Statside analüüs

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • saugakarel
    FPP Pro
    • Oct 2008
    • 288

    #16
    Re: Statside analüüs

    Ilmselt on väga raske midagi parandada kui öeldakse lihtsalt steali ja 3bet ja squeezi rohem. Teadmatuses seda teha siis suht kindlasti hakkab raha auku panema. Aga see selleks. Kõige selle kohta saab väga head tasuta infot 2+2 artiklitest, mis asuvad sellel http://forumserver.twoplustwo.com/78...ntents-397190/ lingil. Siis võid minna thepokerbank lehele kus on tasuta artikleid ja videosid pm kõige kohta.
    2+2 foorumis on kõige kohta mis siin teemas mainitud eraldi artiklid olemas. Kui midagi üles ei leia siis küsi ja näitan täpsemalt.
    Gl!
    Last edited by saugakarel; 22.03.16, 14:47.

    Comment

    • Nylander
      Jube Noob
      • Oct 2009
      • 175

      #17
      Re: Statside analüüs

      Algselt postitas Priidix Vaata postitust
      must be a level :D
      just sellepärast ma 6 aastat vist vaal olengi olnud, et viiakse madalamale kui muru, ilma adekvaatse/informatiivse/õpetliku/mõtlemapaneva juhenduseta. Vist mingi 4-5 aastat tagasi, tahtsin õppima isegi hakata, ja isegi postitasin käsi, ja kõrgema kaliibri/BE jne regid suutsid tundma panna mind nagu madalalaubaline põhikooli loivar, ja loobusin, kuna jäingi uskuma et ei saa minust nagunii asja, kui juba prg pannakse "quote" mis tõlkes kõlaks nagu ma retard GG. 1/3 prob tulevad peolt joogisena koju, või suitsetavad plärust ennast umbe, ja siis tulevadki sitta loopima, kellel kõvem närv vb hammustab läbi, aga algajale mängijale kindlasti -EV, and you wonder miks nii vähe tegijaid on.
      Last edited by Nylander; 23.03.16, 09:47.

      Comment

      • donkament
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1945

        #18
        Re: Statside analüüs

        kammoon simmo, foorumid pole ammu enam õppimise kohad. Tänapäeval on konkurents juba selline, et nt. 2+2 rexid trollivad strati teemades teisi rexe, et nende mängu rikkuda ja heast stratist võimalikult kaugel hoida. Ei maksa loota, et keegi hõbelusikaga tuleb spoonfeedima sind , eriti kui mingi basic teooria materjale on terve internet täis, mis selgitavad, miks fold to 3bet 80 on halb.

        Comment

        • Nylander
          Jube Noob
          • Oct 2009
          • 175

          #19
          Re: Statside analüüs

          Algselt postitas donkament Vaata postitust
          kammoon simmo, foorumid pole ammu enam õppimise kohad. Tänapäeval on konkurents juba selline, et nt. 2+2 rexid trollivad strati teemades teisi rexe, et nende mängu rikkuda ja heast stratist võimalikult kaugel hoida. Ei maksa loota, et keegi hõbelusikaga tuleb spoonfeedima sind , eriti kui mingi basic teooria materjale on terve internet täis, mis selgitavad, miks fold to 3bet 80 on halb.

          who`s simmo, me räägime nl2-st siiski, üritada siin mängu rikkuda, peab ikka väga hirmunud ja desperate olema.
          Last edited by Nylander; 24.03.16, 10:28.

          Comment

          • korrastaja
            Õpihimuline Mängur
            • Sep 2013
            • 321

            #20
            Re: Statside analüüs

            +1 Nylander. Obv, et kõrgemal olevad mängijad ei postita teatud staadiumis oma käsi ning kui postitavadki siis on see üks mitmest tuhandest. Siingi ringi vaadates kõvemad mehed postitavad bluffcatche või lihtsalt aegajalt juhtuvaid ilusaid käsi. Pole ammu näind, et mõni 100+ reg siin infot küsiks. NL2 venda trollida on päris nõrk.

