Rebuy?
Collapse
X
-
Re: Rebuy?
Btw, rebuy perioodi ajal välja kukkuda on üks suurimaid vigasid üldse. Kui on kahju teha rebuyd ja add-oni, siis move down in stakes.
Muidugi on erandjuhtumeid. Näiteks pole eriti taibukas teha nii palju rebuysid, et pead 2. tulema, et nulli jääda. Tervitaks, Rain Elmikut.
Comment
-
Re: Rebuy?
Nõus.Algselt postitas NhTyGgWp Vaata postitustBtw, rebuy perioodi ajal välja kukkuda on üks suurimaid vigasid üldse. Kui on kahju teha rebuyd ja add-oni, siis move down in stakes.
Muidugi on erandjuhtumeid. Näiteks pole eriti taibukas teha nii palju rebuysid, et pead 2. tulema, et nulli jääda. Tervitaks, Rain Elmikut.
Aeglase struktuuriga see viga ei paistagi eriti välja, aga kui võtame näiteks turbo satelliidid, kus add-on annab rohkem chippe kui rebuy, siis osadel turniiridel on add-oni ajaks 30% fieldist bustitud ehk pm. lisatud dead money.
Comment

Comment