Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #61
    Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

    60,07h ja ma isegi ei osale
    Last edited by Tarmonator; 12.01.12, 10:08.

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #62
      Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

      32,41 ja ma tahtsin veel osaleda :)

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #63
        Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

        7.5h ja mõtlesin ka algul osalemise peale ROFL.. Vedas, et ei teinud seda :D

        Comment

        • Cypher0
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 1512

          #64
          Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

          65,87h. sp ei osalendki, et 120h liiga standard. Kui tulevikus 150h tehakse, olen kindlalt in.

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #65
            Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

            86,13h :) Plaanis oli osaleda, kuid polnud raha selleks. Tulevikus kindlasti in!

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #66
              Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

              Wtf mehed, Priidix, cashi lased? Kui nii siis see on küll unreal :D

              Comment

              • pokkerisheriff
                Grinder
                • Oct 2011
                • 824

                #67
                Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

                Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                võiks teha erinevad levelid nagu pokerstarsis on. et gold level challenge on 30 tundi ja 30 eurot vahele, platinum level challenge on 60 tundi ja 60 eurot vahele ja supernova level challenge on 120 tundi ja 120 eurot vahele. ja kes eriti hull on võib mitmes korraga osaleda, aga siis peab mängima 30+120 tundi näiteks ja peab reeglites kuidagi enne kindlaks määrama, et kui mängib 145 tundi 150 asemel, siis loetakse esimesena täidetuks näiteks supernova level ja öeldakse, et gold levelist jäi 5 tundi puudu või vastupidi (sellest oleneb kummast sissemaksest ilma jääb, mis läheb teiste vahel jagamisele).
                lugedes, et siin on ainult 3 osalejat tuletan veelkord meelde seda ideed, mille peale spewmonkey mind retardediks sõimama hakkas. 30 tundi on võibla liiga vähe, aga kui oleks valida juba ka 60 ja 120 tunni vahel, siis oleks huvilisi kindlasti 60 tunni projektis rohkem kui praegune 120 tunni 3. ja need 60 tunni omad võitleksid oma sissemakse tagasisaamise nimel ja 120 tunni omad enda sissemakse tagasisaamise nimel (60 tunni omadel pole 120 tunni mängijate panustatud rahadesse asja ja vastupidi). ja siis mingid hardcore grinderid võiksid ka mõlemas osaleda ja 180 tundi proovida kuu jooksul täis saada (selleks ei pea isegi mitut osalist olema kes 180 tundi püüavad, ka üksinda saab seda eesmärki püüda - teed lihtsalt sisemakse mõlemasse (60 ja 120 tunni) potti. teisisõnu 180 tunni püüdjatel pole oma eraldi potti (isegi kui neid on rohkem), nad lihtsalt osalevad mõlemas väiksemas).

                hakake nüüd sõimama retardediks jälle.
                Last edited by pokkerisheriff; 12.01.12, 21:44.

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #68
                  Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

                  Imo päris normal idee, a noh neid aegu saab alati korrigeerida..

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #69
                    Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

                    Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                    Wtf mehed, Priidix, cashi lased? Kui nii siis see on küll unreal :D
                    Jah, lisaks veel 2päeva bänned.

                    Comment

                    • virukunn
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 2036

                      #70
                      Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

                      Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                      Imo päris normal idee
                      Minu arvates ka. See bet tuleks pupulaarseks teha, koguaeg esilehel uudis/bänner vms ja sobivad tingimused kõigile (mis ei olegi võimalik ainult ühe potiga/tundide arvuga, sest erineva elustiiliga pokerdajaid on siin palju). Küll siis tulevad ka osalejad. Alustuseks võiks nt. polli teha kuhugi: "Miks Sina ei osalenud Jaanuari volüümi betis ?" ja vastused: "Liiga palju tunde", "Liiga suur osalustasu", "Liiga vähe osalejaid" jne.

                      Või siis poll uue kuu beti kohta, a.la "Milline tundide arv oleks Sinule kõige sobivam ?" ja siis vastuste järgi grupid paika. See volüümi bet on nii lihtne trikk, mis aitaks foorumirahva tulemustele tohutult kaasa imo. Nii mõnedki vennad jätaks ilmselt kuu l6pus mõne joomingu 2ra, et tunnid t2is teha.
                      Last edited by virukunn; 12.01.12, 22:41.

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #71
                        Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

                        Järgmine kord ka vist ikka osa võtma, 110h see kuu mänginud.

                        Comment

                        • Karelkorm
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 856

                          #72
                          Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

                          poole peal olin ilusti graafikus, isegi 12 minti jääb üle =) peab meeldima

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #73
                            Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

                            huvitav, et just need tahavad osaleda, kes suudaksid selle vabalt täis teha, mitte need, kel on probleeme aja täis mängimisega.
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • Roomet
                              FPP Pro
                              • Dec 2009
                              • 211

                              #74
                              Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

                              Kõige huvitavamad on need tüübid, kes ei osale sellepärast, et liiga standard on 120h nende jaoks. :D

                              Comment

                              • viki
                                Grinder
                                • Apr 2010
                                • 893

                                #75
                                Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

                                Algselt postitas Roomet Vaata postitust
                                Kõige huvitavamad on need tüübid, kes ei osale sellepärast, et liiga standard on 120h nende jaoks. :D
                                Mul keskmine vast 120 tundi.Siin osalemine oleks nagu lastelt kommi ära võtmine.Mul oleks vaja motiveerida end vähem mängima,et tulemus paraneks.
                                Last edited by viki; 16.01.12, 14:29.

                                Comment

                                Working...