            Foorum nkn kaua aega surnud, oleks tore, kui vähemalt kellegi arengul silma saaks peal hoida. "Open shove 5% NL2s" jutt kihutabki siit algajaid minema

            Comment

            • donkament
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1945

              #21
              Re: Statside analüüs

              Algselt postitas Nylander Vaata postitust
              who`s simmo, me räägime nl2-st siiski, üritada siin mängu rikkuda, peab ikka väga hirmunud ja desperate olema.
              Ma mõtlesin üldist pilti. Kui sa nt 2+2 foorumisse postitaksid käe nl100 või kõrgemal, siis vastavad sulle kas trollid või mängijad, kes ise seda limiiti ei beadi. Micro foorumis vastavad sulle õpihimuliste regularide seas ka suures osas hobimängijad, kes ei saa ise ka aru, millest räägivad. Microdega on see teema, et heal mängijal pole midagi gainida algajale nõu andes. Keeruline on ka nõu anda, sest enamasti on skill gapid algajate ja edasijõudnute vahel sellised, et antud nõust ei saada ilma pikemate selgitusteta aru. Selleks, et panna algaja mängust aru saama kulub lihtsalt tohutu suur osa väärtuslikku aega, seepärast on ka igal algajal palju mõistlikum lugeda/läbi töötada juba olemasolevaid materjale, kuna keegi hea mängija ei hakka niisama tasuta schoolima algajaid tänapäeval

              Võtame kasvõi näiteks sellesama teema. Algaja küsib nõu oma statside kohta, aga sample size on täiesti irrelevant. Algaja ei saa aru, et statside dispersioon 9 erineva positsiooniga lauas on väga suur. Näiteks 3bet 2 võib tähendada selle sample peale seda, et hero on võib olla jätnud kasutamata 40 head 3bet spotti või hoopis 4. Üldise mängu kohta ei saa mingeid erilisi järeldusi teha. Basic nõu olekski, et sample size on irrelevant, mängi paarkümmend k kätt ja postita uuesti. Aga siis tekivadki edasised probleemid, kus nt Owner85 postist täpsemat nõu ei saagi anda ilma epic wall of texti kirjutamata. Üldises plaanis soovitaks OPl tegeleda pigem mängu õppimisega "õigete" statside tagaaajamise asemel

              See, mida tiigrikutsu täis peaga foorumisse kirjutab ei kannata tõesti kriitikat tho.

              Comment

              • Nylander
                Jube Noob
                • Oct 2009
                • 175

                #22
                Re: Statside analüüs

                Algselt postitas donkament Vaata postitust
                Ma mõtlesin üldist pilti. Kui sa nt 2+2 foorumisse postitaksid käe nl100 või kõrgemal, siis vastavad sulle kas trollid või mängijad, kes ise seda limiiti ei beadi. Micro foorumis vastavad sulle õpihimuliste regularide seas ka suures osas hobimängijad, kes ei saa ise ka aru, millest räägivad. Microdega on see teema, et heal mängijal pole midagi gainida algajale nõu andes. Keeruline on ka nõu anda, sest enamasti on skill gapid algajate ja edasijõudnute vahel sellised, et antud nõust ei saada ilma pikemate selgitusteta aru. Selleks, et panna algaja mängust aru saama kulub lihtsalt tohutu suur osa väärtuslikku aega, seepärast on ka igal algajal palju mõistlikum lugeda/läbi töötada juba olemasolevaid materjale, kuna keegi hea mängija ei hakka niisama tasuta schoolima algajaid tänapäeval

                Võtame kasvõi näiteks sellesama teema. Algaja küsib nõu oma statside kohta, aga sample size on täiesti irrelevant. Algaja ei saa aru, et statside dispersioon 9 erineva positsiooniga lauas on väga suur. Näiteks 3bet 2 võib tähendada selle sample peale seda, et hero on võib olla jätnud kasutamata 40 head 3bet spotti või hoopis 4. Üldise mängu kohta ei saa mingeid erilisi järeldusi teha. Basic nõu olekski, et sample size on irrelevant, mängi paarkümmend k kätt ja postita uuesti. Aga siis tekivadki edasised probleemid, kus nt Owner85 postist täpsemat nõu ei saagi anda ilma epic wall of texti kirjutamata. Üldises plaanis soovitaks OPl tegeleda pigem mängu õppimisega "õigete" statside tagaaajamise asemel

