Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget
hmm...mul laudades pre 55 jne tüüpi hande ei folditud(deepina), foldinuppu lihtsalt ei eksisteeri neil. Suht dongine imo ikka, kuid flippavad hästi eeslipoisid.
Aga tiimi seisu update. Goldis oleme ikka 14. 57p(1/2 final hetkeseisuga), viiendal kohal on 62p. Silveris oleme 72. 30p(1/4 final hetkeseisuga) viiendal kohal on 51p. Midagi veel katki ei ole, tuleb stabiilselt kogu aeg mängida lihtsalt:)
Järgmine turniir on esmaspäeval, 23.mail, kell 22. Regamine algab homme öösel, oleks hea, kui kõik pühapäeval ära regaksid, siis ei ole hiljem mingeid jamasid(rahajamad ja keegi jääb hiljaks vms)
Tähtis on osavõtt, mitte võit! :D
hmm...mul laudades pre 55 jne tüüpi hande ei folditud(deepina), foldinuppu lihtsalt ei eksisteeri neil. Suht dongine imo ikka, kuid flippavad hästi eeslipoisid.
Aga tiimi seisu update. Goldis oleme ikka 14. 57p(1/2 final hetkeseisuga), viiendal kohal on 62p. Silveris oleme 72. 30p(1/4 final hetkeseisuga) viiendal kohal on 51p. Midagi veel katki ei ole, tuleb stabiilselt kogu aeg mängida lihtsalt:)
Järgmine turniir on esmaspäeval, 23.mail, kell 22. Regamine algab homme öösel, oleks hea, kui kõik pühapäeval ära regaksid, siis ei ole hiljem mingeid jamasid(rahajamad ja keegi jääb hiljaks vms)
Tähtis on osavõtt, mitte võit! :D
Priva ja kris on eeskujulikud ja kenasti regatud.
Comment