NL25, bottom set, deepstackid, donk turnis openshoveb.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • K2snakas
    Pokkerihai
    • Feb 2009
    • 2388

    #16
    Re: NL25, bottom set, deepstackid, donk turnis openshoveb.

    Algselt postitas -andres-
    Kus kohas sa saad cashis 2 minutit timebanki :?
    prima

    Comment

    • akristjan
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 406

      #17
      Re: NL25, bottom set, deepstackid, donk turnis openshoveb.

      heh primas jah 2 min timebank, kiiremad mehed käivad toovad selle ajaga macist burxi ja alles siis teevad otsuse....

      Aga nii palju kui ma NL25 olen mänginud (vist ainuke limiit kus mul ka 10k+ kätt mängitud lol) siis ma callix, selliseid muuve tehakse NL25 tavaliselt A kõrge kikkeriga. Kui tal oleks QT, siis arvan et ta allin ei läheks, set-iga sama pakun...

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #18
        Re: NL25, bottom set, deepstackid, donk turnis openshoveb.

        See on no brainer call.
        Sarnaseid teooriaülesandeid on ka päris palju olnud erinevatel saitidel ja vastus on niikuinii sama.
        Samamoodi on sama vastuse andnud ka mängulised situatsioonid.
        Selliseid olukordi tuleb isegi päris tihti ette ja juhul KUI sa peaksid mingil fucked up viisil QT vastu siin olema, siis sul on redrawd.

        AQ, AK, AJ, AT(?) KJ ja A8 ja ütleme, et potentsiaalselt ka QT on käed, mis võivad kõik sellist movei teha.
        Kõigist oled ees peale ühe ja selle ühe ja kui tal on QT, siis saad riveril lihtsalt maja...mina saaks.

        Comment

        • R1naldo
          Jube Noob
          • Apr 2009
          • 143

          #19
          Re: NL25, bottom set, deepstackid, donk turnis openshoveb.

          insta call, sul nelikutõmme
          päriselt call imo. kui kaotad, siis keda huvitab

          Comment

          • B3ckha
            Julm Donk
            • Apr 2009
            • 84

            #20
            Re: NL25, bottom set, deepstackid, donk turnis openshoveb.

            call, QT on ainus sick asi ja selle vastu on sul ka redrawd

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #21
              Re: NL25, bottom set, deepstackid, donk turnis openshoveb.

              IRWWW, väga lihtne fold IMO. Statid stattideks aga antud juhul ma küll mingeid oddse siin ei näe, et sa saaksid callida. Kui ma teaksin, et ta on selline fish, kellele meeldib oma gutshot tõmbeid ja muid suvalisi tõmbeid bettida, 3bettida, siis ma calliksin siin suurema tõenäosusega kui muidu, sest ta lihtsalt callis. Aga üldiselt ma ei saa aru, miks on selle käe juures foldimine nii suure küsimärgi alla pandud?

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #22
                Re: NL25, bottom set, deepstackid, donk turnis openshoveb.

                Algselt postitas Vandalar
                IRWWW, väga lihtne fold IMO. Statid stattideks aga antud juhul ma küll mingeid oddse siin ei näe, et sa saaksid callida. Kui ma teaksin, et ta on selline fish, kellele meeldib oma gutshot tõmbeid ja muid suvalisi tõmbeid bettida, 3bettida, siis ma calliksin siin suurema tõenäosusega kui muidu, sest ta lihtsalt callis. Aga üldiselt ma ei saa aru, miks on selle käe juures foldimine nii suure küsimärgi alla pandud?
                sest meil on vastas hüdro fish ning meil on põhimõtteliselt nuts....AGA...AGA...
                fakt on see, et see pole kindlasti easy fold, ega easy call :)


                ja mis puutub prima 2min timebanki ning mäkiskäiku, siis noh.... I LOL'D :D

                Comment

                • lebovend
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2420

                  #23
                  Re: NL25, bottom set, deepstackid, donk turnis openshoveb.

                  + meil on deep stackid, pot on nii v2ike, ja fish l2heb oma deepstackiga allini.

                  Oleks pot suurem, oleks instacall vast. Oleks standard stackid, oleks instacall.
                  Aga sellises olukorras ei ole ma t6esti varem olnud.

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #24
                    Re: NL25, bottom set, deepstackid, donk turnis openshoveb.

                    Selle käe võiks kuskile suuremasse foorumisse postida ka.

                    Comment

                    • rynno
                      Grinder
                      • Feb 2009
                      • 511

                      #25
                      Re: NL25, bottom set, deepstackid, donk turnis openshoveb.

                      250bb+ deep vast fold, 100bb deep easymast easym call

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #26
                        Re: NL25, bottom set, deepstackid, donk turnis openshoveb.

                        Algselt postitas rynno
                        200bb deep vast fold, 100bb deep easymast easym call
                        ei tohiks faktor olla

                        Comment

                        • rynno
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 511

                          #27
                          Re: NL25, bottom set, deepstackid, donk turnis openshoveb.

                          Algselt postitas KristjanLaas
                          ei tohiks faktor olla
                          miks mitte? okei nõustun et näeme siin väga tihti 2 paar käsi, kuid kuna me oleme mingi 250bb+ deep siis peaks seda siin kindlasti arvestama. Usun et JJ kuulub tema rangei siin kindlasti, sest passive fish ei 3beti JJ pre tavaliselt. Äkki saaks ka 3bet stati
                          E: hirw, hakkasin mõtlema, et ma pole kyll väga hea deep stack mängija kuid väga raske on seda siin foldida.. olen kahe vahel :D

                          Comment

                          • lebovend
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2420

                            #28
                            Re: NL25, bottom set, deepstackid, donk turnis openshoveb.

                            Algselt postitas KristjanLaas
                            ei tohiks faktor olla
                            mism6ttes ei ole faktor?
                            erinevad stackide suurused m6jutavad m2ngu ikka p2ris t6siselt igas situatsioonis.

                            Comment

                            • vilkar
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 1290

                              #29
                              Re: NL25, bottom set, deepstackid, donk turnis openshoveb.

                              QT või JJ


                              algselt vaadates tundub kyll jubedalt QT moodi , sai oesd flopil ja turnis over shoves nutsiga. all seti või rea me siit ei näe...
                              kuna oled nii vähe sisse pannud on rahulikum siin foldida kui riskida...

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #30
                                Re: NL25, bottom set, deepstackid, donk turnis openshoveb.

                                Algselt postitas lebovend
                                mism6ttes ei ole faktor?
                                erinevad stackide suurused m6jutavad m2ngu ikka p2ris t6siselt igas situatsioonis.
                                selles situatsioonis ma mõtlesin just täpselt.

                                Comment

                                Working...