                See, mida tiigrikutsu täis peaga foorumisse kirjutab ei kannata tõesti kriitikat tho.
                Eks see suur materjalide olemasolu ongi vast kõige segadusttekitavam imo. Algajale ongi tähtis järjepidev struktuurne õppimine, igaltpoolt siit sealt infot võttes võib juhe kokku joosta. Enne kui õppida nö peaks mängu mõistma, ei kasutaks trackeritki algul. Mina ntx olen 6 aastaga niivõrd roppukanti halbu leake sisse juurelnud endale, et loota nõrgast hobimängijast isegi BE nl25 regiks oleks ükskõik mis nõuandega ajaraisk ja mõtetu. Aga edu teemaalgatajele.
                Last edited by Nylander; 26.03.16, 20:53.

                Comment

                • 50CandyJoe
                  FPP Pro
                  • Jan 2009
                  • 253

                  #23
                  Re: Statside analüüs

                  Algselt postitas donkament Vaata postitust
                  Ma mõtlesin üldist pilti. Kui sa nt 2+2 foorumisse postitaksid käe nl100 või kõrgemal, siis vastavad sulle kas trollid või mängijad, kes ise seda limiiti ei beadi. Micro foorumis vastavad sulle õpihimuliste regularide seas ka suures osas hobimängijad, kes ei saa ise ka aru, millest räägivad. Microdega on see teema, et heal mängijal pole midagi gainida algajale nõu andes. Keeruline on ka nõu anda, sest enamasti on skill gapid algajate ja edasijõudnute vahel sellised, et antud nõust ei saada ilma pikemate selgitusteta aru. Selleks, et panna algaja mängust aru saama kulub lihtsalt tohutu suur osa väärtuslikku aega, seepärast on ka igal algajal palju mõistlikum lugeda/läbi töötada juba olemasolevaid materjale, kuna keegi hea mängija ei hakka niisama tasuta schoolima algajaid tänapäeval

                  Võtame kasvõi näiteks sellesama teema. Algaja küsib nõu oma statside kohta, aga sample size on täiesti irrelevant. Algaja ei saa aru, et statside dispersioon 9 erineva positsiooniga lauas on väga suur. Näiteks 3bet 2 võib tähendada selle sample peale seda, et hero on võib olla jätnud kasutamata 40 head 3bet spotti või hoopis 4. Üldise mängu kohta ei saa mingeid erilisi järeldusi teha. Basic nõu olekski, et sample size on irrelevant, mängi paarkümmend k kätt ja postita uuesti. Aga siis tekivadki edasised probleemid, kus nt Owner85 postist täpsemat nõu ei saagi anda ilma epic wall of texti kirjutamata. Üldises plaanis soovitaks OPl tegeleda pigem mängu õppimisega "õigete" statside tagaaajamise asemel

                  See, mida tiigrikutsu täis peaga foorumisse kirjutab ei kannata tõesti kriitikat tho.
                  Väärt nõu!

                  Comment

                  • gamblingFTW
                    Vana Tegija
                    • Aug 2012
                    • 1122

                    #24
                    Re: Statside analüüs

                    Tee 10$ eest omale essential runitonce.com kasutaja. Vaata kuu ajaga nii palju vide, kui jõuad. 1 päevas nt, et infoga üle ei koormaks. Areneb päris kiiresti tunnetus, mis käsi, mis positsioonidest mängida. Ainult statside järgi mängu parandamine ja õppimine on väga aeglane. Su areng toimub paarikümne tuhande käe järel (mis ka veel ei anna ilmselt täpseid tulemusi, sest su statsid peaksid järjest paremaks minema ja muutuvad olema), mis on pool kuud või rohkem fulltime algajale. Selle ajaga oled vaatand ca. 14 videot RIOst ja õppinud palju rohkem, kui pool kuud ekselnud piiratud mänguoskustega ja alles statside analüüsi alustamisega. Õpi ja mängi, mitte mängi ja õpi. GL

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #25
                      Re: Statside analüüs

