Õpime koos Biitima 2$/180 man-e.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Facepoker
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2009
    • 364

    #1

    Õpime koos Biitima 2$/180 man-e.

    Nii mõtlesin ,et teeks siia väikese topicu, kus saaksime arutada 2$/180 mehe mängu.
    Ja leida siit mõnda kasutajat, kes samamoodi laseb neid ja kellega saaks mängu arutada.

    Eile deposin 220$ starsi, kuna oli suhteliselt hilja, siis lasin ainult 10 lauda. 10nest lauast jõudsin 4jal rahadesse aga kõik suhteliselt rotirahad, 1 kuues koht oli parim tulemus.

    Nagu igaltpoolt kõrva ja silma jäänud on põhiline näidata suurt volüümi ,et neid biitida.

    Esialgu plaanin läbi lasta kuskil 1K mängu ,et näha kas biidin seda süsteemi või mitte. 50% Roi ei tohik olla väga keeruline.

    Võite siis oma tulemusi 180 ülesse visata.
  • oskar
    Jube Noob
    • Oct 2008
    • 113

    #2
    Re: Õpime koos Biitima 2$/180 man-e.



    Sõbra graph, aasta alguses oli veel top 1 - paar kuud mängis siis jättis pooleli.
    Kõige parem SNG bankrolli ehitamiseks või siis bankrolli uuesti ehitamiseks.
    Kuid proovi õppida rohkem kui 10 lauda mängima ja registreeri koguaeg juurde - palju parema hourly saad nii. Hangi tableninja kui veel ei ole, ilma suht nutune.

    Comment

    • Facepoker
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2009
      • 364

      #3
      Re: Õpime koos Biitima 2$/180 man-e.

      Ma usun ,et oleksin võimeline laskma ilma probleemiteta kuskil 20 lauda korraga. Õhtul proovin ära kas saan TN tööle ja siis proovin pideva juurderegamisega.

      E: Õhtu käes ja regasin 15 turnale ära, siis sain aru ,et läppar hakkab hanguma. See selleks mõtlesin ,et teen siis 15 lauaga ja regan turnasid juurde, kui järsku selgest taevast hakkas ODAV PÕIEKAS. Piinlesin mis piinlesin aga ennem pausi pidin ikka WC jooksma. Tänu põiekale tegin väga sitta m2ngu ja kaotasin paljudes laudades oma suure stacky(oleks pidanud kohe ära käima). 2 lauaga jõudsin rahadesse ning üks 16nes koht ja teisel laual kaotasin FT flipi riveripille vastu ning kohaks jäi 9sas.
      Last edited by Facepoker; 24.10.10, 17:27.

      Comment

      • kmatser
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • May 2010
        • 51

        #4
        Re: Õpime koos Biitima 2$/180 man-e.

        hahahahhahaha :d you made my day, põiekas :D , krt nii hullult sõltuvuses ikka poleks et kusele ei jõua :D no offence :)

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #5
          Re: Õpime koos Biitima 2$/180 man-e.

          Ma tõmban netijuhtme välja, kui ma HUSNG ajal kusele pean minema. Starsil on nii aeglane disconnect, et vabalt jõuab ära käia. Ühtegi blindi ei kaota.

          Comment

          • valustyng
            Õpihimuline Mängur
            • Apr 2009
            • 450

            #6
            Re: Õpime koos Biitima 2$/180 man-e.

            ma nii kõva mees, et käin arvutiga koos wc-s:)

            Comment

            • Koit
              Õpihimuline Mängur
              • Feb 2009
              • 495

              #7
              Re: Õpime koos Biitima 2$/180 man-e.

              Algselt postitas kmatser Vaata postitust
              krt nii hullult sõltuvuses ikka poleks et kusele ei jõua :D no offence :)
              you miss the point

              Comment

              • Facepoker
                Õpihimuline Mängur
                • Feb 2009
                • 364

                #8
                Re: Õpime koos Biitima 2$/180 man-e.

