Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget
udikaz, kui sa vähegi oma tiimikaaslaste laudu oleksid jälginud, siis teaksid, et me kõik mängisime:)
mina elasin sulle küll kaasa.
Vabandan, et ma nõudlikele foorumikülastajatele live-ülekannet ei teinud, kuid tulemused on alljärgnevad:
Gold liiga(46osalejat keskmiselt): 8. Ecuador13, 9. Keiss, 16. privador, 29. akristjan, 30. udikaz
Silver liiga(135 osalejat keskmiselt): 56. Ecuador13, 56. Keiss, 57. akristjan, 62. privador, 113. udikaz
Silver liiga tulemused võib julgelt kategoriseerida ebaõnnestumise alla, kullas on veel lootust.
udikaz, kui sa vähegi oma tiimikaaslaste laudu oleksid jälginud, siis teaksid, et me kõik mängisime:)
mina elasin sulle küll kaasa.
Vabandan, et ma nõudlikele foorumikülastajatele live-ülekannet ei teinud, kuid tulemused on alljärgnevad:
Gold liiga(46osalejat keskmiselt): 8. Ecuador13, 9. Keiss, 16. privador, 29. akristjan, 30. udikaz
Silver liiga(135 osalejat keskmiselt): 56. Ecuador13, 56. Keiss, 57. akristjan, 62. privador, 113. udikaz
Silver liiga tulemused võib julgelt kategoriseerida ebaõnnestumise alla, kullas on veel lootust.
Ja MSN ühine conversation on poole lõbusam mängimise ajal üheskoos railides ning naljatledes kui foorumis ajanihkes arutleda.
Comment