Rebuy?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • NhTyGgWp
    Julm Donk
    • Jul 2009
    • 89

    #46
    Re: Rebuy?

    Algselt postitas Rigged Vaata postitust
    Well played!

    Comment

    • NhTyGgWp
      Julm Donk
      • Jul 2009
      • 89

      #47
      Re: Rebuy?

      Btw, rebuy perioodi ajal välja kukkuda on üks suurimaid vigasid üldse. Kui on kahju teha rebuyd ja add-oni, siis move down in stakes.
      Muidugi on erandjuhtumeid. Näiteks pole eriti taibukas teha nii palju rebuysid, et pead 2. tulema, et nulli jääda. Tervitaks, Rain Elmikut.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #48
        Re: Rebuy?

        Algselt postitas NhTyGgWp Vaata postitust
        Btw, rebuy perioodi ajal välja kukkuda on üks suurimaid vigasid üldse. Kui on kahju teha rebuyd ja add-oni, siis move down in stakes.
        Muidugi on erandjuhtumeid. Näiteks pole eriti taibukas teha nii palju rebuysid, et pead 2. tulema, et nulli jääda. Tervitaks, Rain Elmikut.
        Nõus.

        Aeglase struktuuriga see viga ei paistagi eriti välja, aga kui võtame näiteks turbo satelliidid, kus add-on annab rohkem chippe kui rebuy, siis osadel turniiridel on add-oni ajaks 30% fieldist bustitud ehk pm. lisatud dead money.

        Comment

        Working...