Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #121
    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

    pane positsion tabi alt statid

    Comment

    • karookas
      Jube Noob
      • May 2010
      • 126

      #122
      Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

      ise arvan selle viimase kohta "foldin liiga palju" , et foldin vales kohas ja callin vales kohas

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #123
        Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

        Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
        Liiga passiivne, kindlasti ei cbeti piisavalt, ei barrelda, ei ole agressiivne, ei varasta blinde piisavalt, ei kaitse blinde piisavalt, ei isoleeri piisavalt, ei 3beti piisavalt, foldid liiga palju jne..
        ei ütleks et AGG 2 on liiga väike..
        ja tüüp cbetib 78%

        Comment

        • karookas
          Jube Noob
          • May 2010
          • 126

          #124
          Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

          et siis blindidel on mul vist probleem nagu näha ja päris suur teine
          Last edited by karookas; 15.12.10, 10:25.

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #125
            Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

            probleem leitud:
            button PFR 11lt 30% peale

            ehk siis steali sitaks rohkem

            Comment

            • r3o
              FPP Pro
              • Apr 2009
              • 260

              #126
              Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

              Algselt postitas karookas Vaata postitust
              ise arvan selle viimase kohta "foldin liiga palju" , et foldin vales kohas ja callin vales kohas
              Minu arust on pfr veidike liiga väike võrreldes vp/ip-ga. 3bet ka veits liiga väike.
              Lähed pot-i passiivsena ja mängid fit/fold liiga palju, kuna agression on normaalne ainult flopil. Edasi oled väga passiivne. Agg% on ka liiga madal. Vaadates seda koos agg-ga tulebki välja et su agg seisneb põhiliselt selles et sa foldid (callimine oleks muidugi veel halvem :P ).

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #127
                Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                No ega väga vahet ei ole, põhimõtteliselt stiil ju näha, ehitab potti või coldcallib ja loobub jne, ei varasta piisavalt, sealt see punane joon langeb, button on 17/11 normaalne oleks ehk 26/24 või mdiagi sellist.

                Kõige tähtsam reegel üldjuhul unusta coldcallimine ära, kui sa mängid fit ja fold mängu, eriti kui pole väga agresiivne. Unusta ära lampi cbettimine, kui sul ei ole põhjust ja loobud iga kord peale floppi, kui keegi callib. Steali rohkem blinde tõstad buttonilt 11% see on nalja nr, sa ei isoleeri fishe ega ei varasta blinde, siis see punane joon langeb mühinal.

                Comment

                • karookas
                  Jube Noob
                  • May 2010
                  • 126

                  #128
                  Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                  selge pilt vaatan mis teha annab. igaljuhul tänud
                  Last edited by karookas; 15.12.10, 10:35.

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #129
                    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                    kui sa blindidelt foldiksid 100% siis su winrate oleks:
                    BB -50BB/100
                    SB -25BB/100

                    aga sinul on -9BB/100 ja -25BB/100 nagu ma aru saan jh?.. nii et blindidelt mängid hästi.


                    miks sa EP 2x rohkem käsi oled mänginud kui BTNil?
                    kui lauda lähed siis Wait for BB ja lauast lahku UTGl olles.



                    ära open limbi.. kui on käis siis raisi 3-4BB+1BB/limper ja kui ei taha raisida siis foldi.



                    kui need leakid ära parandad siis peaksidki võitev reg olema

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #130
                      Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                      Algselt postitas karookas Vaata postitust
                      ok ma üritan. aga see bigblind jõhker miinus, kas selle vastu pole rohtu või on see kõigil miinustes:P

                      tänan
                      enamus mängijaid kaotab big blindilt umbes 40bb/100 ja sb-lt 15bb/100, üle selle on kindlasti liiga palju, aga vähem on saada raske pead olema hea, kindlasti rohkem kaitsma blindi 3bettides ja vähem coldcallida, eriti madalate kaartidega ei tasu seda teha oop, kui coldcallid pead HU mängus olema suht tugev, et oop kasumit näidata.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #131
                        Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                        IMO selline langus on kindlasti juba leak.

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #132
                          Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                          panen kuu lõpus ilmselt oma graafiku ka üles nende joontega. hetkel kerge downswing non-sd joonel, kuid siiski 16k käe peale normalilt plussis ja mängin nagu lenc-ki soovitas LAG stiilis 34/28 Shallow laudades olümpsis kus siis enamus rege 50bb (üksikud kasutavad ka min sisseostu 20bb) mängu mängib. Mõni orbit käib shortmäng kuni stäki 100bb peale olen flipanud ja päris mänguks läheb.

                          Ja muidugi ei pea mainima et ma oma stiiliga olen mängu käimatõmbaja, pärast minu lahkumist mõned ikka lahkuvad lauast. Ja ma ei foldi ka absoluutselt.

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #133
                            Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                            Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                            enamus mängijaid kaotab big blindilt umbes 40bb/100 ja sb-lt 15bb/100, üle selle on kindlasti liiga palju, aga vähem on saada raske pead olema hea, kindlasti rohkem kaitsma blindi 3bettides ja vähem coldcallida, eriti madalate kaartidega ei tasu seda teha oop, kui coldcallid pead HU mängus olema suht tugev, et oop kasumit näidata.
                            nii palju blindidelt kaotada on väga kehv mäng, summa võiks olla 40bb kahe blindi peale kokku, parimatel on sinnakanti ja ka endal väga üle 50 pole kunagi olnud. eesmärk peaks olema 40 ja vähem ja selle nimel vaeva näha. Blindide mäng on kõige olulisem mäng üldse kuna iga orbit 2 korda ju.

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #134
                              Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                              mul on BB -24BB/100 ja SB -10BB/100 :)

                              FR

                              Comment

                              • tdx
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 768

                                #135
                                Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                                Algselt postitas karookas Vaata postitust
                                et siis blindidel on mul vist probleem nagu näha ja päris suur teine
                                Mind huvitaks, et miks sul UTG'st 3bet range olemas on?

                                Comment

                                Working...