NL10 grinderite nurgake

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • olympus999
    Jube Noob
    • Oct 2009
    • 137

    #1651
    Re: NL10 grinderite nurgake

    Kui mängija keulkeul17 oleks nit, siis teeks samamoodi, kui aga fish või loos mängija, siis ei leiaks siin foldi. calliks floppi

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #1652
      Re: NL10 grinderite nurgake

      Algselt postitas minuraha
      Kuna mul on üldjuhul väga suured probleemid foldimisega, siis enda arust tegin siin super foldi, kuid vastaste käsi nähes oli pettumus suur. Mis te arvate, tegin õigesti?

      $0.05/$0.10 No Limit Holdem
      Betfair
      9 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

      Stacks:
      UTG Ksena1979 ($3.73)
      UTG+1 pva ($18.69)
      MP1 hatemonger ($13.95)
      MP2 gavm ($4.49)
      MP3 meballsa ($11.98)
      CO Shuker999 ($25.91)
      BTN AxiomMD ($8.84)
      SB keulkeul17 ($12.57)
      BB Hero ($8.39)

      Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Hero is BB J J
      1 fold, pva calls $0.10, 1 fold, gavm calls $0.10, 3 folds, keulkeul17 calls $0.05, Hero raises to $0.50, pva folds, gavm calls $0.40, keulkeul17 calls $0.40

      Flop: 4 7 9 ($1.60, 3 players)
      keulkeul17 checks, Hero bets $1, gavm goes all-in $3.99, keulkeul17 calls $3.99, Hero folds

      Turn: K ($10.58, 2 players, 1 all-in)

      River: 9 ($10.58, 2 players, 1 all-in)

      Final Pot: $10.58
      gavm shows
      8 8
      keulkeul17 shows
      5 7

      gavm wins $10.06 (net +$5.57)

      pva lost $0.10
      keulkeul17 lost $4.49
      Hero lost $1.50
      Full stack oleks edaspidi asjakohane mängida.
      Aga arvestades preflop mängu kaotad sa flopil vaid setile ja peale keulkeul17 shove callimist võid sa tema põhimõtteliselt välja arvata, ehk siis siin pead sa mõtlema, et kas gavmil on set või sa oled tema short stack shove rangest ees ja mina ütlen, et sa oled.
      Fold nüüd nii halb liigutus ka ei ole, arvestades, et sa pead dodgema 2 mängijat, aga sellel flopil oled sa siiski päris tihti randnom pair ja mastitõmbe või 2 randnom underpairi vastu.

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #1653
        Re: NL10 grinderite nurgake

        ehk siis next time pushi sisse ja looda, et turn ja river vastastele abi ei too

        Comment

        • bAttery_
          Julm Donk
          • Nov 2009
          • 37

          #1654
          Re: NL10 grinderite nurgake

          $0.05/$0.10 No Limit Holdem
          Prima
          9 Players
          Hand Conversion Powered by weaktight.com

          Stacks:
          UTG arf1983 ($13.27)
          UTG+1 Joschii88 ($8.61)
          MP1 trifansimo ($3.89)
          MP2 cmscarpelini ($1.80)
          MP3 samaniuzzz ($13.56)
          CO Dan-The-Dog ($12.10)
          BTN Hero ($15.29)
          SB vertig0 ($9.37)
          BB Mloco ($14.01)

          Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Hero is BTN 2 2
          1 fold, Joschii88 calls $0.10, 1 fold, cmscarpelini calls $0.10, 2 folds, Hero raises to $0.50, 1 fold, Mloco calls $0.40, Joschii88 calls $0.40, cmscarpelini folds

          Flop: A 5 2 ($1.65, 3 players)
          Mloco checks, Joschii88 bets $0.40, Hero ???


