*** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rahvavaenlane
    Klubi Liige
    • Dec 2009
    • 3040

    #31
    Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Turniiriliigaga alustame päris kindlasti septemberis - esialgne kava tuleb välja mõne aja pärast ning seega on kõigil huvlistel aega raha aegasti muretseda. Kui sa ei ole veel 21 siis on sul üle kuu aja aega, et saada kiiremini vanemaks :)

    Lisaks PokerStarsile niipalju, et võib-olla nad tahavad ka litsentsi saada ning kui peaks juhtuma, et poole liiga pealt on neil kehtiv litsents ja enam 21 aastased mängida ei saa siis see lööks kogu liiga segamini.
    litsentsi saami9ne võtab kuid ja see peaks avalik info olema. selle ajaga jõuab asja ära korraldada.

    E: mas mõtlen seda, et stars pole minu teada litsentsi vastu huvi ilmutanud. a vbla ma eksin.

    Comment

    • kilu6
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1305

      #32
      Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

      Alko auhinnaks ja karikad on suht mõttetud mu meelest. Ehk mingi rändkarikas siis.

      erplanderi ettepanek buyinide osas Unibeti näitel oli asjalik, siis pinge kasvab kogu aeg.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #33
        Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

        FKKKKK. Ma ei oska polli muuta. Igastahes päev on pühapäev ja tahaks sisseostud paika panna, et mis vahemikes peaks olema.

        Comment

        • onuark
          Pokkerihai
          • Oct 2009
          • 1760

          #34
          Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

          stars.

          Comment

          • PokerDevil
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1177

            #35
            Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

            "You have already voted on this poll"

            Not really.. Sisseostu vote. :)

            Comment

            • JohannesJ
              Grinder
              • Jun 2010
              • 684

              #36
              Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

              Starsis võiks olla jh ja sisseostud nagu Unibeti näitega oli toodud.

              Comment

              • olavike
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1269

                #37
                Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                Ma ei saa aru. Kirjas on, et 99,9999% on kindel, et asi toimub Trios ja ikka kõik jonnivad ja ajavad oma Starsi juttu?

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #38
                  Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                  ranka, pane buyini-polli 15$

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #39
                    Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                    Algselt postitas olavike Vaata postitust
                    Ma ei saa aru. Kirjas on, et 99,9999% on kindel, et asi toimub Trios ja ikka kõik jonnivad ja ajavad oma Starsi juttu?
                    las me jonnime.
                    starsis võiks asi toimuda
                    starsis
                    stars FTW!

                    Comment

                    • Pudgehook
                      Jube Noob
                      • Apr 2010
                      • 190

                      #40
                      Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                      no paljud pole 21,aga tahaksid osa võtta (kaasaarvatud mina) sellepräast tahetakse starsis

                      Comment

                      • yolpa
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 2669

                        #41
                        Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                        Algselt postitas Pudgehook Vaata postitust
                        no paljud pole 21,aga tahaksid osa võtta (kaasaarvatud mina) sellepräast tahetakse starsis
                        hello mr obvious

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #42
                          Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                          paljudel pole raha, aga nad tahaksid ka osa võtta :(, teeks freerolli
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • vinney
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 473

                            #43
                            Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                            kõik sobib, aga võiks teha ühe stud mängu ka (7stud)

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #44
                              Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                              stud on surnud. meil pole siin 50+ aastaseid mängijaid ka IMO :d. NLHE ja PLO need on õiged mängud

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #45
                                Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                                Stud on nagu must notsu - game is dead.
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...