[400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #1

    [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

    Vastane ei ole mingi suur donk, aga tundub, et ta ei ole HU-d ka spetsiaalselt õppinud. 500-käeline sample, stealib 62%, callib OOP 45%, 3betib 13%, foldib 3bettidele 38%. Tavalistes pottides flopi ja turni cbettidele foldib vastavalt 40 ja 50%.

    Ongame Network $400.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1016724
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN/SB: $427.00
    Hero (BB): $459.00

    Pre Flop: ($6.00) Hero is BB with A 8
    BTN/SB raises to $12, Hero raises to $40, BTN/SB calls $28

    Flop: ($80.00) 3 T Q (2 players)
    Hero bets $45.00, BTN/SB calls $45

    Turn: ($170.00) K (2 players)
    Hero ???

    Preflop call on tõenäoliselt parem, sest sitemate ässadega ta vast ei calli.

    Flopis cbet on vast parim, c/c 'des kaotaks initsiatiivi, c/r 'des ma teaks, et ta range on tugev kui ta callib (või kui foldib siis edukas semi-bluff) ja edasistel tänavatel oleks kerge mängida, aga kuna vastane ei ole väga agressiivne (keskmine või veidi alla selle), võib ta järgi checkida ja pot jääb ehitamata, mis ei pruugi muidugi EV seisukohalt halb olla... Dunno.

    Turn???

    Ootan arutlust flopi ja turni kohta :)
  • MeelisV
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1300

    #2
    Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

    Flopis ka Cbetiks. Ma check/calliks tõenäoliselt turni. Paneks vastase kahe paari peale või 1 paar + auk/open ended. Kui checkib järgi (ala AT), siis saab tasuta drawida.
    Last edited by MeelisV; 09.11.10, 14:46.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

      check-fold jama, check-call on minu arvates halvim variant. jäävad üle check-raise ja bet-fold. ma tõenäoliselt bet-foldiks.

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #4
        Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

        Päris lahe käsi. Ma ei tea mis see 4bet range võiks olla villanil, aga turni ma barreldaks, sest väga palju Kx käsi ei paista callimis ranges. Ja kui võtta arvesse, et board keskmiselt märg siis peaks vastane valueraisema tugevaid käsi juba flopil. Ck võib olla hea, aga ma ei usu, et me näeme tasuta riverit väga tihti+käsi muutub lihtsalt loetavaks, mistõttu tundub mulle 3 barrelit kõige parem tee. Ja hero esindaks siis väga tugevat range.
        Samas turni Bet/foldida on ka suht gay aga passiivse vastu ei tohiks proobleem olla.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

          minu arvates on tal päris palju KX käsi ranges, peale selle on tal käsi, mis nüüd omavad paari + mingisugust tõmmet.

          Comment

          • Ajuvaba
            Grinder
            • Oct 2008
            • 634

            #6
            Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

            Flopil oleks pannud rohkem,nt 65(suht nuts flop siiski, samas ka mitte midagi:)), turni 140 ja commmmmiiiiittttttttt, ei foldi enam seal. Ei tea kergelt ta showdownile läks?


            Kui kommenteerida sinu mängu siis:
            kindel on see et turni check on paha. Kui checkid ja vastane betib kuskil 100-120, siis ainuke variant on shove.
            Kui check ja vastane ka check ja riveril sa ei hiti, siis oled poti loovutanud. Ta ei foldi enam suurt midagi.

            Comment

            • JohannesJ
              Grinder
              • Jun 2010
              • 684

              #7
              Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

              Ei näe samuti muud võimalust, kui ka turnis bettida, seda muidugi juhul kui poti vastu endiselt huvi on.
              Minu mõistus saaks aga siis otsa, kui saaks järjekordse calli ja river oleks non aga näiteks oleks A?

              Ja muideks codecci oled kuskil kunagi rääkinud, et A high flush draw-i sa ei foldi pea never.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #8
                Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

                Algselt postitas JohannesJ Vaata postitust
                Ja muideks codecci oled kuskil kunagi rääkinud, et A high flush draw-i sa ei foldi pea never.
                See käib flopi kohta

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

                  Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
                  Flopil oleks pannud rohkem,nt 65(suht nuts flop siiski, samas ka mitte midagi:)), turni 140 ja commmmmiiiiittttttttt, ei foldi enam seal. Ei tea kergelt ta showdownile läks?


                  Kui kommenteerida sinu mängu siis:
                  kindel on see et turni check on paha. Kui checkid ja vastane betib kuskil 100-120, siis ainuke variant on shove.
                  Kui check ja vastane ka check ja riveril sa ei hiti, siis oled poti loovutanud. Ta ei foldi enam suurt midagi.
                  miles niipalju? $45 on täiesti fine ja suht maximaalne. ma paneks sama summa või paneks hästi vähe, rohkem ma kindlalt ei paneks.

                  EDIT: pealegi sinu summade järgi panustades likvideerid sa võimaluse riveril bluffida. siin keäs tõenäolislt bluff ei tule kõne allagi aga kui muude kätega ka nii paned (combo drawd) siis riveriks oled väga suure äka sees kui missed, pot suur ning stäkk väike.

                  Comment

                  • MeelisV
                    Vana Tegija
                    • Apr 2010
                    • 1300

                    #10
                    Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

                    Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
                    Flopis ka Cbetiks. Ma check/calliks tõenäoliselt turni. Paneks vastase kahe paari peale või 1 paar + auk/open ended. Kui checkib järgi (ala AT), siis saab tasuta drawida.
                    Krt, kui nüüd mõelda, siis check/call on tõesti kõige viletsam variant. Aga samas olen ma enda pakutud rangega väga rahul. Kui turnil betida, siis ma küll ei näe, et ta mingigi käe foldiks, millega ta flopil callis. Kui tõmmata tugev 2nd barrel, siis on peaaegu commited juba ju, sest on reaalselt 7-15 outsi võitmiseks, nii väga laialt ümardatud keskmiselt 25%. Päris kindlalt võib ju väita, et sa oled turnil taga.
                    Oletame, et turnil betid suurelt nii $115 ja vastane shoveb, siis saad pot oddsid umbes 33%, mis on ju -EV, kuna on u. 25% võimalus kätt parandada.

