Maratonmängu võistluse idee

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rahapada
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1178

    #1

    Maratonmängu võistluse idee

    Kunagi oli 24h mängu mõte, või kauem. Teeks uuesti? Paneks raha vahele 100$ ja nii, osaleda saaksid kõiki stiile viljelevad mängijad, eesmärk 24h jutti mängida kindlasti rohkem kui 1hel laual.

    Ideed mõtted poolt ja vastu argumendid oodatud.
  • levis
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1557

    #2
    Re: Maratonmängu võistluse idee

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by levis; 16.08.10, 16:34.

    Comment

    • miksnii
      Grinder
      • May 2009
      • 580

      #3
      Re: Maratonmängu võistluse idee

      Idee poolt ja kui roll kannataks siis ilmselt võtaks osagi.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: Maratonmängu võistluse idee

        Maratonmängu idee ei ole halb ja võime ära teha kui oleks rohkem huvilisi. Ise ma osa ei võtaks, kuna ei viitsi tervist ja mängu rikkuda

        Aga mul endal on viimased paar kuud keerelnud peas idee avada TrioBeti pokkeriprod.com nimeline privaat cashgame, mis on avatud võistlemiseks igal nädalal X korda Y tunniks. Näiteks korra nädalas kolmeks tunniks.

        Võitjaid saaks nii selgitada nii nädala, kuu, kvartali vms. kaupa. Oleneb kui populaarne üritus oleks.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #5
          Re: Maratonmängu võistluse idee

          24h on p2ris sick ..

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #6
            Re: Maratonmängu võistluse idee

            24h on suht valus jah, kes ära teeks selle oleks päris tõsine grinder. Ükskord üritasin ja jäi puudu väheke ikka.

            Comment

            • Rahapada
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1178

              #7
              Re: Maratonmängu võistluse idee

              levise pildid olid suht asisised kommentaarid :D

              tean, et eks tegu oleks terviserikkumise jms asjadega, aga seda ei teeks ju kogu aeg :)

              alko rikub ka tervist :P

              Comment

              • soouni
                Grinder
                • Jul 2010
                • 771

                #8
                Re: Maratonmängu võistluse idee

                Kui mingit buy-inni selle võistlusele pole siis oleksin kindlasti käpp, mul juba oli endal plaan seda mõnipäev teha 2 laual, ja 24h lasta, ning siis oma blogis seda kajastada. Lihtsalt tahaks ühe korra sodiks mängida.

                Comment

                • Rahapada
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1178

                  #9
                  Re: Maratonmängu võistluse idee

                  ei noh, buy in oleks motivaatoriks, et 24h täis saaks

                  Comment

                  • kardpleier
                    Grinder
                    • Jul 2009
                    • 699

                    #10
                    Re: Maratonmängu võistluse idee

                    hea idee, olekski vaja veits reiki geneda starsis, kuid 24 tundi vist liiga -ev. 12 tundi oleks tehtav.

                    private cashgame idee hea.

                    Comment

                    • Rahapada
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1178

                      #11
                      Re: Maratonmängu võistluse idee

                      mingid reeglid paika saaks, tahaks ikkagi teha, kui 24 on palju, siis nt 16? mai tea, tahaks liht pikalt sodiks laskmise sessi korra elus teha, et teaks, kas jaksan, ja et teaks, et rohkem ei tee :P

                      Comment

                      • Madis Very
                        Bännitud
                        • Aug 2009
                        • 2951

                        #12
                        Re: Maratonmängu võistluse idee

                        12h järjest või päevas ?
                        24h oleks liiga -ev ei näeks mõtet aga 12 tehtav ainult 100$ on liiga vähe

                        Comment

                        • Rahapada
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1178

                          #13
                          Re: Maratonmängu võistluse idee

                          mm. 2 järjestikust päeva 12h oleks ka omaette, kunn ... ja ka kestvusele rhuv

                          Comment

                          • Madis Very
                            Bännitud
                            • Aug 2009
                            • 2951

                            #14
                            Re: Maratonmängu võistluse idee

                            Kah hea mõte !

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: Maratonmängu võistluse idee

                              Ise ma osa ei võtaks aga targutaks küll.

                              Sisseost PEAB olema ja see peaks olema suur, isegi väga suur. Selline, mis paneb meest kümme korda ümber ja üle mõtlema enne kui osaleb ja enne kui katkestab. $100 tunduks miinimum. Rahade kogumisega ja tagasimaksmisega võin tegeleda ise, kui ei leida vahendajat.

                              Teine maratonitüüp, millest võtaksid osa rohkem oleks teha X tundi Y ajavahemikus. Näiteks kaks päeva jutti 12 tundi või kolm päeva jutti 10 tundi. Veel huvitavam ehk oleks näiteks pokkeri triatlon, kus tuleb mängida kolm päeva jutti ja iga päev näiteks 12 tundi eri mänge. Esimene päev cashgame, teine päev SNG-d ja kolmas päev näiteks MTT-d.

                              Kui kallid mängud ja kuidas mängitakse ning kuidas kogutud auhinnaraha jagatakse see tuleks siis eelnevat kokkuleppida/reeglid valmis kirjutada.

                              Triatloni idee meeldiks mulle kõige rohkem :)

                              Comment

                              Working...