Re: ***Official tournament thread***
Võibolla on minu jaoks AK overrated, aga mina küll ei foldiks, kütaks üpris suure 4beti otsa
Edit: Sorry, vist foldiks jah. 3bet kõigil maru väike ei märganud seda
Algselt postitas Ecuador13
Vaata postitust
Edit: Sorry, vist foldiks jah. 3bet kõigil maru väike ei märganud seda
A 
Q
Comment