*** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #16
    Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

    tean omast käest et reedel toimub siis 100% ei osale sest heal juhul 12 ehk 2 saaks osa võtta ja siis poleks suurt pointi

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #17
      Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

      Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
      TrioBeti häda on see, et peab olema 21, et mängida. Siinset üldist trendi vaadates, siis pole paljud nii vanad veel(kaasa arvatud mina) ja ei saaks seega turniirist osa võtta.
      Kindlasti PokerStars oleks parim valik, seda softi, rahakandmise, vanuse jms. tõttu aga igasugu liigad, partnerluse otsimine vms. peaks toimuma ikkagi litsentseeritud pokkeritoas, et tõsta mittelitsentseeritud pokkeritubadel huvi saada litsents.

      Peale selle ei ole PokerStars meie foorumile/Eestile sittagi andnud, TrioBet ja A. Burget Eestile küll ning vastutasuks oleks igati loogiline, et analoogsed üritused toimuksid just nendes tubades, kes on meid aidanud ja kes on näidanud suuremat huvi Eesti turu vastu.

      Kui tolle liiga jooksma saame siis susiseb mul peas idee teha analoogne üritus cashis ja ka TrioBeti pokkeritoas ning loodan, et TrioBet ei ole kade korraldamaks uusi huvitavaid üritusi sügisel, mis annab veelgi põhjust deponeerida sinna mõningad eurod.

      EDIT: Karikad tulevad kindlasti ja selle liiga tahaks teha teistest parema, atrkatiivsema ning huvitavamana.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #18
        Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

        Osalejate arvu poolest võiks olla tegelt parim Esmaspäev, sest siis on ka foorumites kõige rohkem rahvast ning ollakse turniiriliigast rohkem teadlikud.

        Aga küll poll selle ära otsustab, mis päeval see toimub.

        Comment

        • rohelinekonn
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 3808

          #19
          Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

          poll on selle suht ära otsustanud juba

          Comment

          • miksnii
            Grinder
            • May 2009
            • 580

            #20
            Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

            trioga võib ikka jama tulle, et ei ole erti osalejaid...aga igaljuhul mega üritus
            ja pokkeriprode pusad jmt oleks ilmselt parim asi jagamiseks.
            Tehke pokkeriprode monkey ka :D

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #21
              Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

              pokkeriprode ranka...softil kujul..lol

              Comment

              • olavike
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1269

                #22
                Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                saab ikka vähemalt vanasti sai
                Ei saa Triosse läbi MB kanda.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #23
                  Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                  Algselt postitas olavike Vaata postitust
                  Ei saa Triosse läbi MB kanda.
                  See teeb asja keeruliseks

                  Comment

                  • olavike
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1269

                    #24
                    Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                    Buddy transfer on aga endiselt olemas. Niiet kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ju ikka saab.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #25
                      Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                      SWEDBANK/SEB on absoluutselt kõigil olemas.

                      EDIT: selliseid vabandusi kuulama ei hakka, et ei ole 21 või ei saa raha kanda.

                      Rääkige veel auhindadest.

                      Comment

                      • rohelinekonn
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 3808

                        #26
                        Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                        minule meeldib mõtetu(chipid mida aastas korra kasutan jne.) nänn õlut ei taha seda oskan ise kah osta.
                        Kui rääkisin ennist et turnade bi võiks suurem olla ja nr välja ei käinud siis nüüd teataks et asi peks olema 25$+
                        Ei ole see kellegile üle jõu, pealegi kui kripeldab siis mängi hästi ja saad tagasi ning lisaks

                        Comment

                        • miksnii
                          Grinder
                          • May 2009
                          • 580

                          #27
                          Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                          pean nõustuma rohelisekonnaga....chipkohvrid, pusad raamatud jms nänn oleks asjalikum kui õlle vms.
                          karikad ei teeks ka paha :)

                          Comment

                          • eddi
                            Vana Tegija
                            • Oct 2009
                            • 1200

                            #28
                            Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            SWEDBANK/SEB on absoluutselt kõigil olemas.

                            EDIT: selliseid vabandusi kuulama ei hakka, et ei ole 21 või ei saa raha kanda.

                            Rääkige veel auhindadest.
                            sorry aga ikka pead kuulama, sest mina näiteks tõesti ei saa, proovisin järgi, väga range süsteem ikka
                            aga nojah, sitta kah...

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #29
                              Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                              Turniiriliigaga alustame päris kindlasti septemberis - esialgne kava tuleb välja mõne aja pärast ning seega on kõigil huvlistel aega raha aegasti muretseda. Kui sa ei ole veel 21 siis on sul üle kuu aja aega, et saada kiiremini vanemaks :)

                              Lisaks PokerStarsile niipalju, et võib-olla nad tahavad ka litsentsi saada ning kui peaks juhtuma, et poole liiga pealt on neil kehtiv litsents ja enam 21 aastased mängida ei saa siis see lööks kogu liiga segamini.

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #30
                                Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                                1. Esmaspäev, teisipäev, kolmapäev.
                                3. 1 stud võiks ka vahel olla.
                                4. ca 10-20$
                                7. Stars. Litsenseeritud toas ei saa pooled huvilised mängida.

                                Comment

                                Working...