Statside analüüs

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • juss
    Räme Fish
    • Mar 2016
    • 5

    #1

    Statside analüüs

    Tere

    olen hetkel mänginud küll ainult 1000 kätt, kuid tahaksin siiski väikest tagasisidet. Kas oskate mulle nende statside põhjal öelda, mida peaksin oma mängus muutma. Mängin no limit full ringi nl2.

  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #2
    Re: Statside analüüs

    steali rohkem, isoleeri rohkem, 3beti rohkem. su 3bet ju praegu suhtAK, KK ja AA ainult. glgl!

    Comment

    • juss
      Räme Fish
      • Mar 2016
      • 5

      #3
      Re: Statside analüüs

      Tänud!

      Comment

      • Nylander
        Jube Noob
        • Oct 2009
        • 175

        #4
        Re: Statside analüüs

        .
        Last edited by Nylander; 18.03.16, 07:33.

        Comment

        • estkriz
          Jube Noob
          • Dec 2012
          • 123

          #5
          Re: Statside analüüs

          üsna keeruline foldida 80-90 prossa kui tüüp avab ainult 10 %

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #6
            Re: Statside analüüs

            Algselt postitas Nylander Vaata postitust
            fold to 3bet peaks imo ka vähe kõrgem olema, prob kaotad suht palju tüüpolukordades kus 3bet pottides callid ühe tänava lightilt ja annad turnis alla, kui postflop godmodes pole, siis ikka 80-90 võiks ikka fold to 3bet olla. IP jh võiks 3bettida kõvasti laiemalt
            must be a level :D

            Comment

            • tiigrikutsu
              Grinder
              • Oct 2011
              • 522

              #7
              Re: Statside analüüs

              Preflop openshove peaks olema vähemalt 5%, et enda ranget balansseerida.

              Comment

              • lambitont
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1095

                #8
                Re: Statside analüüs

                Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
                Preflop openshove peaks olema vähemalt 5%, et enda ranget balansseerida.
                uus mängija soovib nõuandeid ja see on sinu parim?

                Comment

                • tiigrikutsu
                  Grinder
                  • Oct 2011
                  • 522

                  #9
                  Re: Statside analüüs

                  Algselt postitas lambitont Vaata postitust
                  uus mängija soovib nõuandeid ja see on sinu parim?
                  Mis? Nl2-s on selline asi iga rexi arsenalis.

                  Comment

                  • korrastaja
                    Õpihimuline Mängur
                    • Sep 2013
                    • 321

                    #10
                    Re: Statside analüüs

                    Lambised ppri töllmokad, kes lahmivad netiavarustes aint sitta. Vahet pole kas küsimus on mängija poolt tark või mitte, normaalne on kogenud mängija poolt vastata konkreetselt ja kasumlikult uuele tulijale, kui üldse midagi siia kirjutada.

                    Comment

                    • tiigrikutsu
                      Grinder
                      • Oct 2011
                      • 522

                      #11
                      Re: Statside analüüs

                      Ma olen juba 7 aastat väga edukalt nl2 mänginud, arvan, et tean millest räägin. : )

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #12
                        Re: Statside analüüs

                        ära pane tiigrikutsu juttu tähele.

                        Comment

                        • juss
                          Räme Fish
                          • Mar 2016
                          • 5

                          #13
                          Re: Statside analüüs

                          Tänud vastajatele!
                          Nüüd olen mänginud 5000 kätt (sh eelmised 1k).



                          Kas on paranemist ka märgata või üldse mitte? Äkki oskate mõnda videod või artiklit soovitada, mis tugevdaks just minu valukohti.

                          Tänud!

                          Comment

                          • Xavi
                            Õpihimuline Mängur
                            • Apr 2012
                            • 346

                            #14
                            Re: Statside analüüs

                            http://foorum.pokkeriprod.com/showth...i-stardipakett

                            Comment

                            • Owner85
                              Klubi Liige
                              • Aug 2009
                              • 2146

                              #15
                              Re: Statside analüüs

                              Algselt postitas juss Vaata postitust
                              Tänud vastajatele!
                              Nüüd olen mänginud 5000 kätt (sh eelmised 1k).



                              Kas on paranemist ka märgata või üldse mitte? Äkki oskate mõnda videod või artiklit soovitada, mis tugevdaks just minu valukohti.

                              Tänud!
                              steali rohkem, isoleeri rohkem, 3beti rohkem,squeezi rohkem!

                              Comment

                              Working...