Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #136
    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

    kus sa seda UTG range näed?

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #137
      Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

      tegemist on FR ja early on seal utg ja utg+1
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #138
        Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

        Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
        mul on BB -24BB/100 ja SB -10BB/100 :)

        FR
        See on hea :)

        Comment

        • harryahven
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1964

          #139
          Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

          Algselt postitas karookas Vaata postitust
          et siis blindidel on mul vist probleem nagu näha ja päris suur teine
          kindlasti ürita blinde varastada nii tihti kui võimalik, minu enda statidest võin öelda, et button pfr% võiks 40+ olla vabalt ning kuna ma ei tea mida enamus statid tähendavad ja kuidas need tekivad, siis panen siia oma statid ja äkki targemad inimesed leiavad kohti mida parandada..

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          edit: a sul vist tegemist fullringiga ja see pole üldine statside teema, nice fail.
          Last edited by harryahven; 16.12.10, 11:02.

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #140
            Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

            leak: move UP!

            aga te võiksite ikka kirjutada kas tegu on 6maxi või full ringiga.

            Comment

            • tdx
              Grinder
              • Oct 2008
              • 768

              #141
              Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
              tegemist on FR ja early on seal utg ja utg+1
              ups.

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #142
                Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                6 max Lag olen limiidis NL10. Kas on siin midagi väga hullusti? Alles 8K kätt mängitud, ja hetkel toodab.

                VPIP:26
                PFR: 21.6
                AGG: 2.97
                AG%: 34.1
                WTSD%: 30.4
                W$SD: 53.7
                3bet: 9.6
                ws3bet call%: 27.6
                turn c-bet: 47.9

                flop c-bet: 54.3 Liiga madal kindlasti, aga kui tuleneb sellest, et panen rohkelt ck/r kuivadel boardidel, kus c-bette ei austata, kas võib rahule jääda?

                Turn fold vs c-bet: 51.9
                flop fold vs c-bet: 33.5

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #143
                  Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                  54 cbet tundub kahtlane, alla 60 tavaliselt ikka ei ole headel mängijatel, pigem ikka rohkem.

                  9,63 3bet on päris võimas nagu nanonokol :)

                  Comment

                  • The_Meer
                    Grinder
                    • Apr 2010
                    • 765

                    #144
                    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                    Mai tea kas see sobib siia teemasse,aga kui ma ei m2ngi sb ja bb mitte yhtegi kätt,palju mu winrate miinuses on 100 käe kohta

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #145
                      Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                      no arvuta.
                      1big blind on 0.5big bet.
                      100 käega kaotad sada big/blindi.
                      valem:
                      100*0.5=50BB/100

                      Comment

                      Working...