Re: Rebuy?
Olen ka sellist valemit otsinud, aga pole leidnud. Loogika seisneb selles, et kõik turniirid on top heavy. Aga valemit tahaks küll, selge et täpset ei ole, aga mingit rusikareeglit ehk.
Kui oled topis, siis on raske mitte addoni teha. Samuti on mõttetu mitte kohe lisarebuyd teha alguses.
Küsimused tekivad,
1. Kui sa lendad esimese tunni jooksul nulli, siis millal on veel mõtet tagasi osta (peaks sõltuma lauast, kus mängid ja eriti keskmisest stackist vs sisseostatav summa, samuti natuke sellest, kas sul on asendusturniiri - juhul kui multitabled, hourly rate etc). Ise arvan, et kui keskmine stäkk on kuskil 10000, siis ei ole küll mõtet enam 1500+1500 sisse osta. Aga kus on piirjuht?
Kui keskmine stack on 6000, kas siis teete double rebuy 3000 peale? Aga kui on 4000?
2. Add-oni tegemine juhul, kui oled shorty (sõltub blindide suurusest ja avg stackist vs sinu stäkk). Kui oled ikka rahadest kaugel, M=10 ja oled viimase 1/3 sees, siis tekib küsimus, kas on mõtet addon teha.
Aga olge head, täiendage. Kust tuleb see 20%, minu meelest kui oled topis, siis tõesti mingi 2% addoni lisa puhul stackile ehk jätaks selle addoni ära, aga see on väga ekstreemne juht.
Algselt postitas fishh
Kui oled topis, siis on raske mitte addoni teha. Samuti on mõttetu mitte kohe lisarebuyd teha alguses.
Küsimused tekivad,
1. Kui sa lendad esimese tunni jooksul nulli, siis millal on veel mõtet tagasi osta (peaks sõltuma lauast, kus mängid ja eriti keskmisest stackist vs sisseostatav summa, samuti natuke sellest, kas sul on asendusturniiri - juhul kui multitabled, hourly rate etc). Ise arvan, et kui keskmine stäkk on kuskil 10000, siis ei ole küll mõtet enam 1500+1500 sisse osta. Aga kus on piirjuht?
Kui keskmine stack on 6000, kas siis teete double rebuy 3000 peale? Aga kui on 4000?
2. Add-oni tegemine juhul, kui oled shorty (sõltub blindide suurusest ja avg stackist vs sinu stäkk). Kui oled ikka rahadest kaugel, M=10 ja oled viimase 1/3 sees, siis tekib küsimus, kas on mõtet addon teha.
Aga olge head, täiendage. Kust tuleb see 20%, minu meelest kui oled topis, siis tõesti mingi 2% addoni lisa puhul stackile ehk jätaks selle addoni ära, aga see on väga ekstreemne juht.
Comment