***Official tournament thread***

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • elrosmeero
    FPP Pro
    • Jan 2011
    • 239

    #436
    Re: ***Official tournament thread***

    MTT, 9 handed, M5, UTG - Mis rangega paugutame ?

    Comment

    • lambitont
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1095

      #437
      Re: ***Official tournament thread***

      Algselt postitas elrosmeero Vaata postitust
      MTT, 9 handed, M5, UTG - Mis rangega paugutame ?
      on see antedega? kui jah, siis M5 on around 5bb? kui jah, siis sisuliselt any2

      Comment

      • andrus69
        FPP Pro
        • Jan 2010
        • 232

        #438
        Re: ***Official tournament thread***

        22 USDine õhtune turna. 14 alles. Kuidas mängida?

        Pacific No Limit Hold'em Tournament - t2000.00/t4000.00 Blinds - 7 players - View hand 1863471
        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

        CO: t79885.00 19.97 BBs - VPIP: 13, PFR: 7, 3B: 4, AF: 0.0, Hands: 71
        BTN: t113501.00 28.38 BBs - VPIP: 24, PFR: 21, 3B: 9, AF: 0.0, Hands: 140
        SB: t74084.00 18.52 BBs - VPIP: 18, PFR: 12, 3B: 7, AF: 0.0, Hands: 34
        Hero (BB): t68052.00 17.01 BBs - VPIP: 20, PFR: 6, 3B: 4, AF: 1.3, Hands: 28867
        UTG: t275970.00 68.99 BBs - VPIP: 38, PFR: 26, 3B: 7, AF: 0.5, Hands: 34
        UTG+1: t82454.00 20.61 BBs - VPIP: 21, PFR: 18, 3B: 12, AF: 0.0, Hands: 34
        MP: t65772.00 16.44 BBs - VPIP: 13, PFR: 7, 3B: 4, AF: 0.0, Hands: 71

        Pre Flop: (t6000) Hero is BB with A Q
        4 folds, BTN raises to t8100, 1 fold

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #439
          Re: ***Official tournament thread***

          fistpump.jpg

          ship


          E:
          1. sul on 17bb e. ideaalne re-ship stack.
          2. su vastane on lauas üks loose-agromaid ja btn.
          3. sul on Monster!

          ma ei näe ühtki teist varianti. kõik muu tundub lihtsalt nii halb.
          Last edited by vsiu100; 21.08.12, 11:57.

          Comment

          • andrus69
            FPP Pro
            • Jan 2010
            • 232

            #440
            Re: ***Official tournament thread***

            Kas raise to 32 000 ja ship any flop oleks väga mööda? Tunduks tugevam? ja annaks võimaluse padalamad paarid tal flopis foldida?

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #441
              Re: ***Official tournament thread***

              Algselt postitas andrus69 Vaata postitust
              Kas raise to 32 000 ja ship any flop oleks väga mööda? Tunduks tugevam? ja annaks võimaluse padalamad paarid tal flopis foldida?
              vastupidi imo, annaks just võimaluse tabades valuest ilma jääda. ship lihtsalt.

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #442
                Re: ***Official tournament thread***

                kui tõstad 32k peale, siis on pot 66k, sul taga 36k. selle peale ei foldi ta flopis mitte midagi.
                ja miks sa arvad, et ta callib 32k tõste madala paariga?

                ma aiman, milles siin asi on. sa shippisid, ta callis 77ga ja see pidas.
                variant on ka tõsta 26-27k peale ja shippida iga flop või callida pre shove aga siis ta võib küll 77 foldida, kui flop AJT vms on. seega kaotad valuet. lisaks shipiga suurendad FE-d.
                Last edited by vsiu100; 21.08.12, 12:19.

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #443
                  Re: ***Official tournament thread***

                  AQ on oop käsi, millega tahaks kõiki 5 kaarti näha või pot pre maha võtta, kui on nii lühikesed stackid.

                  Comment

                  • andrus69
                    FPP Pro
                    • Jan 2010
                    • 232

                    #444
                    Re: ***Official tournament thread***

                    Shippisin jah vastas JJ. Ega ka teistpidi mäng poleks miskit muutnud. Kuna flopis oli nii Q kui J. Lihtsalt tahtsin kinnitust saada et standard cooler ja korra tagantjärgi mõtteid kas võiks ka teisiti mängida :)

                    Comment

                    • bi0hazard
                      Vana Tegija
                      • Jul 2010
                      • 1342

                      #445
                      Re: ***Official tournament thread***

                      yea mõlemad käed(nii sinu kui villase) mängivad end ise, easy ship, wp next hand sir

                      Comment

                      • andrus69
                        FPP Pro
                        • Jan 2010
                        • 232

                        #446
                        Re: ***Official tournament thread***

                        110 EURine. 10 000 algstäkiga 15 minutiliste blindidega turna. Teine level käsil. Kuidas mängiksid?

                        Prima Network No Limit Hold'em Tournament - t25.00/t50.00 Blinds - 9 players - View hand 1870019
                        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                        UTG: t10675.00 213.50 BBs
                        UTG+1: t20295.00 405.90 BBs
                        UTG+2: t15065.00 301.30 BBs
                        MP1: t1935.00 38.70 BBs
                        MP2: t10200.00 204 BBs
                        Hero (CO): t10365.00 207.30 BBs
                        BTN: t5615.00 112.30 BBs
                        SB: t8745.00 174.90 BBs
                        BB: t7105.00 142.10 BBs

                        Pre Flop: (t75) Hero is CO with K K
                        2 folds, UTG+2 calls t50, 2 folds, Hero raises to t250, 2 folds, BB raises to t1050, 1 fold

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #447
                          Re: ***Official tournament thread***

                          see peaks esimene level olema ja eilne sw finaal.
                          4bet to 2300, call shove.

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #448
                            Re: ***Official tournament thread***

                            2200 peale raiseks ja ajaks sisse kui vaja.

                            Comment

                            • andrus69
                              FPP Pro
                              • Jan 2010
                              • 232

                              #449
                              Re: ***Official tournament thread***

                              Võis ka esimene level olla jah. Ei ole superweekend turna.

                              Sama turna HU. Vastane on HU olnud suht Loose kuid ettevaatlik. Paneme nuppe või mängime kuidagi teisiti?

                              Prima Network No Limit Hold'em Tournament - t600.00/t1200.00 Blinds - 2 players - View hand 1870068
                              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                              BTN/SB: t35240.00 29.37 BBs - VPIP: 21, PFR: 16, 3B: 9, AF: 2.9, Hands: 447
                              Hero (BB): t54760.00 45.63 BBs -

                              Pre Flop: (t1800) Hero is BB with A K
                              BTN/SB raises to t3000

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #450
                                Re: ***Official tournament thread***

                                see oli mingi eraturniir - 9 mängijada deepstack?
                                nuppe pannes ei saa sa valesti mängida.
                                ma ise teeks suure 3beti - ca 13k. shoveks any flop va nutsi. calliks pre shove.

                                Comment

                                Working...