Rulett

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Wolferk
    Jube Noob
    • Jun 2012
    • 176

    #106
    Re: Rulett

    Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Siin või 2+2 foorumis oli keegi inimene kes leidis, et kaart jookseb pokkeris alati hästi mõned tunnid/päevad peale deponeerimist. Ilmselgelt on mingi vastav algoritm pokkeritubadele ja online-kasiinodele sisse kodeeritud.
    Lol,miks peaks keegi pokkeritubadega sellist asja tegema?! See ei ole ju maja vastu mängimine vaid teiste mängijate vastu mängimine.

    Comment

    • Murdock
      Grinder
      • Jun 2010
      • 690

      #107
      Re: Rulett

      Tehakse,et inimene jääks mängima ja geneb raket;p
      Nagu pokerstarsis,A pidevalt flopis,et oleks actionit ja more $$$$$(raket) :D

      Comment

      • Wolferk
        Jube Noob
        • Jun 2012
        • 176

        #108
        Re: Rulett

        Algselt postitas Murdock Vaata postitust
        Tehakse,et inimene jääks mängima ja geneb raket;p
        Nagu pokerstarsis,A pidevalt flopis,et oleks actionit ja more $$$$$(raket) :D
        Igastahes rahalauad on küll Pokerstarsis täiesti mõttetud.99% mängijatest mängib hästi.Ma ei kujuta ette,kuidas mõni pokkerikuulsus teenib seal aastas miljoneid dollareid.Kuidas seal üldse rahalaudades midagi teenida on võimalik,kui kõik mängivad hästi ja ainult häid kaarte???

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #109
          Re: Rulett

          Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
          Igastahes rahalauad on küll Pokerstarsis täiesti mõttetud.99% mängijatest mängib hästi.Ma ei kujuta ette,kuidas mõni pokkerikuulsus teenib seal aastas miljoneid dollareid.Kuidas seal üldse rahalaudades midagi teenida on võimalik,kui kõik mängivad hästi ja ainult häid kaarte???
          :D

          Comment

          • Jeebus
            määäääää
            • Jun 2012
            • 1409

            #110
            Re: Rulett

            gimmick imo

            Comment

            • Murdock
              Grinder
              • Jun 2010
              • 690

              #111
              Re: Rulett

              Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
              Igastahes rahalauad on küll Pokerstarsis täiesti mõttetud.99% mängijatest mängib hästi.Ma ei kujuta ette,kuidas mõni pokkerikuulsus teenib seal aastas miljoneid dollareid.Kuidas seal üldse rahalaudades midagi teenida on võimalik,kui kõik mängivad hästi ja ainult häid kaarte???
              No raha tuleb enamustel ikka fishide arvelt kes ei mängi hästi.99% inimestest ei mängi kindlasti hästi;D

              Comment

              • bauss
                Grinder
                • Sep 2009
                • 737

                #112
                Re: Rulett

                jesus christ :D

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #113
                  Re: Rulett

                  Ban OP.

                  Comment

                  • Maxi
                    Pokkerihai
                    • Nov 2010
                    • 1849

                    #114
                    Re: Rulett

                    Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
                    Igastahes rahalauad on küll Pokerstarsis täiesti mõttetud.99% mängijatest mängib hästi.Ma ei kujuta ette,kuidas mõni pokkerikuulsus teenib seal aastas miljoneid dollareid.Kuidas seal üldse rahalaudades midagi teenida on võimalik,kui kõik mängivad hästi ja ainult häid kaarte???
                    Starsis tavainimesel ongi võimatu raha teenida, everyone playing solid. Need "Pokkerikuulsused" on reeglina Starsi Prod, ja mängivad Starsi enda raha eest. Õige raha on tegelikult kasiinoboonuste hooramises, ainult veidi algkapitali vaja et ei peaks boonusraha niisama tühja laskma.
                    Nii kergelt ei ole mõtet alla anda, kõik on piiditav kui natuke asjasse süveneda. Need lollid kes seal Starsis ainult häid kaarte mängivad ja teiste omasugustega break -even nühivad ongi need kes ei suuda aru saada, et seal raha ei ole. Kunagi ammu peeti pokkerit ka ainult lollide hasartmänguks, praegu räägivad, et on oskusmäng ja skill loeb.
                    Sama juhtub tulevikus näiteks ruletiga, praegu hasartmäng, tulevikus oskusmäng. Lihtsalt lisamaterjali on praegu veel ruleti piitimiseks liiga vähe.

