NL25, bottom set, deepstackid, donk turnis openshoveb.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #1

    NL25, bottom set, deepstackid, donk turnis openshoveb.

    Keegi soovis, et ma slele käe siia paneksin, here you go.

    Vastase statsid: 40/14/2.1 180 käe kohta.


    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    SB ($27)
    BB ($65.80)
    Hero (UTG) ($67.25)
    MP ($27.40)
    CO ($25)
    Button ($25)

    Preflop: Hero is UTG with 8, 8
    Hero bets $1, 4 folds, BB calls $0.75

    Flop: ($2.10) K, J, 8 (2 players)
    BB checks, Hero bets $2, BB calls $2

    Turn: ($6.10) A (2 players)
    BB bets $62.80 (All-In), [color=#666666][i]Hero ?
  • 2ssapaar
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 423

    #2
    Re: NL25, bottom set, deepstackid, donk turnis openshoveb.

    foldida ma igatahes ei suudaks nii et call

    ainuke reaalne käsi mis sind biidib on QT

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #3
      Re: NL25, bottom set, deepstackid, donk turnis openshoveb.

      Algselt postitas 2ssapaar
      foldida ma igatahes ei suudaks nii et call

      ainuke reaalne käsi mis sind biidib on QT
      +1

      AA/KK/JJ oleks preflop reraise teinud sulle ma usun.

      Comment

      • Rigged
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2535

        #4
        Re: NL25, bottom set, deepstackid, donk turnis openshoveb.

        Fold, liiga passive fish tundub olevat, et seal ilma nutsita shoveda

        Comment

        • qjet
          Grinder
          • Apr 2009
          • 806

          #5
          Re: NL25, bottom set, deepstackid, donk turnis openshoveb.

          Algselt postitas Rigged
          Fold, liiga passive fish tundub olevat, et seal ilma nutsita shoveda
          ja mis paneb sind arvama, et fishi jaoks ei ole seal nuts AK. kui on QT, siis lihtsalt pomiseks natuke omaette ja läheks edasi. ühesõnaga, mina seal ei suudaks seti foldida.

          Comment

          • Rigged
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2535

            #6
            Re: NL25, bottom set, deepstackid, donk turnis openshoveb.

            No ma ei tea, mina ilmselt olen siin nit ja foldin, sest 3$ potti investeeritud ja tundub küll nagu me oleme taga
            Kui fish mängib nii AKd, siis mängiks ta nii ka AAd , KK,JJ, flushdrawsid pole

            Comment

            • tdx
              Grinder
              • Oct 2008
              • 768

              #7
              Re: NL25, bottom set, deepstackid, donk turnis openshoveb.

              2 aggression 40 VPIP kohta on väga suur, tuleks callida. Väga diip ei ole ka õnneks 250BB ainult.
              Läheb cooleri alla küll.

              Comment

              • makz
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2009
                • 428

                #8
                Re: NL25, bottom set, deepstackid, donk turnis openshoveb.

                Olen küll NL25-te vähe mänginud (eile ja tna 2 shotti), kuid siiani on minu vastu 2x ässasid slowplaytud, siis miks mitte ka teisi monstereid.

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #9
                  Re: NL25, bottom set, deepstackid, donk turnis openshoveb.

                  Algselt postitas makz
                  Olen küll NL25-te vähe mänginud (eile ja tna 2 shotti), kuid siiani on minu vastu 2x ässasid slowplaytud, siis miks mitte ka teisi monstereid.
                  slowplay tähendaks check calli riverini, antud juhul lead out turn allinn, mis on suht kahtlane. kui see oleks cake pokkeris juhtunud siis oleksin 99% kindel et hero on siin taga, aga antud juhul ei oska midagi kosta

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #10
                    Re: NL25, bottom set, deepstackid, donk turnis openshoveb.

                    insta call

                    Comment

                    • makz
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2009
                      • 428

                      #11
                      Re: NL25, bottom set, deepstackid, donk turnis openshoveb.

                      Algselt postitas ESTPatrick
                      slowplay tähendaks check calli riverini, antud juhul lead out turn allinn, mis on suht kahtlane. kui see oleks cake pokkeris juhtunud siis oleksin 99% kindel et hero on siin taga, aga antud juhul ei oska midagi kosta
                      Mai tea mul on üldse need calling ja betting ranged nii segi paisatud...Ässadega ei 3betita, samas AQ lükatakse 3bet otsa jne. Vbla olen lihtsalt väga imelikesse laudadesse sattunud. Tundub, et FR mängijal on kõvasti kohanemist vaja 6maxis.

                      Comment

                      • Keiss
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1592

                        #12
                        Re: NL25, bottom set, deepstackid, donk turnis openshoveb.

                        Ma küll foldiks. Sellised vennad ei ckraise vist eriti. Mingi ajalugu peaks mängijaga muidugi olema, kui on täis debiil siis calliks vast.

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #13
                          Re: NL25, bottom set, deepstackid, donk turnis openshoveb.

                          Algselt postitas Keiss
                          Ma küll foldiks. Sellised vennad ei ckraise vist eriti. Mingi ajalugu peaks mängijaga muidugi olema, kui on täis debiil siis calliks vast.
                          180 kätt.....

                          Comment

                          • Keiss
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1592

                            #14
                            Re: NL25, bottom set, deepstackid, donk turnis openshoveb.

                            Noh selle aja jooksul saab nii mõndagi teada. Ma näiteks võtan time banki, kerin hand histroyst kõik käed tagasi mida ta on mänginud ning teen nende põhjal otsuse 2 minuti jooksul.

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #15
                              Re: NL25, bottom set, deepstackid, donk turnis openshoveb.

                              Algselt postitas Keiss
                              Noh selle aja jooksul saab nii mõndagi teada. Ma näiteks võtan time banki, kerin hand histroyst kõik käed tagasi mida ta on mänginud ning teen nende põhjal otsuse 2 minuti jooksul.
                              Kus kohas sa saad cashis 2 minutit timebanki :?

                              Comment

                              Working...