[400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ajuvaba
    Grinder
    • Oct 2008
    • 634

    #16
    Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

    ehk siis mingi põhjus on panuste taga.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #17
      Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

      See oli teooria optimaalse mängu korral. Kui me lisame käed, siis peame lisama ka mängija iseloomulikud omadused ja ikkagi ma ei leia ühtegi põhjust miks me peame bluffiga panustama rohkem v.a. overbetid regularide vastu. Kui meil käsi siis palun väga - panusta rohkem ja olen nõus sellega, eriti donkide vastu.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #18
        Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

        Ma poolepotised cbetid 3bet pottides võtsin oma arsenali aasta tagasi kui sain coachingut insyder19 'lt, muidu panin ka mingi 2/3 ja rohkemgi. 100BB deep see annab lihtsalt rohkem mänguruumi, saame 2 tänava asemel mängida 3 tänavat postflop ja kui meie postflop mäng on parem kui vastasel, on see ju hea kui meil rohkem mänguruumi on. Heads-upis on vähemalt poolepotised cbetid 3bet pottides standard, 6-maxi kohta ei oska öelda.

        Samas sinu graafikuid vaadates tundub, et sinu süsteemid töötavad väga hästi ja võib-olla ei olegi kõige targem üldist malli jälgida, sest fishid ju harjuvad ka mingil määral siiski sellega, et nende vastased nt. 1/2 potist koguaeg betivad ja kui mingi vend paneb 2/3+ siis neil on selle vastu vähem kogemusi. Näiteks dragons1974 mängib täiesti omamoodi stiiliga ja keegi ei usu, et tegemist võitva mängijaga on enne kui teda PTR-ivad, seega optimaalne mängustrateegia ei pruugi olla alati parim.

        Palju 6-maxis/full ringis muidu teised regularid panevad cbetina 3b potis?

        Comment

        • MeelisV
          Vana Tegija
          • Apr 2010
          • 1300

          #19
          Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Heads-upis on vähemalt poolepotised cbetid 3bet pottides standard.
          Mul on välja kujunenud 3-bet potides Cbeti suurus täpselt 60%.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #20
            Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            Ma poolepotised cbetid 3bet pottides võtsin oma arsenali aasta tagasi kui sain coachingut insyder19 'lt, muidu panin ka mingi 2/3 ja rohkemgi. 100BB deep see annab lihtsalt rohkem mänguruumi, saame 2 tänava asemel mängida 3 tänavat postflop ja kui meie postflop mäng on parem kui vastasel, on see ju hea kui meil rohkem mänguruumi on. Heads-upis on vähemalt poolepotised cbetid 3bet pottides standard, 6-maxi kohta ei oska öelda.

            Samas sinu graafikuid vaadates tundub, et sinu süsteemid töötavad väga hästi ja võib-olla ei olegi kõige targem üldist malli jälgida, sest fishid ju harjuvad ka mingil määral siiski sellega, et nende vastased nt. 1/2 potist koguaeg betivad ja kui mingi vend paneb 2/3+ siis neil on selle vastu vähem kogemusi. Näiteks dragons1974 mängib täiesti omamoodi stiiliga ja keegi ei usu, et tegemist võitva mängijaga on enne kui teda PTR-ivad, seega optimaalne mängustrateegia ei pruugi olla alati parim.

            Palju 6-maxis/full ringis muidu teised regularid panevad cbetina 3b potis?
            fishide vastu ma valuebetin küll suuremalt kui 1/2 pot

            Comment

            • g00000se
              Vana Tegija
              • Apr 2010
              • 1047

              #21
              Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              Ma poolepotised cbetid 3bet pottides võtsin oma arsenali aasta tagasi kui sain coachingut insyder19 'lt, muidu panin ka mingi 2/3 ja rohkemgi. 100BB deep see annab lihtsalt rohkem mänguruumi, saame 2 tänava asemel mängida 3 tänavat postflop ja kui meie postflop mäng on parem kui vastasel, on see ju hea kui meil rohkem mänguruumi on. Heads-upis on vähemalt poolepotised cbetid 3bet pottides standard, 6-maxi kohta ei oska öelda.

              Samas sinu graafikuid vaadates tundub, et sinu süsteemid töötavad väga hästi ja võib-olla ei olegi kõige targem üldist malli jälgida, sest fishid ju harjuvad ka mingil määral siiski sellega, et nende vastased nt. 1/2 potist koguaeg betivad ja kui mingi vend paneb 2/3+ siis neil on selle vastu vähem kogemusi. Näiteks dragons1974 mängib täiesti omamoodi stiiliga ja keegi ei usu, et tegemist võitva mängijaga on enne kui teda PTR-ivad, seega optimaalne mängustrateegia ei pruugi olla alati parim.

              Palju 6-maxis/full ringis muidu teised regularid panevad cbetina 3b potis?
              50-60% tavaliselt. Kui täielik fish, siis viskan rohkem

              Comment

              • lambiain
                Jube Noob
                • Dec 2008
                • 101

                #22
                Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

                Kõige lihtsam ja straighforward variant on siin mu arust suurelt cbettida, et turnis oleks pot piisavalt suur, et ära committida. Häda on selles, et natuke nutikam vastane hammustam selle liini tõenäoliselt läbi, kui eelnevalt on panustamismuster pigem 1/2 potine cbet olnud.

