Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***
tean omast käest et reedel toimub siis 100% ei osale sest heal juhul 12 ehk 2 saaks osa võtta ja siis poleks suurt pointi
tean omast käest et reedel toimub siis 100% ei osale sest heal juhul 12 ehk 2 saaks osa võtta ja siis poleks suurt pointi
TC
Comment