Õpime koos Biitima 2$/180 man-e.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jäämees
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1182

    #31
    Re: Õpime koos Biitima 2$/180 man-e.

    Kui just uut pole tehtud, siis ei toimi.

    Comment

    • Looper
      Grinder
      • May 2013
      • 576

      #32
      Re: Õpime koos Biitima 2$/180 man-e.

      Nii Skypes on isegi üks MTT/SNG nurk olemas ja keegi mõtleb liitumise peale siis Skype name PM-i.

      Comment

      Working...