Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****
Sorry ma ei jõua hoida kõigel silma peal ja teiseks online turniiride tulemusi kajastada tagantjärgi on kõige keerulisem:
1. sa ei tea inimese nime
2. sa ei tea käekulge
3. sa ei tea üleüldse mis toimus
Kui turniir on replayeris, siis on sellest juba hilja kajastada. Seega artikkel jääb sisutühi ala: XXXX jõudis YYYY turniiril finaallauda ning võitis ZZZZ dollarit. Rohkem ei olegi midagi kirjutada, veel vähem lugeda ja sama asja saab teha foorumis ka ühe lausega ära.
Veel üks tähtis fakt: meie kasutajad eriti ei armasta lugeda artikleid/tulemusi, mis ei ole seotud meie kommuuniga.
PS! Ausalt öeldes IMO see ei ole ka eriti märkismiväärne. Lihtsalt facebookis like eesmärgil ma uudiseid ei tee ning nagu näed ta hit ei jäänud märkmata, aga samas ei tehtud ka kommuuni poolt sellest suurt numbrit jne. vaid viisakalt sooviti võitjale õnne.
Aa ja üks asi veel. Esmaspäevad on pokkeris ja foorumis kõige kiiremad ning prioriteedid on hoopis teised ning uudiseid teen ma vabast tahtest. Kui sa soovid, sa võid ju ise uudise template ära teha, saada mulle mailile ranka@pokkeriprod.com, vaatan üle, kas sobib ja edastan selle proofreadijale. See uudis oleks kindlasti sobinud - halba ei tee, kui on ära märgitud, aga suurt midagi puudu ei jää.
Algselt postitas rahvavaenlane
Vaata postitust
1. sa ei tea inimese nime
2. sa ei tea käekulge
3. sa ei tea üleüldse mis toimus
Kui turniir on replayeris, siis on sellest juba hilja kajastada. Seega artikkel jääb sisutühi ala: XXXX jõudis YYYY turniiril finaallauda ning võitis ZZZZ dollarit. Rohkem ei olegi midagi kirjutada, veel vähem lugeda ja sama asja saab teha foorumis ka ühe lausega ära.
Veel üks tähtis fakt: meie kasutajad eriti ei armasta lugeda artikleid/tulemusi, mis ei ole seotud meie kommuuniga.
PS! Ausalt öeldes IMO see ei ole ka eriti märkismiväärne. Lihtsalt facebookis like eesmärgil ma uudiseid ei tee ning nagu näed ta hit ei jäänud märkmata, aga samas ei tehtud ka kommuuni poolt sellest suurt numbrit jne. vaid viisakalt sooviti võitjale õnne.
Aa ja üks asi veel. Esmaspäevad on pokkeris ja foorumis kõige kiiremad ning prioriteedid on hoopis teised ning uudiseid teen ma vabast tahtest. Kui sa soovid, sa võid ju ise uudise template ära teha, saada mulle mailile ranka@pokkeriprod.com, vaatan üle, kas sobib ja edastan selle proofreadijale. See uudis oleks kindlasti sobinud - halba ei tee, kui on ära märgitud, aga suurt midagi puudu ei jää.
Comment