*** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rigged
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2535

    #166
    Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

    Algselt postitas yolpa Vaata postitust
    No eks see jääb igaühe südametunnistusele. Ise mängin stake raames kõiki turnasi.
    Sa pole ju veel 21 täis, räägi mulle ka kuidas saaks :P

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #167
      Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

      Tänasest turniirid ülevad, paroole ei ole vaja aga meie poolt lisatud auhindadele konkureerivad ainult need osalejad, kes on registreerunud kasutaja enne seda posti, mida ma praegu kirjutan

      Punktide süsteem on veel lahtine aga oleks hea kui täna saaks valmis.

      Pakun välja kolm süsteemi:
      a) lenC'i keerulisem süsteem
      b) ERPlanderi lihtsam süsteem, kus top10 saavad punne
      c) Punktide arv == võrdeline võidu summaga.

      EDIT: turniirid leiab. TrioBet->Tournaments->Regular

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #168
        Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

        Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
        Kas mingi reeglistiku järgi käib liiga või ainult fair play põhimõttel?
        Kas chipdumping viimases voorus on lubatud?

        (vihje siis just lõppenud Pokerstarsi Nordic liigale, kus viimases voorus HU osapooled leppisid kokku, et manipuleeritakse liigapunktidega).

        Maheaatom kirjutas 2010-08-31 12:40


        http://ee.pokernews.com/pokkerifooru...1/2.htm#107607
        Kui tuvastame ja suudame ära tõestada siis chipdumpingus osalejad eemaldatakse liiga edetabelist.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #169
          Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

          Tabelis on ainilt üks viga. Viimased 9 ja 10 turniir hakkavad tabeli järgi samal ajal aga lasin panna warm-upi 16:00 peale.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #170
            Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            EDIT: turniirid leiab. TrioBet->Tournaments->Private
            FYP

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #171
              Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

              Kuna tilgub jooksvalt infot peale siis spämman nats. Võiksin oma postitust muuta aga nii võidakse mu muudatus postis maha magada.

              Heads-Up'il on väga tobe süsteem. Lasin maksimaalseks osalejate arvuks panna 32 aga kui peaks juhtuma, et tuleb vähem kui 32 mängijat aga rohkem kui 16 siis saavad ainult esimesed 16 mängida. Kui vähem kui 16 ja rohkem kui 8 siis esimesed kaheksa jne.

              Seega Heads-Upile võiks varakult juba ära regada (saab end vajadusel maha regada), kui olete kindlalt huvitatud mängimast.

              Comment

              • MeelisV
                Vana Tegija
                • Apr 2010
                • 1300

                #172
                Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                Ise pooldaks seda punktisüsteemi- Punktide arv == võrdeline võidu summaga, sest kui ühest turniirist võtab osa näiteks 100 mängijat ja teisest 50, siis poleks asi võrdne. Samuti kui anda punkte iga turniiri top 10, siis Heads-Upis ei tule ju top 10, vaid top 8. LenCi süsteem tundub solid kah.
                Ranka, mul knick Trios TomsterEST. Regasin end Heads-Upi ka igaksjuhuks juba ära.
                Ajaks jäi siis Eesti aja järgi 20.00 igal pühapäeval.
                Last edited by MeelisV; 01.09.10, 12:04.

                Comment

                • erplander
                  ekrelander
                  • Oct 2008
                  • 1029

                  #173
                  Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                  VÄGA rõhuv enamus liigasid on ühtlustatud, üheselt mõistetava punktisüsteemiga, mis on paika pandud enne liiga algust ja mis ei sõltu mingitest muutuvatest teguritest (osalejate arv vms).

                  Liigas ei saagi olla erinevate turniiride osalejate arv võrdne, sellega tuleb leppida. Kokkuvõttes need, kes liigat tõsiselt võtavad, osalevad nagunii kõigil turniiridel ja seega nende jaoks on kõik võrdne. Seega tingimused on võrdsed nagunii.

                  Minu loogika järgi muudaks selline ebaühtlane punktijaotuse süsteem asja märgatavalt EBAvõrdsemaks, kuna mingil suurema fieldiga turnal hittimine annab suurema eelise.

                  Endiselt soovitan anda Main Eventi eest punkte veidi kõrgema koefitsendiga, sest see on parima struktuuriga ja tähtsaim turniir, 2-kordselt oleks ehk liiga palju, aga 1,5-kordselt oleks igati optimaalne.

                  Mis puudutab heads-up turnasid, siis lõppjärjestuses on ikkagi kõigil kindel koht vastavalt väljakukkumise ajale. Seega ma ei leia, et oleks vaja eraldi tabelit heads-up turniiridele. Kuigi võib olla ka eraldi punktijaotus nendel.
                  Last edited by erplander; 01.09.10, 12:37.

                  Comment

                  • kilu6
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1305

                    #174
                    Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Heads-Up'il on väga tobe süsteem. Lasin maksimaalseks osalejate arvuks panna 32 aga kui peaks juhtuma, et tuleb vähem kui 32 mängijat aga rohkem kui 16 siis saavad ainult esimesed 16 mängida. Kui vähem kui 16 ja rohkem kui 8 siis esimesed kaheksa jne.

                    Seega Heads-Upile võiks varakult juba ära regada (saab end vajadusel maha regada), kui olete kindlalt huvitatud mängimast.
                    See väga ajuvaba. Päris hea, kui 32 on täis ja siis keegi poolakas unregib 2 sekki enne turna algust.

                    Panen ka siis HU kirja

                    SN: bearraid

                    Comment

                    • MeelisV
                      Vana Tegija
                      • Apr 2010
                      • 1300

                      #175
                      Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                      Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
                      See väga ajuvaba. Päris hea, kui 32 on täis ja siis keegi poolakas unregib 2 sekki enne turna algust.