                      Algselt postitas Nylander Vaata postitust
                      just sellepärast ma 6 aastat vist vaal olengi olnud, et viiakse madalamale kui muru, ilma adekvaatse/informatiivse/õpetliku/mõtlemapaneva juhenduseta.
                      "alati on keegi teine süüdi" suhtumisega paraku kaugele ei jõua. eespool donkament, saugakarel, owner, gamblingftw jt väärt nõu andnud. tööd on vaja teha enda mängu kallal. esialgu VÄHEMALT 50% ajast õppimisele ja 50% ajast mängule.

                      oluline õppimise kohapealt - kõige lihtsam on õppida nende pealt, kes biidivad. nii tasuta kui tasulist materjali s*ttakanti saadaval(kvaliteetsem enamasti maksab).

                      selles, et sa 6a peale mikrot ei ole suutnud biitima hakata, ei ole süüdi ansip ega inimesed foorumis. kahjuks ikka sina ise.

                      Comment

                      • Nylander
                        Jube Noob
                        • Oct 2009
                        • 175

                        #26
                        Re: Statside analüüs

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        "alati on keegi teine süüdi" suhtumisega paraku kaugele ei jõua. eespool donkament, saugakarel, owner, gamblingftw jt väärt nõu andnud. tööd on vaja teha enda mängu kallal. esialgu VÄHEMALT 50% ajast õppimisele ja 50% ajast mängule.

                        oluline õppimise kohapealt - kõige lihtsam on õppida nende pealt, kes biidivad. nii tasuta kui tasulist materjali s*ttakanti saadaval(kvaliteetsem enamasti maksab).

                        selles, et sa 6a peale mikrot ei ole suutnud biitima hakata, ei ole süüdi ansip ega inimesed foorumis. kahjuks ikka sina ise.
                        Vb sõnastasin valesti, mõte seisnes selles, et umbes taolise teema algatuse tegin kunagi tont teab kuna aastaid tagasi ( või postitasin käe) trolliti surnuks, mindset ei pidanud vastu ja bye bye :D keegi pole süüdi

                        Comment

                        • juss
                          Räme Fish
                          • Mar 2016
                          • 5

                          #27
                          Re: Statside analüüs

                          Tänud vastajatele!
                          Ehkki võite imestada, siis tegelikult ma polegi vaimse puudega.
                          Eks proovin siin aru saada, mis on õige ja mis vale.
                          Tegelikult olen ise ka kuulnud, et google on olemas ja teen iseseisvalt tööd ka.
                          Leheküljed on informatiivsed, tänud!

                          Comment

                          • Nylander
                            Jube Noob
                            • Oct 2009
                            • 175

                            #28
                            Re: Statside analüüs

                            Algselt postitas juss Vaata postitust
                            Tänud vastajatele!
                            Ehkki võite imestada, siis tegelikult ma polegi vaimse puudega.
                            Eks proovin siin aru saada, mis on õige ja mis vale.
                            Tegelikult olen ise ka kuulnud, et google on olemas ja teen iseseisvalt tööd ka.
                            Leheküljed on informatiivsed, tänud!
                            1 laud korraga, sellessuhtes ei ole kellegil midagi öelda ja usun, et kõik nõustuvad. Lihtsalt no ZOOM algul, võivad halvad harjumused külge jääda .

                            Comment

                            • Owner85
                              Klubi Liige
                              • Aug 2009
                              • 2146

                              #29
                              Re: Statside analüüs

                              Algselt postitas Nylander Vaata postitust
                              trolliti surnuks, mindset ei pidanud vastu ja bye bye :D keegi pole süüdi

                              Kui nii kergelt mindset errorit viskab siis kuidas kavatsed pokkeris hakkama saada ja downeritele vastu astuda?

                              Comment

                              • Nylander
                                Jube Noob
                                • Oct 2009
                                • 175

                                #30
                                Re: Statside analüüs

                                Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                                Kui nii kergelt mindset errorit viskab siis kuidas kavatsed pokkeris hakkama saada ja downeritele vastu astuda?
                                Ma usun, et see tunne pole olnud erinev sellest, kui osta bingo pilet ja vaadata kuidas 1 pall jääb puudu nurkademängust-hobimängijate rõõmud, nl25s vist 8BI-st downerit tundnud ja see siiani suurim(seda vist isegi ei kvalifitseerita downeriks elukutseliste poolt), oli sitt tunne küll, aga unustatud kiirelt.

                                Comment

                                Working...