          Mloco stats: VPIP 61 ; PFR 14 ; AF 1,75 (42 kätt ainult)
          Joschii88 stats: VPIP 55; PFR 14 ; AF 4,3 (22 kätt ainult)

          Mis sellises olukorras tuleks teha ja mis oleks kõige mõistlikum ???
          1) fold, kuna flop on nii mastine ja suur võimalus on, et keegi saab riveris masti kokku kui juba pole saanud,
          2) call, kuna eeldavasti Joschii88 selline tagasihoidlik bet viitab sellele, et üks kaart on ruudust puudu või tont seda teab, millele viitab. Nii, et kui callida ja rohkem ruudusid lauda ei tule siis võiks lõpuni minna - juhul kui ei hakata turnis/riveris massiliselt lahmima.
          3) raise, 1,5$ näiteks, et teada ta käe tugevusest ja siis kui saab calli, siis turnis check või fold.


          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #1655
            Re: NL10 grinderite nurgake

            raise 2 peale vähemalt ja call shove. kui keegi callib siis non ruutu kaardi korral ürita turnis nupud sisse saada. tuleb ruutu siis check behind või foldi betile

            Comment

            • StripPoker
              Grinder
              • Sep 2009
              • 609

              #1656
              Re: NL10 grinderite nurgake

              Gaybet ja üritab floppi ära kasutada. Raise ja vaata mis nägu teeb.

              Comment

              • Strateeg
                Õpihimuline Mängur
                • Jul 2009
                • 303

                #1657
                Re: NL10 grinderite nurgake

                Algselt postitas pikk28
                raise 2 peale vähemalt ja call shove. kui keegi callib siis non ruutu kaardi korral ürita turnis nupud sisse saada. tuleb ruutu siis check behind või foldi betile
                +1 , igaks juhuks võid note ka panna millega ta donkbettis, võib hiljem natuke kasu olla

                Comment

                • bAttery_
                  Julm Donk
                  • Nov 2009
                  • 37

                  #1658
                  Re: NL10 grinderite nurgake

                  Ise valisin selles olukorras call, kuna soovisin nn odavalt vaadata turni. Pärast käe lõppu hakkasin mõtlema, et võib-olla olnud siiski odavam käik olnud raise, kuna äkki oleks siis suutnud Mloco pocket 5ed foldima saanud(ise oleks tema asemel seda teinud). Aga tont seda teab, igatahes kui millalgi peaks veel sattuma sellisesse olukorda siis tean, et siin tuleks kõigepealt reisida ja siis edasi vaadata. ;D

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • StripPoker
                    Grinder
                    • Sep 2009
                    • 609

                    #1659
                    Re: NL10 grinderite nurgake

                    Tegin ka öösel ja nüüd hommikul oma 3400 NL10 sammu, et NL5st edasi liikuda tasapisi. NL10 foldivad preflop raise peale väga usinasti seega Ranka tabel toimib minuarust sel limiidil isegi paremini kui NL2/NL5. Fishid foldivad üüratult turnil - ma ei saa aru mis värk neil on, et peab callima flopi cbeti, nägema turni ära ja siis edasise betipeale fold. Päris kena kopikas tuleb nii.

                    Lisaks veel panin tähele, et märkimisväärselt rohkem tehakse preflop reraise. Lausa kordades rohkem. Ja loomulikult on limiit täis shortstackereid kes on viimased sendid kokku korjanud , et NL10 kätt proovida.

                    Ei ole veel mingi supersample aga vaikselt tahaks sellesse limiiti edasi sammuda...

