Microlimiidis KKga saad 4beti, aga mitte AI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • janek174
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1078

    #16
    Re: Microlimiidis KKga saad 4beti, aga mitte AI

    Algselt postitas mislinn Vaata postitust
    500k kätt, comn, miks sa edasi juba pole liikunud?
    No ju siis ei biidi mängu piisavalt. Sellepärast ei tasu mu sõnavõtte ka puhta kullana võtta.

    Comment

    • HU grinder
      Vana Tegija
      • Feb 2010
      • 1002

      #17
      Re: Microlimiidis KKga saad 4beti, aga mitte AI

      Ega ma ka foldi, aga üldjuhul mängitakse nii AA, aga donke on nii palju erinevaid. Samuti laksitakse KK ka sisse üldjuhul, nii võttes on tegu BE olukorraga, aga kui juurde arvestada nt AK,AQs vms kaardikombod, millega mängivad osad tegelased samamoodi, siis peaks KK olema never-fold, kui pole just kindlat readi villaini kohta. Aga üldjuhul nitimad regid avavad seal AA.

      Comment

      • janek174
        Vana Tegija
        • Mar 2009
        • 1078

        #18
        Re: Microlimiidis KKga saad 4beti, aga mitte AI

        Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
        Samuti laksitakse KK ka sisse üldjuhul, nii võttes on tegu BE olukorraga,
        Kuidas see BE olukord on, kui sul vastas on kas KK või AA? Kui nüüd reaalselt võtta, siis biidime ju ainult QQ- või AK. Nagu siin eelnevalt öeldi, fishi vastu paneks ka AK-ga. Ise paneks kah. Aga kas meil on vastas praegu fish (teema algataja näol siis). Palju neid nit regulare on, kes sellise käega 4betiks?

        Comment

        • HU grinder
          Vana Tegija
          • Feb 2010
          • 1002

          #19
          Re: Microlimiidis KKga saad 4beti, aga mitte AI

          BE selles mõttes, et kui ta ka KK samamoodi mängib, siis teinekord korjad sa talt AA vs KK ära. Mh? Palju on neid regulare, kes AA-ga 4betiks? Jäi mõistmatuks.

          Comment

          • janek174
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1078

            #20
            Re: Microlimiidis KKga saad 4beti, aga mitte AI

            Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
            BE selles mõttes, et kui ta ka KK samamoodi mängib, siis teinekord korjad sa talt AA vs KK ära. Mh? Palju on neid regulare, kes AA-ga 4betiks? Jäi mõistmatuks.
            Heh, siin tuleb välja jälle üks huvitav asi. Mulle ka räägiti pidevalt, et saad KKvsAA, standard cooler, küll tuleb teistpidi tagasi. Aga vot ei ole nii. Olen näinud küll, kuidas minu vastu KK mängitakse. Check-callitakse riverini, või koguni folditakse. Nagu ma ütlesin, oleneb enda imidzist ja vastase omast. Väga konkreetsed olukorrad ja ei ole kunagi ühest vastust. 4bet käis selle kohta, et kui palju on neid regulare, kes 4betiks QQ- või AK, ehk siis kätega mida me biidime?

            Comment

            • HU grinder
              Vana Tegija
              • Feb 2010
              • 1002

              #21
              Re: Microlimiidis KKga saad 4beti, aga mitte AI

              Mina ei oska öelda, minul tuleb küll tagasi, aga noh, mul on imidž ka lauas üldjuhul tiba loosem ja agrom, kuna lauad on FTPs tihti peale nitised ja passiivsed.
              Nagu ESTpatrick kunagi ütles (vabandust, kui eksin) - selleks, et saada actionit, tuleb anda actionit.

              Comment

              • janek174
                Vana Tegija
                • Mar 2009
                • 1078

                #22
                Re: Microlimiidis KKga saad 4beti, aga mitte AI

                Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
                Mina ei oska öelda, minul tuleb küll tagasi, aga noh, mul on imidž ka lauas üldjuhul tiba loosem ja agrom, kuna lauad on FTPs tihti peale nitised ja passiivsed.
                Nagu ESTpatrick kunagi ütles (vabandust, kui eksin) - selleks, et saada actionit, tuleb anda actionit.
                Selles kogu jutu point ongi. Oleneb sellest, milline mängija sa ise oled, sellele vastavalt ka sinu vastu mängitakse.

                Comment

                • HU grinder
                  Vana Tegija
                  • Feb 2010
                  • 1002

                  #23
                  Re: Microlimiidis KKga saad 4beti, aga mitte AI

                  Point on see, et tihti on KK-l AA vastas, aga minu AA-l on tihti KK (ja palju muid käsi) vastas, nagu ka KK-l (mõnikord isegi nt QTs vms). Muidugi ma ei mängi FR-i ega 6-maxi eriti tihti(ei tea, kas beadingi mängu), pigem vahelduseks toksin, aga KK-ga 4betile foldimine on pigem erand (vaid väga väheste mängijate vastu).
                  Kõige lahedam oli situatsioon, kui lauas minust paremal istus kaks üpris tighti regulari, kelle blinde ma ei jätnud kunagi rahule, 3bettisin neid OOP, oli käsi ja nad foldisid väga palju 3bettidele, lõpuks aga ühe kannatus katkes ja shoves mu 3beti J6o-ga, mul oli paraku AA ja ship it, dawg.

