Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ecuador13
    🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
    • Aug 2009
    • 730

    #31
    Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

    hmm...mul laudades pre 55 jne tüüpi hande ei folditud(deepina), foldinuppu lihtsalt ei eksisteeri neil. Suht dongine imo ikka, kuid flippavad hästi eeslipoisid.

    Aga tiimi seisu update. Goldis oleme ikka 14. 57p(1/2 final hetkeseisuga), viiendal kohal on 62p. Silveris oleme 72. 30p(1/4 final hetkeseisuga) viiendal kohal on 51p. Midagi veel katki ei ole, tuleb stabiilselt kogu aeg mängida lihtsalt:)

    Järgmine turniir on esmaspäeval, 23.mail, kell 22. Regamine algab homme öösel, oleks hea, kui kõik pühapäeval ära regaksid, siis ei ole hiljem mingeid jamasid(rahajamad ja keegi jääb hiljaks vms)

    Tähtis on osavõtt, mitte võit! :D
    Last edited by Ecuador13; 20.05.11, 23:43.

    Comment

    • Keiss
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1592

      #32
      Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

      Edetabelit ei ole uuendatud.
      Mehed, me peame end tõsiselt kokku võtma. OOPsil priva, kris, kaido mina no cash mitte kellelgi!! Ise sain küll suure stacki kiirelt üles ja hoidsin seda pikalt aga edasi läks tavapäraselt, tehti paar koledat suckouti ja siis ei flipanud ära paar korda ja saimegi Kaidoga enne FT-d jälle õhtule.
      Aeg on õppida flippama :D

      Samas elu on karm aga õiglane. Kui me ka hästi flippame, mis siis saaks? Teistel on ju raske nii...

      Comment

      • Ecuador13
        🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
        • Aug 2009
        • 730

        #33
        Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

        Halba runni ei hakka siin kommenteerima(sellest võib lugeda mu viimasest blogipostitusest:D), tuleb maksimum kõigest halvast ka välja pigistada.
        ipokeri leaderboardis see kokkuvõttev tabel ei avane ikka ühegi browseriga. Aga regage end homseks juba täna ära, ma regatud:)
        Last edited by Ecuador13; 22.05.11, 19:52.

        Comment

        • Keiss
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1592

          #34
          Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

          Gold League

          Place Team Points Prize

          1 Team John O Shea 150 1250
          2 QTgamglYN 129 0
          3 Montana Banana 127 0
          4 PATAGONIAPOKER 126 0
          5 Mai1Gioia 125 0
          6 BahiaVip 122 0
          7 unitedreds 121 0
          8 OPI 118 0
          9 Hungary 117 0
          10 Tusbonos 116 0
          11 Gladiators 116 0
          12 PokerStrategy NL 116 0
          13 Kharkov 114 0
          14 there are worst 112 0
          15 Rounders 111 0
          16 I PIWELLI BURRICCUSU 110 0
          17 The DPP 110 0
          18 Total Pwnage 109 0
          19 fishermen 108 0
          20 The Force 108 0


          Kokku on 68-l tiimil punkte. Samas Top 42 on veel konkurentsivõimelised obv.
          Silveris 47-51. koht, aga seal tihe. 67p. TOP10 on 20p kaugusel. Aga play offide edetabel ei tööta kahjuks.
          Igatahes tuleks kullas top5 hulka jõuda, et otse finaali saada kus money gar.

          Comment

          • Ecuador13
            🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
            • Aug 2009
            • 730

            #35
            Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

            Ärge jamage nüüd, Keiss ei vasta telefonile ja Raidol mobla väljas, miks on vaja alati viimase minuti peale asjad jätta, ärge jamage seda ära Priva ja kris on eeskujulikud ja kenasti regatud.
            Last edited by Ecuador13; 23.05.11, 19:44.

            Comment

            • Ecuador13
              🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
              • Aug 2009
              • 730

              #36
              Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

              Tõmbasite ise oma rahale just vee peale, well played!

              Comment

              • Keiss
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1592

                #37
                Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

                Sitt lugu jah, ette regada ei saa, vaja enne turniiri 24h sisse logida, mis eeldab, et peab suht elama arvuti taga ja ette regama kindlasti sest kui hiljaks jääd minuti on kõik perses.

                Telefon ununes koju ja jäin 10 min hiljaks. Late regi Ipokeril pole. Tänud Pajumaale, kes ajas asja IPokeri manageriga kuid olevat tehniliselt võimatu ülesanne :D

                Minu poolsed vabandused meeskonna ees aga eks peab siis läbi veerandfinaali kasvõi finaali punnitama või hiiterile lootma jääda.