                    Kui nüüd asja kaaluda, siis ma betiks turnil pool poti ja raisei puhul foldiks. Kui vastane callib, siis vastavalt riverile kui completein, siis bet, kui miss, siis c/f.
                    Teiseks minu meelest ei saa ju check/fold turnil ka ju nii väga vale olla.

                    Comment

                    • Ajuvaba
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 634

                      #11
                      Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

                      paha, et flopi mäng näha oli, ei usu, et keegi tegelikult ka siin check-calliks, kui selline flop otsa vaataks 3bet potis. Tagant järgi räägime siin muidugi, kui teame, et vastane callis flopist.

                      Miks bet 45 hea on? räägime riverini välja.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

                        Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
                        paha, et flopi mäng näha oli, ei usu, et keegi tegelikult ka siin check-calliks, kui selline flop otsa vaataks 3bet potis. Tagant järgi räägime siin muidugi, kui teame, et vastane callis flopist.

                        Miks bet 45 hea on? räägime riverini välja.
                        Kui sa panustad $45 flopis ja näiteks $80 turnis siis pärast vastase calli riveriks potio suurus oleks $330 ja vastasel järgi $262. Siis kui saad oma mastile pihta saad ikka stäkid sisse, sest alla psb on sul järgi.

                        Kui juhtub miski aps - näiteks missed riveri või vastane tõstab turni üle ning arvad, et sa ei saa teda foldima riveril/oled turnil taga saad nüüd foldida ja säästad raha.

                        Kolmandaks kui bluffid ja jooksevad maha head kaardid on sul igal tänaval, isegi riveril piisavalt fold equityt, et vastane foldima panna.

                        Kui sa nüüd hakkad oma suurte hiiglasbettidega lahmima (vastvalt $65 ja $140) siis pärast panuse callimist oleks turnil pank $170 (sul järgi $322) ja riveril $450 (sul järgi $182). Põhimõtteliselt riveril oleme väga pasas seisus kui käsi misseb.

                        Maakeeli kui me saame pihta võidame sama summa (saame stäkid lihtsalt sisse) kui me ei saa pihta säästame $80. Aga esimesel juhul jääb meil võimalus veel isegi river bluffida

                        Comment

                        • Ajuvaba
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 634

                          #13
                          Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

                          krt jah, ma ei mõtle üldse nii. Ma pigem panen ikka vastaseid ka käte peale. Callida 45 on gutshotiga(isegi õhuga) ka võimalik ja siis 80(sama lugu) jne. Ma bluffiks sind enamus kordi välja pottidest nii.
                          Mängin üldjuhul 6-maxi ja kui oleme jäänud 3kesi(võis isegi HU) lauda, siis betid on ca 80-85% potist(riveril väga standard on juba mega-overbet). Siis on juba väga raske callida pasaga, et sind pärast välja bluffida, tead et mängid stackide peale. Loomulikult on erandeid, aga nendeks on väga hea põhjus.

                          Võimalik,et flopis kohtad sellist 60% pot panust, aga turnis oop vennad panevad juba 75-80% pot bette(või jällegi juba overbette). Arvan et Codecci peaks seda teadma, et sellistel limiitidel ei saa mängida nii, et kui ei hiti, siis loobun.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

                            Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
                            krt jah, ma ei mõtle üldse nii. Ma pigem panen ikka vastaseid ka käte peale. Callida 45 on gutshotiga(isegi õhuga) ka võimalik ja siis 80(sama lugu) jne.
                            Ei saa hästi aru, mida mõtled. Kui sa paned suurelt flopis ja turnis, siis tõenäoliselt saad mult enamus potte kätte juba flopis või siis turnis. Kui aga mul on käsi siis lihtsalt kaotad palju pappi.

                            Aga kui sa paned vähem flopis, vähem turnis, mis stäkkide suhtes tegelikult on ikka väga kriitliselt suured panused siis saad rohkem float flopis, rohkem folde/calle turnis (oleneb, mis laud ja mis käsi sul/mul on) ja nii saad edukamalt manipuleerida panga suurusega. See tähendab, et valuebetid callitakse ära tihedamini ja bluffid on odavamad.

                            Kolmas pluss on, et sa jätad mullegi ruumi bluffimaks sind flopis või turnis. Kui sa aga turnis end ilmselgelt commited siis ainult lollid bluffivad sind üle nõrgema käega. Seega su esimene nõueanne, et bet flop, commite turn muutub veelgi halvemaks mänguks. See tähendab, et kui vastane teab, et sa ei foldi ja nüüd läheb all-in, siis sul ehk ei olegi piisavalt oddse/equityt turni ära callida. Kui aga paned väiksema beti võib vastane näha fold equityt ning bluffida sind nõrgema käega või shoveda käega, mille vastu sul on equityt.

                            See pm. ei käi üldse selle käe kohta vaid üldine teooria betsizingust.

                            EDIT: ja ma räägin 3betted pottidest, mitte single raised pottides. erandjuhud on kui vastas shortstack.

                            Comment

                            • Ajuvaba
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 634

                              #15
                              Re: [400NL] 3b pot, flushdraw OOP vs non-regular.

                              mis asi on käsi? ja mis käsi minul on?

                              Comment

                              Working...