Lenc 300k kätt @stars nl25+

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #106
    Re: Lenc 300k kätt @stars nl25+

    saadaksin sitturisse

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #107
      Re: Lenc 300k kätt @stars nl25+

      lahe teema, igaljuhul kui keegi on nõus mingit challengit tegema millalgi / siis andku teada üks kõik kas 300K - ükskõik.

      Comment

      • levis
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1557

        #108
        Re: Lenc 300k kätt @stars nl25+

        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
        lenc, aga kui keegi teeks sulle pakkumise, 500k kätt kuu ajaga (30 päeva, esmaspäeval alustad) ja kui ära teed saad 5000$ (samad tingimused nagu sul selle 300k kätt ja 3000$). Kui ei tee, maksad ise 5000$.
        mis vastaksid :D?
        Oletan, et kasumisse peab ka jääma, sest muidu oleks imelik.
        Ning kui webcami ei kasuta, siis usaldus peab olema suur, et ikka üks inimene ainult mängib.
        Mitte selline usaldus nagu on Pokerstarsi ja rs03rs03 vahel, kes vetsust väljumata tulistab puusalt 16h jutti ja seda sõna otseses mõttes.

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #109
          Re: Lenc 300k kätt @stars nl25+

          Algselt postitas levis Vaata postitust
          Mitte selline usaldus nagu on Pokerstarsi ja rs03rs03 vahel, kes vetsust väljumata tulistab puusalt 16h jutti ja seda sõna otseses mõttes.
          Temal käis ju mingi Starsi esindaja külas, et näha, kuidas ta tõesti teeb seda.

          Comment

          • levis
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1557

            #110
            Re: Lenc 300k kätt @stars nl25+

            Algselt postitas lenC Vaata postitust
            Temal käis ju mingi Starsi esindaja külas, et näha, kuidas ta tõesti teeb seda.
            Peale seda vist hakkaski graafik vuda-vuda-vutt miinuse poole tüürima.
            Võib oletada, et ta kas lasi silmad jõllis kui starsi omad kontrollisid ja mängis inim-boti ning hiljem kruttis tegeliku boti vähe "inimlikumaks"
            Või siis jagavad seal mingid ~neli hullu kordamööda ühte kontot.
            Seda, et seal üks hull laseb 16h jutti ilma pausita ning sedasi iga päev, siis pigem on Ansib tõesti tulnukas kui selline nali võimalik saab olla.
            pokerprolabs.com'ist saab vaadata täpselt, mis kellaajal turniirid lõppesid ja ühe rs03rs03 tööpäeva ma vaatasin üle ning seal ei olnud ühtegi pissipausi.
            Isegi kui hullud jagavad ühte kontot, siis kasutavad nad ikkagi mingit auto-play keelatud abi (foldib automaatselt teatud käed jne.), sest reeglina antud mängija otsused tulevad kiiremini kui 2sekundit ja see on lihtsalt võimatu kui mängida 120 stt-d korraga.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #111
              Re: Lenc 300k kätt @stars nl25+

              Mis sul nende pissipausidega on?

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #112
                Re: Lenc 300k kätt @stars nl25+

                Kui ta inim-boti nö hästi välja mängis, siis miks pärast Starsi külaskäiku botti kehvemaks keerata? Teiseks saab mitmetel kestusaladel edukalt püksi kuseda, asi see siis pokkerispordi, kus isegi ei pea jalgade-kätega samal ajal vehklema, puhul ära pole.
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #113
                  Re: Lenc 300k kätt @stars nl25+

                  Kui just mähkmeid ei kanna siis ma väga kahtlen, et keegi pokkerit mängides püksi hakkab tegema :D.

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #114
                    Re: Lenc 300k kätt @stars nl25+

                    ma ei usu, et keegi pokkerit mängides mähkmeid ka kannab. : D

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #115
                      Re: Lenc 300k kätt @stars nl25+

                      Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                      Kui just mähkmeid ei kanna siis ma väga kahtlen, et keegi pokkerit mängides püksi hakkab tegema :D.
                      See, et sa ei usu, ei tähenda, et see võimatu oleks

                      Comment

                      • levis
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1557

                        #116
                        Re: Lenc 300k kätt @stars nl25+

                        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                        Kui ta inim-boti nö hästi välja mängis, siis miks pärast Starsi külaskäiku botti kehvemaks keerata? Teiseks saab mitmetel kestusaladel edukalt püksi kuseda, asi see siis pokkerispordi, kus isegi ei pea jalgade-kätega samal ajal vehklema, puhul ära pole.
                        Täiesti nõus sellega, et minu seletused ei ole just kõige loogilisemad. Samas nagu tahaks mingit loogikat leida, aga väga raske on tulla mingi mõistliku seletusega lagedale kui toimub midagi mõistmatut.
                        1.Mängitakse 16h jutti ilma pausita ja seda iga päev, kuude viisi.
                        2.Mäng on väga kiire (otsused reeglina kiiremini kui 2 sekundit, pikemat viivitust mina ei näinud üheski käes) ja seda mängides 100+ STTd korraga.

                        Kui punktile 1 leiab vastuse läbi Red Bull+vaimne häire+mähkmed teooria, siis punktile 2 lahenduse leidmiseks tuleb vaadata tegelaste poole nagu David Copperfield, Criss Angel, David Blaine..
                        Ning punktidele 1+2 lahenduse leidmiseks on vaja tuua juba mängu Igor Volke, David Icke, Mart Laar..

                        aga jahhh... eks tegelikult on kõik võimalik:
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        mõni asi on lihtsalt väga vähe tõenäoline
                        Last edited by levis; 05.11.10, 02:34.

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #117
                          Re: Lenc 300k kätt @stars nl25+

                          mis seis on lenc?

                          Comment

                          • emmimees
                            Klubi Liige
                            • Aug 2010
                            • 2719

                            #118
                            Re: Lenc 300k kätt @stars nl25+

                            Pampersitega 16h pokkerit teha iga päev ja täis sittuda end ...on elu rsk :D

                            Comment

                            • Cypher0
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 1512

                              #119
                              Re: Lenc 300k kätt @stars nl25+

                              1k USD kuus on seda väärt ju (vist pidavat niipalju teenima tänu oma Novale).

                              Comment

                              • EGERT
                                Vana Tegija
                                • Mar 2009
                                • 1042

                                #120
                                Re: Lenc 300k kätt @stars nl25+

                                kas sellega mingit sellist keissi polnud, et tüübi RB tõttu ei peagi ta neid otseselt biitima ja hammustas selle pähkli läbi?

                                Comment

                                Working...