                      Panen ka siis HU kirja

                      SN: bearraid
                      Mul oli enne just sama mõte, et kui keegi paar sekki enne algust unregister paneb, siis pooltel turna pekkis. That would suck..

                      Comment

                      • erplander
                        ekrelander
                        • Oct 2008
                        • 1029

                        #176
                        Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                        Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
                        See väga ajuvaba. Päris hea, kui 32 on täis ja siis keegi poolakas unregib 2 sekki enne turna algust.

                        Panen ka siis HU kirja

                        SN: bearraid
                        Microgamingu paratamatus. Sama probleem on olnud ka Online Eesti MV heads-up turniiridel Unibetis, seal on osalejate arv juba eelnevalt piiratud 64-ga. Õnneks pole keegi unreg teinud vahetult enne algust.

                        Selles liigas ilmselt piisanuks 32-st kohast. Selle unregimise ennetamiseks võiks ehk lisada 1-2 kohta enam registreerimiseks...

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #177
                          Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                          Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
                          Mul oli enne just sama mõte, et kui keegi paar sekki enne algust unregister paneb, siis pooltel turna pekkis. That would suck..
                          Ma ei tea, kuidas mängijate algoritm täpselt tehtud on aga arvan, et kui 32 ei tule täis siis saavad mängima ESIMESED 16 reganud. Selle ennetamiseks tuleks registreerida end varakult ära. Ehk erplander oskab öelda, mis valemi alusel 16 mängijat mängida saavad kui on registreerunuid rohkem kui 16 aga vähem kui 32.

                          Algselt postitas erplander Vaata postitust
                          Microgamingu paratamatus. Sama probleem on olnud ka Online Eesti MV heads-up turniiridel Unibetis, seal on osalejate arv juba eelnevalt piiratud 64-ga. Õnneks pole keegi unreg teinud vahetult enne algust.

                          Selles liigas ilmselt piisanuks 32-st kohast. Selle unregimise ennetamiseks võiks ehk lisada 1-2 kohta enam registreerimiseks...
                          Kohti ongi maksimaalselt 32 ja arvan, et lahendan tolle nii, et palkan paar "tankisti", kes muidu liigas ei osale aga juhul kui keegi peaks unregama või lihtsalt paar kohta jäävad puudu teen piletiraha välja. Näiteks ESTPatrick või peokuningas (ei ole kindel kas nad osalevad turniiril, kui ei osale siis sobiksid nad hästi).

                          Comment

                          • MeelisV
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1300

                            #178
                            Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                            Algselt postitas erplander Vaata postitust
                            Microgamingu paratamatus. Sama probleem on olnud ka Online Eesti MV heads-up turniiridel Unibetis, seal on osalejate arv juba eelnevalt piiratud 64-ga. Õnneks pole keegi unreg teinud vahetult enne algust.

                            Selles liigas ilmselt piisanuks 32-st kohast. Selle unregimise ennetamiseks võiks ehk lisada 1-2 kohta enam registreerimiseks...
                            Sellel turniiril ongi ainult 32 kohta. Kas on üldse võimalik waiting listiga turnasid teha? Et siis 100% mängida saaks, peab olema 16ne esimese registreeruja hulgas.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #179
                              Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                              Algselt postitas erplander Vaata postitust
                              VÄGA rõhuv enamus liigasid on ühtlustatud, üheselt mõistetava punktisüsteemiga, mis on paika pandud enne liiga algust ja mis ei sõltu mingitest muutuvatest teguritest (osalejate arv vms).

                              Liigas ei saagi olla erinevate turniiride osalejate arv võrdne, sellega tuleb leppida. Kokkuvõttes need, kes liigat tõsiselt võtavad, osalevad nagunii kõigil turniiridel ja seega nende jaoks on kõik võrdne. Seega tingimused on võrdsed nagunii.

                              Minu loogika järgi muudaks selline ebaühtlane punktijaotuse süsteem asja märgatavalt EBAvõrdsemaks, kuna mingil suurema fieldiga turnal hittimine annab suurema eelise.

                              Endiselt soovitan anda Main Eventi eest punkte veidi kõrgema koefitsendiga, sest see on parima struktuuriga ja tähtsaim turniir, 2-kordselt oleks ehk liiga palju, aga 1,5-kordselt oleks igati optimaalne.

                              Mis puudutab heads-up turnasid, siis lõppjärjestuses on ikkagi kõigil kindel koht vastavalt väljakukkumise ajale. Seega ma ei leia, et oleks vaja eraldi tabelit heads-up turniiridele. Kuigi võib olla ka eraldi punktijaotus nendel.
                              Arvan, et turniiridele ei tule suurt fieldi ja tõenäoliselt kõikidele €10 sisseostuga turniiridele tuleb enam-vähem samapalju mängijaid, lõpupoole kui liiga maha rahuneb isegi vähemate osalejatega turniirid. Seega €10+€1 sisseostudega turniiridel on punktidearv kogu aeg enam-vähem sama.

                              Põhiturniiril on vahed suuremad aga ma ei näe selles probleemi, kuna tegu on aeglasema ja sügavamate stäkkidega turniiriga ning täiesti loogiline, et suurem risk tähendab ka suuremaid punkte.

                              Peale selle näitab punktide arv ära ka rahalist kasumit turniiriliigast, mille põhjal saab arvutada mängijate ROI-d, mida oleks ka väga tore teada

                              Comment

                              • erplander
                                ekrelander
                                • Oct 2008
                                • 1029

                                #180
                                Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                                Võib ennustada, et fieldid saavad olema sarnased mullustele, liiga avaturniiridel 50 osaleja ringis, lõputurniiridel 20 ringis.

                                Comment

                                Working...