Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ecuador13
    🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
    • Aug 2009
    • 730

    #16
    Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

    udikaz, kui sa vähegi oma tiimikaaslaste laudu oleksid jälginud, siis teaksid, et me kõik mängisime:)
    mina elasin sulle küll kaasa.

    Vabandan, et ma nõudlikele foorumikülastajatele live-ülekannet ei teinud, kuid tulemused on alljärgnevad:

    Gold liiga(46osalejat keskmiselt): 8. Ecuador13, 9. Keiss, 16. privador, 29. akristjan, 30. udikaz

    Silver liiga(135 osalejat keskmiselt): 56. Ecuador13, 56. Keiss, 57. akristjan, 62. privador, 113. udikaz

    Silver liiga tulemused võib julgelt kategoriseerida ebaõnnestumise alla, kullas on veel lootust.
    Last edited by Ecuador13; 17.05.11, 00:14.

    Comment

    • udikaz
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1946

      #17
      Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

      ega ma seda siis tõsiselt ei mõelnud :) loogish et mängisite. nõrgim lüli my ass. sa biidid ülekaalukalt :) loodan next time parem olla. ehk olen selleks ajaks suudan asja niikaugele viia, et see soft mind ei häiriks :)

      Comment

      • Ecuador13
        🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
        • Aug 2009
        • 730

        #18
        Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

        biidin, my ass, ftopsil läheb megahalvasti. Aga tee OOs katsetuseks mõni turniir, harjud softiga, seal hea fishine field ka:)
        Neljapäeval siis juba järgmine turniir.

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #19
          Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

          krt eile olid nii sürrid tunad, ei saanduki aru, kas tegemist oli donkidega või regsidega.

          Comment

          • Kallas
            Julm Donk
            • Mar 2011
            • 40

            #20
            Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

            Lõpetasin ka ise OOs mängimise päris ammu, sest see mis seal laudades toimus oli õudne. Kui oled luckboxi peal sündinud, siis see sait sobib kindlasti minul seal õnn ega oskus erilist kasumit ei tootnud.

            Comment

            • Keiss
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1592

              #21
              Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

              Tahaks juba edetabeleid ka kuskilt näha. OO koduleht kahjuks aegunud. Igatahes tiimile tõime Kaidoga kõige rohkem seekord võrdselt ühe palju punkte, aga õnnestumisest ei saa siiski rääkida. Kullas jäi mõlemal tiba puudu, sest rahakohad algasid ka alles 5-ndast. Enda mänguga sai väga rahule jääda. Kullas FT-s AK-ga nupud sisse, juhtus olema nii, et püüdsin kolme outi, mis tulemata jäi. Hõbedas mastiostu+ülekaartidega nupud sisse vs keskm paar ja out. Vähemalt midagi kripeldama ei jäänud, mis ongi peamine. Arvan, et meil on igal pool veel šansse kui rahulikult mängida ja mitte üle pingutada. Järgmine kord siis neljapäeval onlines ning reedel juba OOPSil näeme Ja MSN ühine conversation on poole lõbusam mängimise ajal üheskoos railides ning naljatledes kui foorumis ajanihkes arutleda.

              Comment

              • Keiss
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1592

                #22
                Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

                Leidsin IPokeri lehelt jooksva edetabeli ning igaüks võib sealt vaadates ise veenduda, et asjad sugugi mitte lootusetult hullud pole. Kullas poolfinaalides ja hõbedas veerandfinaalides hetkel. Arvan, et tähtis on stabiilne osavõtt ja hea mäng ning küllap need tulemusedki siis ükskord tulevad.

                Last edited by Keiss; 17.05.11, 20:54.

                Comment

                • akristjan
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 406

                  #23
                  Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

                  Oot, mis deal seal on- top 5 saab kohe finaali, top 5-20 saab poolfinaali kohe ning ülejäänud kohad 20-100 saavad veerandfinaali?

                  Siis peaks kindlasti seda reeglit jälgima ka- kui kõik mängijad võtavad osa 8 mängust saavad igaüks + 10 punni....

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #24
                    Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

                    jep kõik peavad kõigist osa võtma, see annab ikka midagi juurde. muidu ei ole üldse mõtet teha :) ma panin telefoni igaljuhul kõikidele kuupäevadele äratused sisse

                    Comment

                    • akristjan
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 406

                      #25
                      Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

                      Ma viimasel päeval keenias arvatavasti... võtan siis netipulga kaasa :)

                      Comment

                      • Ecuador13
                        🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                        • Aug 2009
                        • 730

                        #26
                        Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

                        Kullas on seisud üllatavalt head, küllap see on tingitud ka vastaste kehvast tasemest. Kullas eesmärk otse finaali ja silveris on poolfinaal vägagi reaalne. Ei ole niivõrd oluline keskenduda individuaalsetele tulemustele, ühiselt häid tulemusi tehes jääme lõpuks kindlasti plussi(isegi kordagi cashimata on see reaalne). Näiteks kullas finaali jõudes oleme kõik omadega plussis juba ja see ei ole ju mingi maksimumeemärk:) Täna kell 23 turniir, regage varakult ära!

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #27
                          Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

                          help!

                          mul konto 2euri vaja raha sinna ca 50 eurot.
                          proovisin mb kanda aga failis , krediitkaart failis.

                          Kas keegi saaks mulle saata 50 euri kontole? Homme saab kindlasti tagasi. Ka oopsil sulas voi teistmoodi


                          EDIT probleem lahendatud
                          Last edited by privador; 19.05.11, 16:25.

                          Comment

                          • Ecuador13
                            🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                            • Aug 2009
                            • 730

                            #28
                            Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

                            Tänased tulemused:

                            Silver:

                            akristjan 78.
                            Ecuador13 55.
                            privador 99.
                            udikaz 37.
                            Keiss 11.

                            Gold:

                            akristjan 16.
                            Ecuador13 14.
                            privador 21.
                            udikaz 32.
                            Keiss 11.

                            Keiss hoiab meid vee peal:)

                            Comment

                            • Keiss
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1592

                              #29
                              Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

                              Jah jube hästi läks küll...2 FT bubble kohta. Flipiga out mõlemas...Eelmine kord ka peaaegu rahades...anohh jah mingeid punkte vähemalt korjasin jälle tasa ja targu tiimile. Tuleks nüüd teised ka kaasa.
                              Last edited by Keiss; 20.05.11, 00:55.

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #30
                                Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

                                mnjah eile silveris raisisin ajs ja sb callis... flop 722 ss mull fd donkbettis suurelt välja, ma nupud ta c ja näitab a2o, abie i tule
                                goldis läks lihtsalt flippamiseks lõpus mulle ebaedukalt.
                                Üldiselt jh tase päris hull polegi laias laastus. Alguses jube nitine , sain paar korda ka 3 beti otsa. Pärast push/fold mäng on ka suht ok. Päris nn 5 taalase donkamendiga tegu siiski pole

                                Comment

                                Working...