KÄEMÄNG - UUES KUUES

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Timpz
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2029

    #31
    Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

    Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    ranka ära anna alla igasugu vendade pärast.
    tglt isegi pole vahet kas see vend on suvakas või mitte, alla ei tohiks ikka anda ühe kommentaari peale

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #32
      Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

      Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
      ranka ära anna alla igasugu vendade pärast.
      Alla annaksin siis kui ma ei korraldaks käemängu - ma korraldan aga ma arvan, et seekord tasuline üritus kukus vähemal või suuremal läbi, sest eelnev kommentaarium võis mõjutada osasid kasutajaid.

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #33
        Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

        ma mõtlesin üldisemalt. rääkisid ilusat mesijuttu levikas, jäin uskuma. go for it
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #34
          Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

          kui ma ainult neid detaile mäletaks... aga ju saab jalku kokkusaamise aeg värskendada :)

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #35
            Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

            Teen esimene kord "tasuta". See tähendab, et esikoht saab pusa või/ja coachingvideo - ma ei tea lubada, mis mängu ta mängib.

            Päris tasuta ei tee, sest ei ole aega sadat vastust kontrollida ja ainukeseks tingimused - $1 mu FTP kontole, ranka666 (T). Pärast raha kandmist saatke ka PM kui kasutajanimi erineb foorumi kasutajast. Esikoht saab kogu auhinnafondi omale lisaks pusale.

            PS! Lebovenna eest maksan ise, sest ta kõige rohkem seda mängu oodanud :)

            Comment

            • lebovend
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2420

              #36
              Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

              lolercopter, thanks. FTPsse oleks seda 1 taala suht niru depositida ka :D

              Comment

              • Timpz
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2029

                #37
                Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

                im in

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #38
                  Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

                  Sain rahad kätte. 19. jaanuar 23:59:59 aega rahasid kanda siis lukku.

                  Comment

                  • Tuul
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 989

                    #39
                    Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

                    Kuidas ma saan raha kanda, kui mul full tildis kontot ei ole?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #40
                      Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

                      nikilt ja intzult raha saadud aga mul üks kurb uudis - käemäng jääb vist ära või õigemini lükkub edasi. võtan täna omale mõtlemisperioodi, sest pm. olen 16 päevaga näidanud samasuurt volüümi kui muidu näitan 1.5 kuuga ning pm. 0 võitvat päeva. mindset on kadunud, tilt suur, mäng laguneud ja ei jõua seda käemängu sellises olekus küll teha.

                      arvatavasti võtan üldse foorumist puhkust, kuna ei suuda siin teisi aidata ja teiste eest joosta niikauaks kui mäng on ja eraelu asjad on korras. ei mõista üldse, miks ma nii halvasit jooksen. ei ole elus nii sitalt jooksnu oma 4 aastase karjääri ääres, see kuu olen tõenäoliselt floppe rohkem näinud kui viimasel aastal nelja kuuga kokku ja mängijaid on kõige kehvemad aga rahad ei tule mu taskusse. EV järgi jooksen sitaks all EV aga see ei näita pm. midagi, sest olnud ikka räigelt cooler vs cooler/cooler vs bad beat olukordi, kus ala J4s 3betitakse ja callitakse 4bet, flopataksem ittem idagi ja check-callitakse runner-runner mast.

                      ei tea, karma võlg vist, pean rohkem hakkama teisi aitama aga samas tunnen, et milleks ma seda teen? vastu anyway midagi ei saa, vaid hoopis magicfriend sugustelt vendadelt sõimata. olen liigagi paljusid aidanud aga vastupidiselt ei ole keegi või tegelt üks inimene (point@taipupole) on oma abistavad kätt pakkunud.

                      tüüpilised eestlased, ainult oma perse on kõige tähtsam ja ümaram

                      /oh tuju läks kohe palju paremaks

                      Comment

                      • nomerlot
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 2233

                        #41
                        Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

                        sõber, mida vajad?

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #42
                          Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

                          Tahan lihtsalt öelda, et mulle meeldib kuidas ranka julgeb ennast välja elada ja otse öelda.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • adam_q
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1453

                            #43
                            Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

                            KÄEMÄNG, phph phahahaaaa

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #44
                              Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

                              Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                              KÄEMÄNG, phph phahahaaaa
                              Mis sind vaevab ja mida sa nüüd sellega õige öelda tahtsid?

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #45
                                Re: KÄEMÄNG - UUES KUUES

                                Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                                Mis sind vaevab ja mida sa nüüd sellega õige öelda tahtsid?
                                Ma arvan, et ta tegi käsipatu nalja. Kas see just hea nali on, jääb igaühe enda otsustada.
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...