Maratonmängu võistluse idee

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rahapada
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1178

    #16
    Re: Maratonmängu võistluse idee

    triatlon tundub päris tuusa mõttena, sest maratoni rahvas ei kipu jaksama.. pealegi oleks triatlon mitmekülgsuse tõestuseks

    Comment

    • sm112
      Grinder
      • Jun 2009
      • 776

      #17
      Re: Maratonmängu võistluse idee

      Kui asi konkreetsema joone võtab, siis osaleks ise ka. ca 10h sesse on mitmeid olnud, 24h oleks päris huvitav väljakutse. Ja hinnaalandust ei teeks, 24 lauaga võiduka lõpuni :)

      PS. Kas asi toimub Joeingrami stiilis non-stop või on mingid söögi-vetsu-suitsupausid ka lubatud?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #18
        Re: Maratonmängu võistluse idee

        Kui ma ei ekski siis ühekorra midagi taolist tegime nii, et olid kindlaksmääratud mängu ja pausiajad. Kes kõige rohkem kasumit sai oli ürituse võitja ning võitjaks sai muidugi härra lenC :)

        Tollal vist oli 12h üritus, ei viitsi hetkel arhiivides sorida

        Comment

        • ment52
          Politseidokumendiga kusjuures!
          • Oct 2008
          • 1270

          #19
          Re: Maratonmängu võistluse idee

          Võitjad saavad auhinnaks suhelda oma kodusaidi security departmendiga teemal kas nad on botid või ei.

          Aga lastlonger võiks olla imo, oleks võistlusmoment ka sees.

          Comment

          • Rahapada
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1178

            #20
            Re: Maratonmängu võistluse idee

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Kui ma ei ekski siis ühekorra midagi taolist tegime nii, et olid kindlaksmääratud mängu ja pausiajad. Kes kõige rohkem kasumit sai oli ürituse võitja ning võitjaks sai muidugi härra lenC :)

            Tollal vist oli 12h üritus, ei viitsi hetkel arhiivides sorida
            imo seal oli käte peale, mingi 5k kätt? @ teadud arv tunde , vms

            Comment

            • soouni
              Grinder
              • Jul 2010
              • 771

              #21
              Re: Maratonmängu võistluse idee

              Igatahes mulle meeldib ka private cash game idee, ja võiks olla, et teatud päevadel teatud kellaaegadel, et eri liimidi vanad saaks ka üksteist lammutada, ja siis foorumis ja ka mingi teema kus saaks siis hiljem huvitavat äktsionit lahata. Ehk siis siuke huvitav mäng.

              Igatahes ma oleks ka poolt 24h sessist ja kui mingi maraton toimub cashi 24h võtaks kindlasti hea meelega ses suhtes osa et ametlikult ei osale aga mängin kaasa sama aeg.
              sest et mul pole iiialgi veel niipalju raha, et sisse osta päris competitionile.

              muidugi summa on väga hea motivaator selle juures.
              igatahes oleksin ka nõus mingit moodi kuidagi abistama. kui vaja.

              võiks ju veel selle vahel mõelda, et kas teha nüüd maraton kus kõik stardivad või siis kes maksavad buy-in ja siis antakse näiteks, 17.august - 20. august selle ajavahemikul pead näitama korraliku tõestusega et mängisid 24h sessi järjest. et siis jääb võistlejal väike aeg mänööverdamiseks. kuidas kuna mängida see 24h jutti, sest äkki siin vabalt võib igast asju juhtuda 24h mis võivad takistada mängimist seega pole veel väga mängust väljas ja saaks uuesti alustada selle aja jooksul, et 20 augusti ööseks kell 00:00 peaks kõigil esitatud tõend olema, et järjest 24h mängitud, ehk 1440 minutit.

              muidugi kui kõik stardiks saaks siis mingi teema kus märgitud, siis mängijad ja võistlejad ning teised kes ei osale saaks ka reilida.
              veel mõtlesin et 24h päris pikk aeg ja väsimus ja igast muud faktorid tulevad mängu , et panna ka mingi raha selle peale et kes suudab rohkem käsi mängida ning plussi näidata, et siis oleks veel motiveeritust rohkem ning mängimist.

              midagi sellist oleks päris huvitav.

              Comment

              • sm112
                Grinder
                • Jun 2009
                • 776

                #22
                Re: Maratonmängu võistluse idee

                Algselt postitas soouni Vaata postitust
                panna ka mingi raha selle peale et kes suudab rohkem käsi mängida ning plussi näidata, et siis oleks veel motiveeritust rohkem ning mängimist.
                Nõus!

                Comment

                • Rahapada
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1178

                  #23
                  Re: Maratonmängu võistluse idee

                  24h läbi mängida ise-enesest on juba katsumus... see mitme päevase augu mõte ono hea , igati kiiduväärt

                  teema, teema teemaks seda sama teemat saab iga mängija isegi jooksvalt täiendada kui kunagi peaks mängimiseks minema... aga jah see võiks millalgi sel nädalal toimuda, järgmine nädal töö, siis enam ei saaks osa võtta

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #24
                    Re: Maratonmängu võistluse idee

                    Kui toimub siis võiks 2-3 nädalat ette olla ja kindlasti nädalavahetusel.

