Maratonmängu võistluse idee

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • soouni
    Grinder
    • Jul 2010
    • 771

    #31
    Re: Maratonmängu võistluse idee

    jepjep see blindi jutt õige jah, +1

    aga vaatame mis inimesed arvavad ja kui kõik punktid olemas ning adminite nõusolek kah, siis võiks ju ära korraldada see nv.

    Comment

    • Rahapada
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1178

      #32
      Re: Maratonmängu võistluse idee

      see nv oleks minu jaoks isiklikult parim, edasi ei tea

      Comment

      • levis
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1557

        #33
        Re: Maratonmängu võistluse idee

        Kui mingi 15+ tundi olete juba mänginud, siis hakkate kahetsema, et üldse seda maratoni tegema hakkasite. Kuidas te välistate pettuse, et näiteks kaks sõpra ei jaga arvutit?
        Üks tõestus oleks nii, et 24h sessi lõpus tuleb oma silmadest pilt postitada:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Last edited by levis; 16.08.10, 16:40.

        Comment

        • soouni
          Grinder
          • Jul 2010
          • 771

          #34
          Re: Maratonmängu võistluse idee

          tõesti see üks suuremaid probleeme või värke kuidas saada tõestus et sõbraga kahe peale ei mänginud või isegi rohkemate sõpradega.

          Comment

          • Rahapada
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1178

            #35
            Re: Maratonmängu võistluse idee

            webcam?

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #36
              Re: Maratonmängu võistluse idee

              Algselt postitas soouni Vaata postitust
              tõesti see üks suuremaid probleeme või värke kuidas saada tõestus et sõbraga kahe peale ei mänginud või isegi rohkemate sõpradega.
              $100 pärast nüüd küll siit foorumist ühtegi petturite-tiimi kokku ei panda sellise ürituse jaoks. Jääge ikka realistideks .

              Comment

              • levis
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1557

                #37
                Re: Maratonmängu võistluse idee

                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                $100 pärast nüüd küll siit foorumist ühtegi petturite-tiimi kokku ei panda sellise ürituse jaoks. Jääge ikka realistideks .
                Kohe jah mitte, aga kui oled 16h mänginud, siis võib tulla vastupandamatu soov sõber arvuti taha lükata ja ise magama kobida. Une"väsimuse"Mati väge ei tasu alahinnata

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #38
                  Re: Maratonmängu võistluse idee

                  Algselt postitas levis Vaata postitust
                  Kohe jah mitte, aga kui oled 16h mänginud, siis võib tulla vastupandamatu soov sõber arvuti taha lükata ja ise magama kobida. Une"väsimuse"Mati väge ei tasu alahinnata
                  Mingi 12h on nalja teha mängida aga edasi sealt läheb unreal raskeks ja siis tundub juba iga tund nagu 24h

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #39
                    Re: Maratonmängu võistluse idee

                    Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                    Mingi 12h on nalja teha mängida aga edasi sealt läheb unreal raskeks ja siis tundub juba iga tund nagu 24h
                    Oma kogemustest võin öelda, et kui tahtmist on siis suudab. Just mõned nädalad tagasi lasin 2-l laual vahepeal ka 3-l NL50 ja NL100 rush cashi 40h järjest, tegin kaks söömist vahepeal ning vedelikku läks korralikult selle jooksul ning muidugi kaks karpi snussi läks ka ära selle aja jooksul nii et kui tegemiseks läheb siis ma olen in.
                    idea

                    Comment

                    • lypsja
                      FPP Pro
                      • Oct 2008
                      • 270

                      #40
                      Re: Maratonmängu võistluse idee

                      Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                      Oma kogemustest võin öelda, et kui tahtmist on siis suudab. Just mõned nädalad tagasi lasin 2-l laual vahepeal ka 3-l NL50 ja NL100 rush cashi 40h järjest, tegin kaks söömist vahepeal ning vedelikku läks korralikult selle jooksul ning muidugi kaks karpi snussi läks ka ära selle aja jooksul nii et kui tegemiseks läheb siis ma olen in.
                      idea
                      ja mis tulemusega lõpetasid ?

                      Comment

                      • udikaz
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1946

                        #41
                        Re: Maratonmängu võistluse idee

                        break even olin lõpuks. mõnusad swongid käisid läbi küll :) pole tegelikult cashi harrastaja, kuid mõtlesin et proovin natukene kätt ka selles.Kahjuks see rush cash on nii sõltuvust tekitav et jube kohe ning nii ta läks. hetkel teises arvutis, aga kuskil 45k kätt tuli umbes, kui ma õigesti mäletan.. Ei soovita kellelgi järgi proovida, aga challenge-i käigus võiks korrata

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #42
                          Re: Maratonmängu võistluse idee

                          Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                          muidugi kaks karpi snussi läks ka ära selle aja jooksul
                          Algselt postitas lypsja Vaata postitust
                          ja mis tulemusega lõpetasid ?
                          Obv kuidagi nii:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Last edited by pastilaa; 16.08.10, 22:53.

                          Comment

                          • Marek K.
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 1477

                            #43
                            Re: Maratonmängu võistluse idee

                            RPFLDAS

                            Comment

                            • udikaz
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1946

                              #44
                              Re: Maratonmängu võistluse idee

                              :D see oli nüüd küll veits liialdatud, niivisi oleks läinud 2 torni snussi pastilaa oskab ikka igasse teemasse asjakohaseid(huvitavaid) pilte leida. gg

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #45
                                Re: Maratonmängu võistluse idee

                                Algselt postitas Rahapada Vaata postitust
                                webcam?
                                IMO see oleks kõige parem ja huvitavam, et ala paned oma seljataha webcami tööle.

                                Teiseks ma muudaks reegleid niipalju, et maratoni start on kõigile ühel ajal ja maraton lõppeb kõigile ühel ajal. Siis oleksid kõik võistlejaid korraga webcamides ja tore oleks jälgida, kuidas onudel läheb.

                                Samal ajal oleks ka ametlik maratoni teema, kus osalejad postitavad ettemääratud aegadel oma tulemusi ja kirjeldavad enestunnet.

                                Comment

                                Working...