Lenc 300k kätt @stars nl25+

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #76
    Re: Lenc 300k kätt @stars nl25+

    Spew ostis end välja, ma ei tea, mis nüüd saab =(

    Comment

    • levis
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1557

      #77
      Re: Lenc 300k kätt @stars nl25+

      Algselt postitas lenC Vaata postitust
      Spew ostis end välja, ma ei tea, mis nüüd saab =(
      Mina pääsesin igatahes väga napilt :D

      Comment

      • Spewmonkey
        Seina Augustaja
        • Oct 2008
        • 2293

        #78
        Re: Lenc 300k kätt @stars nl25+

        Kuna mul beti hetkel oli ajus mingi 1100handi/hr, mis fast laudadega vb veits tõuseb, siis ma 1700+handi/hr'x valmis ei olnud.

        Comment

        • rohelinekonn
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 3808

          #79
          Re: Lenc 300k kätt @stars nl25+

          minge pekki õlid just vaatasin et on midagi huvitavat terve kuu jälgida

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #80
            Re: Lenc 300k kätt @stars nl25+

            ma kuulan, kui teil midagi huvitavat pakkuda on

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #81
              Re: Lenc 300k kätt @stars nl25+

              see oligi tegelikult lenCi plaan. esimese päevaga kõva tulemus teha ja siis Swepmonkeyle pakkuda odanam lahendus, millest ei saa keelduda. iisi mani ju :D

              Comment

              • tolmuahv
                Klubi Liige
                • Feb 2009
                • 2502

                #82
                Re: Lenc 300k kätt @stars nl25+

                Kõige kiiremini lõppenud prop bet vist ajaloos. Igatahes sai veenvalt tõestatud, et 300k on hea motivatsiooniga tehtav. Kahju, et buy-out klausel sees oli, rahval oleks tsirkust ja minul (Codecci ostetud) leiba :)

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #83
                  Re: Lenc 300k kätt @stars nl25+

                  kahju jah, et ära lõpetasite. juba lootsin, et saab kuu aega (paar nädalat?) midagi huvitavat jälgida.

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #84
                    Re: Lenc 300k kätt @stars nl25+

                    Ma tahtsin juba uudise kirjutada :)

                    Comment

                    • Cash87
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1402

                      #85
                      Re: Lenc 300k kätt @stars nl25+

                      ok rahvas pange Lencile raha kokku nii umbes 2k? Ja pidu jätkub :)

                      Comment

                      • levis
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1557

                        #86
                        Re: Lenc 300k kätt @stars nl25+

                        Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
                        ok rahvas pange Lencile raha kokku nii umbes 2k? Ja pidu jätkub :)
                        Rahvas tahab ikka Lenci pealt teenida, mitte talle maksta... v.a.Codecci

                        Comment

                        • Cash87
                          Vana Tegija
                          • Feb 2009
                          • 1402

                          #87
                          Re: Lenc 300k kätt @stars nl25+

                          ehk siis sa oed 100% kindel, et ta oleks selle ära teinud?

                          Aga teeks siis 350k hands?

                          Comment

                          • oitarvi
                            Vana Tegija
                            • Jan 2009
                            • 1231

                            #88
                            Re: Lenc 300k kätt @stars nl25+

                            Damn. Pole teine päev otsaski ja bet juba läbi. Kahju kahju.. :/

                            Comment

                            • levis
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1557

                              #89
                              Re: Lenc 300k kätt @stars nl25+

                              Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
                              ehk siis sa oed 100% kindel, et ta oleks selle ära teinud?

                              Aga teeks siis 350k hands?
                              ei ole, ei tee

                              600k kätt ja kasum 1k+, siis võin panna raha vahele.
                              ja webcam peab olema.
                              Last edited by levis; 03.11.10, 15:32.

                              Comment

                              • timukasr
                                Vana Tegija
                                • Nov 2008
                                • 1099

                                #90
                                Re: Lenc 300k kätt @stars nl25+

                                Algselt postitas lenC Vaata postitust
                                Ok, esimene päev läbi, 20k sain tehtud, nii et suht solid. Teatud asjad tahavad veel harjumist, aga muidu tundub, et on kõik okei. Teatud perioodidel peab lihtsalt D-mängu tegemise ära lõpetama ja nats paremini jooksma. Homme jälle 20k, ülehomme vist teen 10, kuna päevas 12,5h mängida on suht heavy shit.

                                Käsi: 21,120
                                Profit: $17.78
                                bb/100: 0.44
                                UGL koht: N/A

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                Go 600k :D. Väga sick volüüm, keep it up!

                                Comment

                                Working...