                Ei hakka siin protsente arvutama, aga 3bet potis on meil nii flopis kui ka turnis kindlasti piisavalt, et ka shove korral callida. Lisaks väga suur fold-equity.

                Comment

                • Ajuvaba
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 634

                  #23
                  Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

                  3bet pottides oleneb ju kõik positsioonist. Kui vastane on oop, siis standard on kuskil 70-75% potist, aga on ka erandeid nagu varem kirjutasin, pannakse ka kohe bet pot ja vabsee 30% potist. Mängitakse konkreetselt vastast siiski.
                  Ma ei mängi nii,et arvutan fold equtit ja muid oddse. Kui nt 3 betin ja vastan callis, siis vajadusel panustan 2 tn tugevalt ja olen valmis riveris foldima, kui 20% stackist järgi,mitte et PEAN callima. Olen hakanud vastaseid konkreetse käe peale panema, mitte lihtsalt "käe" nagu tegin seda varem.
                  Eile oli sarnaseid olukordi palju, kus 3bet pottides olin oop ja nutflush draw käes. Mitte kordagi ei vaevunud flopist chcallima.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #24
                    Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

                    standard 3betted potis on pool potti 100BB stäkkidega.

                    edit: ja keegi ei ole öelnudki, et siin käes c/c on mängitav line.

                    Comment

                    • Ajuvaba
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 634

                      #25
                      Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

                      Võibolla siis HU on, 6maxis mitte, kui räägime OOP.

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #26
                        Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

                        Ajuvaba sa tood ka teed va?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #27
                          Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

                          Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
                          Võibolla siis HU on, 6maxis mitte, kui räägime OOP.
                          Ei muutu mitte midagi, isegi full ring on pool potti standard. aga ju vanameister ise teab kumb õigem.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #28
                            Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

                            Konsulteerisin sel teemal just insyder 'iga:

                            Sander Laprik says
                            hi
                            quick question
                            u taught me to cbet half a pot in cbet pots in most situations, do u bet half a pot vs real droolers also or more?
                            insyder19 | insyderrr says
                            well
                            i tought you to check pot to stack ratio
                            you cbet half pot in3 bet pots
                            if you are not deep
                            d |texture
                            ups
                            depends on board texture i meant
                            Sander Laprik says
                            but 100bb deep mostly you still bet half a pot even vs big fish?
                            insyder19 | insyderrr says
                            in 3bet pots
                            if you have a guy
                            who calls 4bet
                            say you open to 3
                            he makes it 10
                            and hes calling a 4bet
                            no matter how big you make it
                            how big do you make it?
                            Sander Laprik says
                            3x
                            insyder19 | insyderrr says
                            maybe 100bb?
                            why not 4x?
                            Sander Laprik says
                            well, if actually no matter how big i make it then bigger
                            but i've had only 2-3 villains lifetime who i did like that
                            insyder19 | insyderrr says
                            ah
                            Sander Laprik says
                            300bb deep 4bet 100bb
                            insyder19 | insyderrr says
                            you are asking me vs total drooler
                            so if hes a total donk
                            make it as much as hes willing to call
                            Sander Laprik says
                            ok
                            insyder19 | insyderrr says
                            the way to figure out betsizing
                            is to think about
                            Sander Laprik says
                            well, i meant kind of people who i get 500 hands daily in at midstakes... avg donks for me, probably huge droolers for u
                            insyder19 | insyderrr says
                            if hes calling 20
                            is he calling 22?
                            is he calling 28?
                            what about 40
                            is he folding to 40?
                            is he calling 38?
                            i would always want to be balanced
                            so if its a THIKNING player
                            just worse than me
                            doesnt mean hes a total fish
                            if you have a guy
                            who just calls big bets
                            you bet bigger
                            if you can bet smaller with bluffs
                            and he wont notice
                            do it
                            Sander Laprik says
                            okay, thanks for great answers =)
                            insyder19 | insyderrr says
                            np

                            Üsna obvious, aga samas hea advice juhuks kui keegi liiga mehhaniseeritult (näiteks mina viimasel ajal) mängib

                            Comment

                            • 2ssapaar
                              Õpihimuline Mängur
                              • Nov 2008
                              • 423

                              #29
                              Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

                              standardit pole olemas, oleneb situatsioonist

                              mõnikord on suurem flopi bet parem kuna vastane floatib palju flopis ja foldib 2nd barrelile. Seega võidame tihti need extra $20. Pluss see balanseerib sellega kui sul oleks AQ selles kohas (saad rohkem valued)

                              teine kord on jälle väiksem bet parem (rohkem mänguruumi, säästad raha kui tal on monster jne.)

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #30
                                Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

                                Algselt postitas 2ssapaar Vaata postitust
                                standardit pole olemas, oleneb situatsioonist

                                mõnikord on suurem flopi bet parem kuna vastane floatib palju flopis ja foldib 2nd barrelile. Seega võidame tihti need extra $20. Pluss see balanseerib sellega kui sul oleks AQ selles kohas (saad rohkem valued)

                                teine kord on jälle väiksem bet parem (rohkem mänguruumi, säästad raha kui tal on monster jne.)
                                Seda küll, aga standard on ikka olemas. Standard = mida sa enamus kordadest teed.

                                Comment

                                Working...