                    Siin üks hea video lihtsamast bettingstrateegiast.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Tähtis on tekitada selliseid bettimismustreid mida tarkvara ei ole veel õppinud ära rikkuma.

                    Kahju natuke su tuju rikkuda, aga selle lihtsa martingale süsteemiga enamus kohtades raha enam teenida ei saa. Natuke vaeva näha ja töötav muster arendada, ning raha tuleb ropult rohkem kui mingi starsis mängida kus kõik solid on.

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #115
                      Re: Rulett

                      Maxi sul juba Q7 soetatud? Ja villa Hispaanias? Või kogud veel :)

                      Comment

                      • tafka31
                        Grinder
                        • Dec 2009
                        • 853

                        #116
                        Re: Rulett

                        Kuldsed sõnad!

                        Comment

                        • Maxi
                          Pokkerihai
                          • Nov 2010
                          • 1849

                          #117
                          Re: Rulett

                          Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                          Maxi sul juba Q7 soetatud? Ja villa Hispaanias? Või kogud veel :)
                          Level? kas praegusel ajal, isegi uue info valguses keegi reaalselt ka ostab kinnisvara või mingit muud sellist jama?

                          Hetkel soetasin endale selle, veidi kallis oli, aga järgmine reede kindlasti tasub ennast ära.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #118
                            Re: Rulett

                            mis kinnisvara.....elamiseks ikka, grindhouse või nii :)

                            Comment

                            • Wolferk
                              Jube Noob
                              • Jun 2012
                              • 176

                              #119
                              Re: Rulett

                              Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                              Starsis tavainimesel ongi võimatu raha teenida, everyone playing solid. Need "Pokkerikuulsused" on reeglina Starsi Prod, ja mängivad Starsi enda raha eest. Õige raha on tegelikult kasiinoboonuste hooramises, ainult veidi algkapitali vaja et ei peaks boonusraha niisama tühja laskma.
                              Nii kergelt ei ole mõtet alla anda, kõik on piiditav kui natuke asjasse süveneda. Need lollid kes seal Starsis ainult häid kaarte mängivad ja teiste omasugustega break -even nühivad ongi need kes ei suuda aru saada, et seal raha ei ole. Kunagi ammu peeti pokkerit ka ainult lollide hasartmänguks, praegu räägivad, et on oskusmäng ja skill loeb.
                              Sama juhtub tulevikus näiteks ruletiga, praegu hasartmäng, tulevikus oskusmäng. Lihtsalt lisamaterjali on praegu veel ruleti piitimiseks liiga vähe.

                              Siin üks hea video lihtsamast bettingstrateegiast.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Tähtis on tekitada selliseid bettimismustreid mida tarkvara ei ole veel õppinud ära rikkuma.

                              Kahju natuke su tuju rikkuda, aga selle lihtsa martingale süsteemiga enamus kohtades raha enam teenida ei saa. Natuke vaeva näha ja töötav muster arendada, ning raha tuleb ropult rohkem kui mingi starsis mängida kus kõik solid on.
                              Kas see videos näidatud süsteem töötab kah tegelikkuses nii hästi,et raha muudkui voolab sisse??? Kas see ongi see "lihtne" martingale süsteem.Ja kas kusagil saab sellega tõepoolest teenida??

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #120
                                Re: Rulett

                                Ruletis teenib maja raha siis, kui 0 tuleb, palju seal videos tuli?
                                Aga Wolferk, ausõna, ruletiga ei saa mittekuidagi raha teenida. Ühegi kasiinomänguga ei saa raha teenida. Raha saab teenida ainult siis, kui kusagil on tehtud viga, kas siis meelega või kogemata. Näiteks keeratakse pokkeri slotimasin niiviisi, et kolmik või rida või mast annab liiga palju raha mingil kellaajal. Aga suurelt panustada ei lasta.
                                Tavaolukorras on need masinad kõik u 97% peale arvutatud, see tähendab, et kui oled 100€ sisse pannud, siis võitudena oled tagasi saanud 97€ ja maja on saanud 3€. Martingalega ei saa võita. Esiteks on maks panustamisel limiit ees, aga isegi kui ei oleks, siis ei saaks ikkagi võita. Võiduks oleks seljuhul vaja lõpmatut bankrolli, aga lõpmatu bankroll ei saa suureneda, see on juba max suurusega.:-)
                                Seda kõike teab iga pokkerimängija unepealt ja sinu küsimused panevad kõiki kahtlema, kas sa teed nalja.

                                Comment

                                Working...