Re: Microlimiidis KKga saad 4beti, aga mitte AI
Absoluutselt. Samas olen korduvalt callinud insta QQ-ga 3-ndana allini. Viimane kord küll oli KQ ja A3 vastas ja kaotasin, aga päris hea flip oli kuna võita oli kahe dongi buy-inid. Lihtsalt silmad kinni kunnidega nuppe panna ükskõik kelle vastu ja ükskõik millises olukorras ei ole mõistlik. Ja palun nüüd mind tuleriidale saata :)
Absoluutselt. Samas olen korduvalt callinud insta QQ-ga 3-ndana allini. Viimane kord küll oli KQ ja A3 vastas ja kaotasin, aga päris hea flip oli kuna võita oli kahe dongi buy-inid. Lihtsalt silmad kinni kunnidega nuppe panna ükskõik kelle vastu ja ükskõik millises olukorras ei ole mõistlik. Ja palun nüüd mind tuleriidale saata :)
Comment