Õpime koos Biitima 2$/180 man-e.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #16
    Re: Õpime koos Biitima 2$/180 man-e.

    Algselt postitas kmatser Vaata postitust
    hahahahhahaha :d you made my day, põiekas :D , krt nii hullult sõltuvuses ikka poleks et kusele ei jõua :D no offence :)
    1 quote for epicness ka igaks juhuks.
    sup reinz.

    Comment

    • MTTSNG
      Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
      • Sep 2011
      • 621

      #17
      Re: Õpime koos Biitima 2$/180 man-e.

      Neid 2.50 seid lasen harva, pigem 8 ja 15. Vahel ka 35seid sekka.
      Kui mingi norm grupp kokku saab, siis võib teada anda ja ühinen.

      2`50seid tuleb lasta siis, kui kell on hommiku 6 ja teised täituvad üliaeglaselt, need täituvad ok kiirusega 24/7

      Comment

      • lambitont
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1095

        #18
        Re: Õpime koos Biitima 2$/180 man-e.

        Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
        Neid 2.50 seid lasen harva, pigem 8 ja 15. Vahel ka 35seid sekka.
        Kui mingi norm grupp kokku saab, siis võib teada anda ja ühinen.

        2`50seid tuleb lasta siis, kui kell on hommiku 6 ja teised täituvad üliaeglaselt, need täituvad ok kiirusega 24/7
        y0, mis su user?

        Comment

        • Facepoker
          Õpihimuline Mängur
          • Feb 2009
          • 364

          #19
          Re: Õpime koos Biitima 2$/180 man-e.

          Kas selline user naq Kevvu(est) wms on foorumist?

          Comment

          • Omaha H/L Grinder
            Räme Fish
            • Oct 2010
            • 13

            #20
            Re: Õpime koos Biitima 2$/180 man-e.

            Algselt postitas lambitont Vaata postitust
            y0, mis su user?
            MTTSNG=ESTingu

            Comment

            • Jäämees
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1182

              #21
              Re: Õpime koos Biitima 2$/180 man-e.

              Algselt postitas Facepoker Vaata postitust
              Bumpaks seda teemat natuke.
              Oleks keegi nõus 180/man turbokate meestest Skype Convekat tegema?
              Arutaks asja ja grindiks.
              Seltsis segasem.

              Kes on huvitatud PM või kribage siia, lisan skype.

              Mina oleks nõus aga noh praegu lasen ainult 2.50 uuesti.. Pole 8 sisse murdnud BRi suhtes.

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #22
                Re: Õpime koos Biitima 2$/180 man-e.

                Algselt postitas Omaha H/L Grinder Vaata postitust
                MTTSNG=ESTingu
                Suudad oma väidet ka tõestada või mustad niisama teist inimest?

                http://foorum.pokkeriprod.com/showth...aoks-FT-OLEMAS

                Comment

                • fyte
                  Pokkerihai
                  • Jun 2010
                  • 3378

                  #23
                  Re: Õpime koos Biitima 2$/180 man-e.

                  Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                  Suudad oma väidet ka tõestada või mustad niisama teist inimest?

                  http://foorum.pokkeriprod.com/showth...aoks-FT-OLEMAS
                  Confirmed, IPd kattuvad. degens gonna degennn

                  Comment

                  • oohoh
                    Grinder
                    • Oct 2009
                    • 547

                    #24
                    Re: Õpime koos Biitima 2$/180 man-e.

                    iseenesest ROId on ju päris võimsad

                    Comment

                    • MTTSNG
                      Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                      • Sep 2011
                      • 621

                      #25
                      Re: Õpime koos Biitima 2$/180 man-e.

                      Algselt postitas Omaha H/L Grinder Vaata postitust
                      MTTSNG=ESTingu
                      Kuidas 11 posti tegelane teab kes mu user on?

                      Comment

                      • Omaha H/L Grinder
                        Räme Fish
                        • Oct 2010
                        • 13

                        #26
                        Re: Õpime koos Biitima 2$/180 man-e.

                        Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
                        Kuidas 11 posti tegelane teab kes mu user on?
                        Tõesta et see pole sina.

                        Comment

                        • Trapface
                          Jube Noob
                          • Feb 2012
                          • 197

                          #27
                          Re: Õpime koos Biitima 2$/180 man-e.

                          Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
                          Kuidas 11 posti tegelane teab kes mu user on?
                          Minuarust ütles ta üsna otse välja, et on :)

                          Comment

                          • MTTSNG
                            Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                            • Sep 2011
                            • 621

                            #28
                            Re: Õpime koos Biitima 2$/180 man-e.

                            Algselt postitas Omaha H/L Grinder Vaata postitust
                            Tõesta et see pole sina.
                            Räägin foorumijuhiga juba.

                            Comment

                            • Facepoker
                              Õpihimuline Mängur
                              • Feb 2009
                              • 364

                              #29
                              Re: Õpime koos Biitima 2$/180 man-e.

                              Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
                              Mina oleks nõus aga noh praegu lasen ainult 2.50 uuesti.. Pole 8 sisse murdnud BRi suhtes.
                              Viska oma skype nimi mulle PM-i lisan su.

                              Comment

                              • Looper
                                Grinder
                                • May 2013
                                • 576

                                #30
                                Re: Õpime koos Biitima 2$/180 man-e.

                                Selline asi ka toimib veel naq Skype 180 meeste õppegrupp või üldse turbo turnade oma?

                                Oleks IN, kui keegi sellise asjaga lagedale tuleb, järgmisest kuust siis töölt vaba ja lasen 20 päeva 100+ turri päevas ja oleks tore, kui mõne mehega asja arutada saaks?

                                Comment

                                Working...