PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #556
    Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Palun andke oma username ja pokkeritoad, kuhu raha tahate.
    PokerStars - Codecci (Türi)

    Comment

    • timukasr
      Vana Tegija
      • Nov 2008
      • 1099

      #557
      Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

      Õnnitlused pahvak. Ei oleks uskunud, et ta üldse mõnda mängu võidab. Vaatasin tema esimest matši Timpziga, kus ta suckoudiga teda võitis ning mängu stiilist tundus, et ise suudan temast vabalt üle joosta. Endal temaga mäng läks nii nagu soovitatud, kuid siis jälle üks käsi läks 20/80 olukorras talle ning lõpuks ta ka mind biitis. Igatahes hea tulemus!

      Comment

      • Viski
        Õpihimuline Mängur
        • Jan 2010
        • 393

        #558
        Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

        Jumal tänatud, et Cod'i peale klotsi ei läinud .. gg mõlemale.

        Comment

        • Godspeed_EJ
          Klubi Liige
          • Nov 2009
          • 3049

          #559
          Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

          Palju õnne, Pahvak!

          trrr valisin ka aja millal trenni teha

          Comment

          • isenseven
            Grinder
            • Sep 2009
            • 598

            #560
            Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

            GG mõlemal ja õnne pahvak!

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #561
              Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

              Algselt postitas timukasr Vaata postitust
              Õnnitlused pahvak. Ei oleks uskunud, et ta üldse mõnda mängu võidab. Vaatasin tema esimest matši Timpziga, kus ta suckoudiga teda võitis ning mängu stiilist tundus, et ise suudan temast vabalt üle joosta. Endal temaga mäng läks nii nagu soovitatud, kuid siis jälle üks käsi läks 20/80 olukorras talle ning lõpuks ta ka mind biitis. Igatahes hea tulemus!
              Kuid donkidel poleks võimalust võita, siis nad ei mängiks.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #562
                Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                Pahvak palun anna infot, kuhu ma raha saadan ning ma tooks karika sulle Tallinna ära. Kindlat kuupäeva ei ütle aga aprilli alguses oleks viimane tähtaaeg, kui just TIGRANO ise varem Pärnust Tallinna ei tule.

                Väike uudis ka: http://www.pokkeriprod.com/2010/03/1...itja-selgunud/

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #563
                  Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Pahvak palun anna infot, kuhu ma raha saadan ning ma tooks karika sulle Tallinna ära. Kindlat kuupäeva ei ütle aga aprilli alguses oleks viimane tähtaaeg, kui just TIGRANO ise varem Pärnust Tallinna ei tule.

                  Väike uudis ka: http://www.pokkeriprod.com/2010/03/1...itja-selgunud/
                  Panin sulle PMi natuke infot.

                  EDIT: Tegelikult ma ei callinud Q9oga, vaid pushisin ise ja Codecci callis JJ ja see oli eelviimases mängus. :)
                  Last edited by Pahvak; 17.03.10, 20:47.
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #564
                    Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                    Algselt postitas timukasr Vaata postitust
                    Kui starsi ülekanne sobib, siis võtan vastu, pastilaa.
                    Kinnitan, $50 laekunud.

                    Comment

                    • Rigged
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2535

                      #565
                      Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                      Palju õnne nii võitjale kui ka teise koha mehele :)

                      Comment

                      • cypher
                        Jube Noob
                        • Dec 2008
                        • 143

                        #566
                        Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                        Õnnitlused võitjale ja teise koha omanikule.

                        Comment

                        • nomerlot
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 2233

                          #567
                          Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                          Algselt postitas timukasr Vaata postitust
                          Õnnitlused pahvak. Ei oleks uskunud, et ta üldse mõnda mängu võidab. Vaatasin tema esimest matši Timpziga, kus ta suckoudiga teda võitis ning mängu stiilist tundus, et ise suudan temast vabalt üle joosta. Endal temaga mäng läks nii nagu soovitatud, kuid siis jälle üks käsi läks 20/80 olukorras talle ning lõpuks ta ka mind biitis. Igatahes hea tulemus!
                          c'mon mees, mis kommentaar... have some dignity

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #568
                            Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                            Õnnitlused võitjale!

                            Ise ei saanud vaadata mängu, sest FTP ei uuendanud softi ära, mingi error, pidin leppima ranka tehtud ülevaatega.

                            Karikas seisab praegu laual ja ootab üleadmist. Suuremat asja peale karika laual ei ole :)

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #569
                              Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                              Algselt postitas timukasr Vaata postitust
                              Õnnitlused pahvak. Ei oleks uskunud, et ta üldse mõnda mängu võidab. Vaatasin tema esimest matši Timpziga, kus ta suckoudiga teda võitis ning mängu stiilist tundus, et ise suudan temast vabalt üle joosta. Endal temaga mäng läks nii nagu soovitatud, kuid siis jälle üks käsi läks 20/80 olukorras talle ning lõpuks ta ka mind biitis. Igatahes hea tulemus!
                              Minu arust oli ta parim vastane selles võistluses, eriti jäi silma tugev shortstack mäng, milles ma ise suckin tublisti

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #570
                                Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                                Minu arust oli ta parim vastane selles võistluses, eriti jäi silma tugev shortstack mäng, milles ma ise suckin tublisti
                                Tänud, Codecci. HU-s mu pigem napid kogemused on peamiselt shortstack mängu vallast ja deep ma suckin, mida on plaanis parandada. :)
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...