin pole vaja midagi mõelda ja intsa call...

                        Microgaming - Hold'em Tournament - $75.00/150.00 Blinds - 10 Players
                        Hand Converter by Pokerhand.org

                        MP4: $11,425
                        CO: $3,160
                        BTN: $5,687.50
                        SB: $8,812.50
                        BB: $1,940
                        UTG: $8,867.50
                        UTG+1: $9,875
                        MP1: $4,875
                        MP2: $7,850
                        MP3: $6,275

                        Pre-flop: Dealt to CO Q A
                        (5 folds), MP4 calls $150, CO raises to $400, (3 folds), MP4 all-in $11,275

                        Comment

                        • lauri89
                          FPP Pro
                          • Jan 2010
                          • 206

                          #402
                          Re: ***Official tournament thread***

                          Mõlemad käed fold...

                          /vaatasin "varahommikul" teist kätt valesti, seal call jah
                          Last edited by lauri89; 11.06.12, 11:05.

                          Comment

                          • Remokk
                            Jube Noob
                            • Nov 2011
                            • 171

                            #403
                            Re: ***Official tournament thread***

                            ehk täpsustaksid teise käe foldi ?

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #404
                              Re: ***Official tournament thread***

                              1. käsi
                              ok imo, c-bet võib olla väheke väiksem ka, 330-380.
                              2. käsi
                              ei tohi foldida 20bb deep. call.
                              näed seal 22-88, AT,AJ või sageli ka AK. samas tuleb sellese rangesse lisada ka paar supilusikat umbrohtu.

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #405
                                Re: ***Official tournament thread***

                                Esimene jamh snap fold, aga teine suht close (ise callin).

                                Comment

                                Working...