                  E: FTP-s on osad regularid sellised, kes kas flativad 3beti pre ja foldivad flopil (suure tõenäosusega) või laksivad 4beti (ainult nutsiga), selliseid on hea abuseda ja ajada endast välja.
                  Last edited by HU grinder; 18.02.10, 14:57.

                  Comment

                  • timukasr
                    Vana Tegija
                    • Nov 2008
                    • 1099

                    #24
                    Re: Microlimiidis KKga saad 4beti, aga mitte AI

                    Minul juhtus hoopis nii:

                    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    saw flop | saw showdown

                    UTG ($5.35)
                    MP ($25)
                    CO ($48.05) 22/15/6.3 - 3bet
                    Button ($42.65)
                    Opponendil ässad? (SB) ($44.70)
                    BB ($30.65)

                    Preflop: Opponendil ässad? is SB with K, K
                    2 folds, CO bets $0.75, Button calls $0.75, Opponendil ässad? raises to $3.25, 1 fold, CO raises to $12, 1 fold, Opponendil ässad? raises to $44.70 (All-In), CO calls $32.70

                    Flop: ($90.40) 5, K, 6 (2 players, 1 all-in)

                    Turn: ($90.40) 10 (2 players, 1 all-in)

                    River: ($90.40) 8 (2 players, 1 all-in)

                    Total pot: $90.40 | Rake: $3

                    Results:
                    Opponendil ässad? had K, K (three of a kind, Kings).
                    CO had Q, Q (one pair, Queens).
                    Outcome: Opponendil ässad? won $87.40

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #25
                      Re: Microlimiidis KKga saad 4beti, aga mitte AI

                      Njaa, otsustasin ikkagi, et ei hakka preflop KK-d foldima, tuleb mis tuleb.

                      Ja täna tuli siis selline asi (vastane oli 17/12/2 103 käe peale)

                      $0.10/$0.25 No Limit Holdem
                      PokerStars
                      7 Players
                      Hand Conversion Powered by weaktight.com

                      Stacks:
                      Hero (UTG) ($25.60)
                      UTG+1 ($26.15)
                      MP ($7.80)
                      CO ($5)
                      BTN ($35.55)
                      SB ($4.40)
                      BB ($31.95)

                      Pre-Flop: ($0.35, 7 players) Hero is UTG K K
                      Hero raises to $0.75, 1 fold, MP calls $0.75, 1 fold, BTN raises to $3.50, 2 folds, Hero goes all-in $25.60, MP folds, BTN calls $22.10

                      Flop: K 4 K ($52.30, 2 players, 1 all-in)

                      Turn: 3 ($52.30, 2 players, 1 all-in)
                      Hero says "ouch"

                      River: A ($52.30, 2 players, 1 all-in)

                      Final Pot: $52.30
                      BTN shows a full house, Aces full of Kings
                      A A
                      Hero shows four of a kind, Kings
                      K K

                      Hero wins $49.70 (net +$24.10)

                      MP lost $0.75
                      BTN lost $25.60

                      Pärast sain vastase käest chatis sõimata, milline donkey ma olen, et teen sellise dumb overshove

                      Comment

                      • janek174
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1078

                        #26
                        Re: Microlimiidis KKga saad 4beti, aga mitte AI

                        Algselt postitas timukasr Vaata postitust
                        CO ($48.05) 22/15/6.3 - 3bet
                        No sellise venna vastu obv KK never ei foldi. Aga kui tema stats oleks näiteks 10/7/2?

                        Comment

                        • masterpuppet
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2094

                          #27
                          Re: Microlimiidis KKga saad 4beti, aga mitte AI

                          Ikka ei foldi, lähen seti püüdma.

                          Comment

                          • Dogers
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2500

                            #28
                            Re: Microlimiidis KKga saad 4beti, aga mitte AI

                            Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
                            Ikka ei foldi, lähen seti püüdma.
                            või runner masti eks :D

                            i like your positvisim :D

                            Comment

                            • K2snakas
                              Pokkerihai
                              • Feb 2009
                              • 2388

                              #29
                              Re: Microlimiidis KKga saad 4beti, aga mitte AI

                              Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                              No sellise venna vastu obv KK never ei foldi. Aga kui tema stats oleks näiteks 10/7/2?
                              mis see 3bet siia puutub?:D
                              mu 3bet on kah ~6 aga regide vastu l2hen ikkagi KK+ pre AI

                              antud käes tuleb pigem 4beti vaadata kuna villan isegi ei 3betinud!

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #30
                                Re: Microlimiidis KKga saad 4beti, aga mitte AI

                                Sa päriselt ka vaatad 4bet stati ja teed selle järgi otsuseid?
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...