                    Comment

                    • yolpa
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 2669

                      #25
                      Re: Maratonmängu võistluse idee

                      oot kas MTT läheb kah arvesse?

                      Comment

                      • soouni
                        Grinder
                        • Jul 2010
                        • 771

                        #26
                        Re: Maratonmängu võistluse idee

                        24h Pokkeriprod.com Pokkerimaraton

                        Suvelõpu pokkerimaraton, et selgitada välja kõige tugevam pokkerimängija, sest kes suudab 24h järjest pokkerit mängida peab olema nii vaimselt kui ka füüsiliselt tugev olema.

                        Kujutab endast siis seda, et kes registreerivad ennast võistlusele peab mängima järjest 24h ehk 1440 minutit.

                        Võistluse buy-in on 80$+10$+10$ Kokku 100$
                        (80$ 24h kui suudad saad tagasi ja nende arvelt kes ei suutnud saad rohkem veel ehk tuleb plussi.
                        10$ on prize moneyks, et kes suutis mängida kõige rohkem käte arvu, ehk siis olenevalt mitu inimest üritusest osa võtab siis võiks näiteks 1-2 kohavahel kogu summa kuidagi protsendidega jagada muidugi kui palju osavõtjaid siis võib rohkemate vahel ära jagada protsentidega.
                        10$ on prize moneyks kes suutis rohkem kasumit näidata ning samamoodi olenevalt osavõtu arvust siis 1-2 koht või isegi rohkem)

                        Mängida saab ajavahemikus. Kolmapäev vastu Neljapäev öösel kell 00:00 ja lõppeb Pühapäeva öösel vastu Esmaspäeva 00:00.

                        Võimalik on uuesti alustada kui näiteks mingi voolurike või mis tahes muu põhjus takistas mängu. Kui mahud veel selle vahemikku ajalimiiti.

                        Esimene kord siis tuleb registreerida siis adminile kui ranka aitab või kui lubatakse mulle siis oma mängu aeg millal alustad, siis graafik praegusest seisust ning käte arvust. Kõik vajalik, et saaks õiget statistika pidamist sooritada. Ja kui peaks uuesti alustama mis teab põhjusel, siis uuesti registreerida või teada anda kuidas parem öelda, et alustad uuesti.

                        Tulemused saaks teada esmaspäeval kell 12 päeval, kui kõik on
                        läbi vaadatud ja kontrollitud.

                        Siin tekkis küsimus või kuidas seda saaks kontrollida. Et kahe peale sõbraga ei mängiks.

                        ( see siin oli mõte mul kuidas mis võiks, et hea meelega korraldaks ürituse, mitte rahalist poolt ehk siis inimeste registreerimine vaatamine et kõik laabuks sujuvalt ning arvutaks ja selgitaks siis kellegi adminiga koos võitja, ehk kui ranka nagu mainis oleks nõus rahalise poolega tegelemise ning oleks nõus et ma tegeleks, sellega. )

                        Comment

                        • mislinn
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1734

                          #27
                          Re: Maratonmängu võistluse idee

                          Kas mingid 5min wc pausid ja söögipausid on võimalikud v? Ei pea iga tund olema, aga selle 24h sees võiks olla mingi 30min "oma toimetuste" tegemiseks.

                          Comment

                          • Aadu
                            Õpihimuline Mängur
                            • Apr 2009
                            • 326

                            #28
                            Re: Maratonmängu võistluse idee

                            Mul on juba tühi 5l veepudel valmis.

                            Comment

                            • soouni
                              Grinder
                              • Jul 2010
                              • 771

                              #29
                              Re: Maratonmängu võistluse idee

                              pmst kui vetsus käid siis sa saad sit out olla ja ma arvan et sa kused küll kiiremini kui 5 minti või midagi. aga tõesti söögipaus või mingisugune paus kuidagi tõesti peaks lubatud olema aga sellele peab mõtlema et kuidas ja mis, et oleks kõik ok, et kellel head ideed võiks avaldada.

                              Comment

                              • Rahapada
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1178

                                #30
                                Re: Maratonmängu võistluse idee

                                hea, et mu mõte on nii palju järelkaja saanud, eem

                                paar täiendust, kuna osalejad mängivad nkn erinevtes limiitides, siis mitte parim kasum rahaliselt, vaid blindides =)

                                24h jooksul kokku kuni 1h pausi, s.o söögid, suitsud, jms asi, peaks sisse sobima ju?

                                pealegi on vahepeal vaja ringutada :D

                                ja ikka, mtt, sng, cash
                                Last edited by Rahapada; 16.08.10, 16:16.

                                Comment

                                Working...