                Seega tahaks siia teemasse saada regamise ajad kuupäevaliselt ja kella ajaliselt. Keeruline värk, aga tiheda ajakava tõttu pole võimalik ainult monitori ees aega veeta ja uurida, mis ja kus. Prima võrgus sellist jama pole olnud, late reg 30-60min ja ilmselt on sisse juurdunud seetõttu krooniline hilinemine. Seda enam, et alguses nagunii turniiri tulemusi ei otsustata.
                Last edited by Keiss; 23.05.11, 20:51.

                Comment

                • Ecuador13
                  🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                  • Aug 2009
                  • 730

                  #38
                  Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

                  Sorry, kui varakult kukun, lähen kõigi kontodega toorelt võidu peale, vaja punktikaotus kuidagi tagasi teha:)

                  Comment

                  • Ecuador13
                    🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                    • Aug 2009
                    • 730

                    #39
                    Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

                    Priva on täna hoos. Ta kullas 5 ja 12 alles, silveris 2, 40 alles
                    ma veel kullas sees 3. ja 13 alles.

                    GOGO priva, meil hädasti hitte vaja:)
                    Last edited by Ecuador13; 23.05.11, 22:42.

                    Comment

                    • Ecuador13
                      🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                      • Aug 2009
                      • 730

                      #40
                      Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

                      26. mai - neljapäev kell 22

                      “The Five A Side Poker Championship” tournament Event #4

                      30. mai - esmaspäev kell 22

                      “The Five A Side Poker Championship” tournament Event #5

                      2. juuni - neljapäev kell 22

                      “The Five A Side Poker Championship” tournament Event #6

                      6. juuni - esmaspäev kell 22

                      “The Five A Side Poker Championship” tournament Event #7

                      9. juuni - neljapäev kell 22

                      “The Five A Side Poker Championship” tournament Event #8

                      Ehk siis turniirid on esmaspäeviti ja neljapäeviti algusajaga kell 22.

                      Registreerimine algab eelmise päeva varahommikul kell 03:00 ehk siis 43h enne turniiri algust

                      Playoffide ajakava lisan siia hiljem, kui on selgunud, kuhu mu täpsemalt pääseme.

                      Comment

                      • Ecuador13
                        🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                        • Aug 2009
                        • 730

                        #41
                        Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

                        Ma Kullas 8. ja priva kullas 6., priva silveris 20., ei tule suurt hitti...

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #42
                          Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

                          mnjah mullis cl shoves sb-lt ma ei näinud foldi 30BB stakiga AQo bb pealt,sest tal voivad ola ka v2iksemad assad..obvious väike paar vastas ja abi ei tule,oleks voitnud oelks ise cl olnud
                          mis puudutab teami-siis eesmärk oligi mängida distsiplineeritult-vaja vaid KÕIKE KINDLASTI mängida ja natuke hoti runni ja paari mehe puduumist liidermeeskonas ja me oleks suht kindlalt otse finaali saanud ja võtnud fl-s sellise ca 1k$ lisaraha. Minu jaoks piisav mott, et ka 5 taalast turkat taguda 8 korda...
                          Et osalemine annab nii palju punkte, siis kellegi puudumine on pm häving
                          NAdi on turkasi mängida kui ma tean et max goal on nüüd juba poolfinaal(poolf saab 1:5 edasi)
                          Pokker on paraku väga konkurentsirohke ala ja loota, et nüüd 3 meest teevad rämedat hitti või liidermeeskonnad "unustavad" mängimata on üölinaiivne.

                          Seega see on koht, kuspeab tõsiselt kaaluma kas jätkamine on motekas voi mitte.
                          Last edited by privador; 24.05.11, 06:55.

                          Comment

                          • udikaz
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1946

                            #43
                            Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

                            OO wtf. no late reg. very bad.. aga no mina igaljuhul mängin edasi, prizepoolid on siiski turnadel olemas, aga samas saan ka provast aru kui tal koppa viskab. gl to all of us

                            Comment

                            • Ecuador13
                              🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                              • Aug 2009
                              • 730

                              #44
                              Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

                              Poolfinaalist saab siiski 1/3 edasi, seega ma ei tea. Tava prize pool ka, mu amatöörisilma jaoks tundub ikka +EV:D Saaks nüüd kõik tiimiliikmed kenasti edaspidi mängima, palju turniire(ja punkte) veel tulemas. Ja et ma ei peaks kõiki eraldi üle uurima, see võiks kõigi enda ülesanne olla, et õigel ajal(eelmisel päeval) regatud saaks. seega mina igatahes mängin:) Captain goes down with the ship!

                              Comment

                              • Keiss
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1592

                                #45
                                Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

                                Nõustun sellega, et kui kasvõi õrnõhk võimalus overlayle kandideerida siis tuleks seda proovida.

                                Comment

                                Working...