Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***
Ma arvan, et TrioBet saaks struktuuri ka muuta ja teha ta täpselt 1 vs 1 PokerStarsiga. Aga struktuuri muutmine on põhjalikum töö ja seetõttu ma ei taha Burgetit ka liialt tülitada, sest ta lisab turniirid niigi üles suht heast vabast tahtest.
Oleks see 100% minu teha ma teeks turniirid kõik Sunday Millioni struktuuriga ja Main Event oleks SCOOP (WCOOP ka vist sama) ME struktuuriga.
Ma arvan, et TrioBet saaks struktuuri ka muuta ja teha ta täpselt 1 vs 1 PokerStarsiga. Aga struktuuri muutmine on põhjalikum töö ja seetõttu ma ei taha Burgetit ka liialt tülitada, sest ta lisab turniirid niigi üles suht heast vabast tahtest.
Oleks see 100% minu teha ma teeks turniirid kõik Sunday Millioni struktuuriga ja Main Event oleks SCOOP (WCOOP ka vist sama) ME struktuuriga.
TC
Comment