Lenc 300k kätt @stars nl25+

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • levis
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1557

    #61
    Re: Lenc 300k kätt @stars nl25+

    Kui juba suured summad ja miljon kätt, siis peab webcam olema.

    Comment

    • Fortune
      IP
      • Oct 2008
      • 1396

      #62
      Re: Lenc 300k kätt @stars nl25+

      ma oleks nõus ka codecci vastase poole võtma, summa võib msnis nt arutada.

      Comment

      • levis
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1557

        #63
        Re: Lenc 300k kätt @stars nl25+

        Ma võin ka panna 100$ lenci peale, codecci vastu.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #64
          Re: Lenc 300k kätt @stars nl25+

          Algselt postitas Priidix Vaata postitust
          kuna ma ise micro stakes grinder , siis minupoolt oleks 100$ normaalne.
          Sobib. Tahaks escrow 'd, kas oled nõus mulle kandma või tahad kedagi 3-ndat erapooletut ja ma kannan ka talle?
          Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
          Codecci, ma paneks ka LenCi peale. $500 sobib? Või 5k EEKi cashis oleks vist iegi mugavam Parkis deliverida.
          Sobib, teeme 5K EEK, escrowd pole vaja.
          Algselt postitas levis Vaata postitust
          Ma võin ka panna 100$ lenci peale, codecci vastu.
          Sobib. Tahaks escrow 'd, kas oled nõus mulle kandma või tahad kedagi 3-ndat erapooletut ja ma kannan ka talle?

          Ja et kõik oleks ilusti selge: 1:1 diil, lenC peab mängima selle kuuga (ehk siis kuupäevad mis nad ütlesid, 2-st 2 'ni vms) 300,000 kätt 25NL või kõrgemal ja jääma plussi, RUSH pokker ei lähe arvesse.

          Kui lenC seda suudab, maksan mina teile kokkulepitud summa, kui ei suuda, maksate teie mulle ja bet offi ei lähe mingil juhul, isegi kui Spewmonkey ja lenC jõuavad nt. kokkuleppele, et lenC maksab $1000 ja ostab ennast diilist välja poole peal või saab südameatakki või mida iganes, sel juhul olen mina võitnud ja teie raha minu.

          Quotege seda ja confirmige, et nõus ja andke escrow kohta teada siis
          Last edited by Codecci; 03.11.10, 13:26.

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #65
            Re: Lenc 300k kätt @stars nl25+

            Codecci, panustaks samuti Lenci peale 100$.

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #66
              Re: Lenc 300k kätt @stars nl25+

              Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
              huvi pärast tahaks teada, mis statsidega need 21k kätt läbi lasid? :D
              11/10
              Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
              max mis 2+2 olen näinud oli 500k
              maailmarekord on 604k - link
              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              Kui lenC seda suudab, maksan mina teile kokkulepitud summa, kui ei suuda, maksate teie mulle ja bet offi ei lähe mingil juhul, isegi kui Spewmonkey ja lenC jõuavad nt. kokkuleppele, et lenC maksab $1000 ja ostab ennast diilist välja poole peal või saab südameatakki või mida iganes, sel juhul olen mina võitnud ja teie raha minu.
              Kuna ma teen seda pigem raha ja mitte nii väga fame'i pärast, siis on reaalne võimalus, et ma lasen hoopis spew'l ennast välja osta. Ta tundis juba huvi ja ma pakkusin talle $500, mis on siis kuuendik betist, kas sina maksaksid ka kuuendiku teistele, kui see juhtub? Kui mitte, siis ma ei soovita teisel poolel neid bete vastu võtta. Samas on ka mingi võimalus, et kui ta end välja ostab, siis ma teen ikka käed ära, kuna mul vaja supernova kätte saada

              Comment

              • Priidix
                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                • Jun 2009
                • 2839

                #67
                Re: Lenc 300k kätt @stars nl25+

                Saatsin PM-i.

                Comment

                • levis
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1557

                  #68
                  Re: Lenc 300k kätt @stars nl25+

                  ei mina ei tee kihlvedu siis.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #69
                    Re: Lenc 300k kätt @stars nl25+

                    Algselt postitas lenC Vaata postitust
                    Kuna ma teen seda pigem raha ja mitte nii väga fame'i pärast, siis on reaalne võimalus, et ma lasen hoopis spew'l ennast välja osta. Ta tundis juba huvi ja ma pakkusin talle $500, mis on siis kuuendik betist, kas sina maksaksid ka kuuendiku teistele, kui see juhtub? Kui mitte, siis ma ei soovita teisel poolel neid bete vastu võtta. Samas on ka mingi võimalus, et kui ta end välja ostab, siis ma teen ikka käed ära, kuna mul vaja supernova kätte saada
                    Ei, mina ei maksaks. Ma tahan näha 300K kätt kuuga ja kui see täis ei saa ükskõik mis põhjusel, on $$$ minu. Selle variandi peale ei tulnud tho, fyte juba jõudis escrowda... Kui keegi endiselt tahab betti teha andke teada ja fyte kui tahad beti seetõttu tühistada siis anna teada ja saadan raha tagasi.

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #70
                      Re: Lenc 300k kätt @stars nl25+

                      Äkki tahad üldse Spew $3k(+$1k UGL #1 eest) beti ära osta?

                      Mu msni sõnumid ei lähe talle teele, igatahes $500 maksab praegu buy-out. Kui tänased sessid edukalt lähevad, siis tõuseb.

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #71
                        Re: Lenc 300k kätt @stars nl25+

                        3K$ ma ei taha, liiga suur motivatsioon sinu jaoks. Võime teha $500 lisa-beti, et isegi kui Spew välja ostab, siis sa pead ikkagist beti täis tegema et minu viiekas võita, ehk annab motivatsiooni bettoritele minuga siiski betid teha? :)

                        Comment

                        • Priidix
                          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                          • Jun 2009
                          • 2839

                          #72
                          Re: Lenc 300k kätt @stars nl25+

                          See on jama siis ju. Ja ma kaldun arvama et spew isegi ostab end välja. Seega , sry hüppan kah alt .


                          Vabandused. Diil oleks võinud olla 100% reaaaalne.

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #73
                            Re: Lenc 300k kätt @stars nl25+

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            3K$ ma ei taha, liiga suur motivatsioon sinu jaoks. Võime teha $500 lisa-beti, et isegi kui Spew välja ostab, siis sa pead ikkagist beti täis tegema et minu viiekas võita, ehk annab motivatsiooni bettoritele minuga siiski betid teha? :)
                            Ei ole huvitatud.

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #74
                              Re: Lenc 300k kätt @stars nl25+

                              mõtlesin kah bettida aga spewi ostab nagunii ennast välja

                              Comment

                              • tolmuahv
                                Klubi Liige
                                • Feb 2009
                                • 2502

                                #75
                                Re: Lenc 300k kätt @stars nl25+

                                Codecci - ma võtaks vastu juhul kui Spew confirmib, et ise end välja ei osta või siis on väljaostu puhul ka meie deal off. Väljaost tähendab sisuliselt ju, et Spew admittis, et 300k on sisuliselt tehtud või väga tõenäoliselt tehtav.

                                Ma ei saa võtta betti ja kaotada nii, et LenC on teinud ära 250k käsi 2 nädalaga, Spew ostab end $2950 eest välja ja Codecci võib maksta LenCile anything below $1000, et viimane diili vastu võtaks. Seal tekib kõigil false incentive ja beti sisu muutub ebaoluliseks.

                                Comment

                                Working...