                Algselt postitas kmatser Vaata postitust
                hahahahhahaha :d you made my day, põiekas :D , krt nii hullult sõltuvuses ikka poleks et kusele ei jõua :D no offence :)

                Natuke segast ei peksa mees w? Kui Sessi ajal tuleb põis peale tuleb siis olen sõltlane w????

                Comment

                • fikuuu
                  Grinder
                  • Aug 2009
                  • 663

                  #9
                  Re: Õpime koos Biitima 2$/180 man-e.

                  Algselt postitas Facepoker Vaata postitust
                  Ma usun ,et oleksin võimeline laskma ilma probleemiteta kuskil 20 lauda korraga. Õhtul proovin ära kas saan TN tööle ja siis proovin pideva juurderegamisega.

                  E: Õhtu käes ja regasin 15 turnale ära, siis sain aru ,et läppar hakkab hanguma. See selleks mõtlesin ,et teen siis 15 lauaga ja regan turnasid juurde, kui järsku selgest taevast hakkas ODAV PÕIEKAS. Piinlesin mis piinlesin aga ennem pausi pidin ikka WC jooksma. Tänu põiekale tegin väga sitta m2ngu ja kaotasin paljudes laudades oma suure stacky(oleks pidanud kohe ära käima). 2 lauaga jõudsin rahadesse ning üks 16nes koht ja teisel laual kaotasin FT flipi riveripille vastu ning kohaks jäi 9sas.

                  Selleks puhuks peab ämbri kõrvale võtma,igaks juhuks või nii

                  Comment

                  • oitarvi
                    Vana Tegija
                    • Jan 2009
                    • 1231

                    #10
                    Re: Õpime koos Biitima 2$/180 man-e.

                    Olen korduvalt läpakaga potile läinud, kuidas sa jätad 16 lauda vahest niisama lahti, kui SNG-d juba hilises faasis on. :)

                    Comment

                    • adam_q
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1453

                      #11
                      Re: Õpime koos Biitima 2$/180 man-e.

                      Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
                      Olen korduvalt läpakaga potile läinud, kuidas sa jätad 16 lauda vahest niisama lahti, kui SNG-d juba hilises faasis on. :)
                      õudsad on need grinderid, tüdrukusõber ütleb, et plz go down on her, siis käratad et "tra sa ei näe vä mul 8 bubblet korraga!"?

                      Comment

                      • Romka
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1544

                        #12
                        Re: Õpime koos Biitima 2$/180 man-e.

                        Tuleb võtta tüdruksõber kes selle peale down on him läheb

                        Comment

                        • vilkar
                          Klubi Liige
                          • Jul 2009
                          • 1290

                          #13
                          Re: Õpime koos Biitima 2$/180 man-e.

                          Algselt postitas Romka Vaata postitust
                          Tuleb võtta tüdruksõber kes selle peale down on him läheb
                          driimer :D

                          Comment

                          • con
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1954

                            #14
                            Re: Õpime koos Biitima 2$/180 man-e.

                            Algselt postitas alaska Vaata postitust
                            Ma tõmban netijuhtme välja, kui ma HUSNG ajal kusele pean minema. Starsil on nii aeglane disconnect, et vabalt jõuab ära käia. Ühtegi blindi ei kaota.
                            ma cashis sama, ei viitsi oodata "sit out on next bb"
                            tagasitulles pole isegi timebank peal

                            Comment

                            • Facepoker
                              Õpihimuline Mängur
                              • Feb 2009
                              • 364

                              #15
                              Re: Õpime koos Biitima 2$/180 man-e.

                              Bumpaks seda teemat natuke.
                              Oleks keegi nõus 180/man turbokate meestest Skype Convekat tegema?
                              Arutaks asja ja grindiks.
                              Seltsis segasem.

                              Kes on huvitatud PM või kribage siia, lisan skype.

                              Comment

                              Working...