                    Comment

                    • kirjeldus
                      Julm Donk
                      • Dec 2009
                      • 37

                      #1660
                      Re: NL10 grinderite nurgake

                      Sooviks arvamust kahe käe kohta. liiga weak-tight? kurat ma ütlen see raamatu (sklansky theory&practice) lugemine on mu mängu ainult halvemuse poole muutnud :-[
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • rmartin
                        Klubi Liige
                        • Dec 2008
                        • 175

                        #1661
                        Re: NL10 grinderite nurgake

                        ma ise ei ole küll kõvem hai aga minu arust oled sa mõlemas käes enda elu ise raskeks teinud. Kui sa endas kahtled ja turnis tagasi tõmbad siis c/f ja uus käsi. Aga sihuke poolkõva pakkumine(esimene käsi) ja limpimine (teine käsi) on klassikaline viis endale jama kaela tõmmata.
                        Kui usud, et oled ees siis panusta 3/4 potist (et saada valuet) ja kui board ohtlik siis ka pott (et vastane maha viskaks või drawga callides vea teeks).

                        Comment

                        • dabljuu
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 494

                          #1662
                          Re: NL10 grinderite nurgake

                          Algselt postitas rmartin

                          Kui usud, et oled ees siis panusta 3/4 potist (et saada valuet) ja kui board ohtlik siis ka pott (et vastane maha viskaks või drawga callides vea teeks).
                          õige

                          Comment

                          • kirjeldus
                            Julm Donk
                            • Dec 2009
                            • 37

                            #1663
                            Re: NL10 grinderite nurgake

                            Algselt postitas rmartin
                            ma ise ei ole küll kõvem hai aga minu arust oled sa mõlemas käes enda elu ise raskeks teinud. Kui sa endas kahtled ja turnis tagasi tõmbad siis c/f ja uus käsi. Aga sihuke poolkõva pakkumine(esimene käsi) ja limpimine (teine käsi) on klassikaline viis endale jama kaela tõmmata.
                            Kui usud, et oled ees siis panusta 3/4 potist (et saada valuet) ja kui board ohtlik siis ka pott (et vastane maha viskaks või drawga callides vea teeks).

                            kus limp oli?

                            nõus, et esimene hand oleks pidanud 2ndbarreli suurema panema, 3.3-3.5$ umbes. Aga teine hand, 2nd barreli koht turnis?

                            Comment

                            • rmartin
                              Klubi Liige
                              • Dec 2008
                              • 175

                              #1664
                              Re: NL10 grinderite nurgake

                              sina checkid, tema panustab sina callid. OK võibolla minu poolt vale termin aga sisuliselt vist sama asi? Vabandan, kui eksin aga tõenäoliselt mõtlesid, et hea küll callin ära ja ehk hitin riveris?
                              Säärarne ebamäärane vaatame mis juhtub mõtlemine tähendab minu jaoks limp. Turnis oma checkiga näitasid ebakindlust ja vastane pani su tõenäoliselt tõmbe peale ja tõstis korralikult ehk teisisõnu tegi seda, mida sina oleksid pidanud esimeses käes tegema. Tema tõstega oli pot 4.35 sul callida 2 ehk sisuliselt 1:2 olukord aga kui mälu ei peta siis masti tõenäosus 1:5, nii et callimine viga. Kui auku rida jahtisid siis selle tõenäosus sootuks kaugem pealegi ka võimalus, et tuleb siis ka potti jagada.

                              Vastasel võis käes olla midaiganes vähegi mõistlikku sest tal oli positsioon ja seda ta ka kenasti kasutas, oleksid sa turnis ( ja ka flopil tasunuks tera rohkem panna, see 70c jätab ebakindla cbeti mulje mehelt kes on paariga tõstnud ja nüüd teeb kohustusliku jätkupanustamise) korralikult panustanud tõenäoliselt oleks ta ära visanud, kui ta üle oleks tõstnud või callinud siis suht selge, et sa taga.

                              Comment

                              • StripPoker
                                Grinder
                                • Sep 2009
                                • 609

                                #1665
                                Re: NL10 grinderite nurgake

                                Vahepeal oli juttu uue NL10 grinderite grupi algatamisest aga vajust vist ära. Algselt oli vist Tigrano jõu ja nõuga abiks esimesel grupil - kas on Tigrano (või kellegi teise) juhtimisel ka midagi sellist plaanis või lähiajal mitte?

                                Comment

                                Working...