PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

    PokkeriProd.com foorumil on taas au esitleda PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlusi, kus võistluse võitja saab peale rahalise auhinna ka karika! Kas ka see aasta suudab Fortune kaitsta oma tiitlit või lükatakse ta troonilt? Sul on selleks ainulaadne võimalus!

    Kuidas osaleda?
    Võistlustest osavõtmiseks tuleb kanda $50 suurune osalustasu ranka666 (Tallinn) PokerStars kontole ja anda sellest teada ka SIIN teemas (kelle kontolt raha tuli). Kui rahad laekunud lisatakse mängija osalejate nimekirja. Aega registreerimiseks, rahade kandmiseks ja ka osalussoovist loobumiseks on kuni 13-nda veebruarini 23:59. Peale seda tehakse lõplik nimekiri ja loositakse esimese ringi võistluspaarid.

    Millal toimub?
    Stardipauk antakse 15. veebruar 2010 ja iga ring kestab täpselt nädal. Olenevalt osalejate arvust kestab turniir maksimaalselt märtsi keskpaigani. Kui mängijatel kulub mängimiseks vähem aega (tõenäoliselt poolfinaal ja finaal) ja osalejad on nõus siis on võimalik, et mõni ring kestab vähem, kui nädala.

    Mis on auhinnad?
    Kui osaleb...
    1-16 mängijat siis raha saavad kaks esimest (70%:30%)
    17-32 mängijat siis raha saavad neli esimest (50%, 25%, 15%, 10%)
    33-64 mängijat siis raha saavad kaheksa esimest (40%, 20%, 12.5%, 7.5%, 5%, 5%, 5%, 5%)
    Peale selle esimese koha omanik saab 2010-nda aasta PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistluste võitja tiitli pluss karika!

    Kus mängitakse?
    Mängitakse PokerStarsi pokkeritoas ja mängudeks on $5.75 sisseostuga Heads-Up Deep stack turniirid, kus blaindid ei tõuse. Pokkeritoas on nad märgitud nimega: $5.75 NL Hold'em [heads-up - deep - no blind increase].

    Kokku peab iga paar mängima viis turniiri ja matšhi võitjaks on mängija, kes võidab viiest turniirist vähemalt kolm turniiri. Kui esimese kolme turniiri jooksul võidab üks mängija siis teisie kahte ei ole vaja enam mängida. Turniiride sisseostusid ei pea tagasi kandma aga kui paarid lepivad omavahel kokku siis võib võitja kaotajale saata rahad tagasi (kaotaja maksab rake).

    Paarid võivad mängida ka muid Heads-Up turniire aga kui ei saavutata kokkulepet siis eelnimetatud turniirid on kohustuslikud!

    Kaua on aega mängimiseks?
    Mängud tuleb mängida kindlaksmääratud ajal. Reeglina antakse uue ringi stardipauk esmaspäeval kell 00:00 ja tulemused tuleb esitleda pühapäeval enne kella 23:00. Kui tulemusi ei ole 23:00-iks siis mängust eemaldatakse mängija, kes ei ilmunud välja või ei suutnud kokulepet saavutada. Kohtunik olen mina (ranka). Kui mõlemad mängijad on kadunud siis viskan kulli ja kirja (mängija, kes on nimerkijas eespool on kull) ja saab edasi mängija, kelle peale münt viitab.

    Kõik ideed, arutlused ja küsimused on tere tulnud ning vajadusel viiakse sisse ka muudatusi.

    Registreerunute nimekiri:
    1. ranka
    2. lenC
    3. vsiu100
    4. vapsik
    5. TIGRANO
    6. krayzie
    7. ESTPatrick
    8. -andres-
    9. fortune
    10. Pahvak
    11. variatsioon
    12. PokerDevil
    13. vMario
    14. Codecci
    15. CypherEST
    16. Tolmuahv
    17. Timukasr
    18. hotcocacola
    19. Heathmont (Tim)
    20. andu_andu
    21. Rigged
    22. forell
    23. priit
    24. oitarvi
    25. kaitz (suva need numbrid:P)
    26. k2snakas
    27. ardo88
    28. pastilaa
    29. 2ssapaar
    30. jaagup17
    31. lebovend
    32. Timpz
    33. Kris
    34. Neeme

    Auhinnafond: $1700

    TULEMUSED: http://www.bracketmaker.com/tmenu.cfm?tid=350651
    Last edited by ranka; 13.02.10, 19:19. Põhjus: Uuendasin nimekirja
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #2
    Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

    Panin raha teele. Username JakobF...
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

      Segaduste vältimiseks kõik moderaatorid/administraatorid said PokkeriProd.com foorumi poolt tasuta pileti võistlustele. Kes ei ole kursis eelmise aasta võistlustega, siis selle leiab siit: http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,1191.0.html

      PS! Kui kellegi PokerStarsi screen-name ei ole avalik või ta ei taha sellest teistele teada anda siis võib ka mulle PM'iga saata oma screen-name.

      Comment

      • Fortune
        IP
        • Oct 2008
        • 1396

        #4
        Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

        kandsin raha ära, paf8844

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #5
          Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

          broneeriks ka koha ära...

          kas ainult starsi saab raha maksta?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

            Algselt postitas variatsioon
            broneeriks ka koha ära...

            kas ainult starsi saab raha maksta?
            Eelistan Starsi aga sobivad ka MB, Cake ja FTP.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

              Algselt postitas Fortune
              kandsin raha ära, paf8844

              Algselt postitas Pahvak
              Panin raha teele. Username JakobF...
              Kinnitan, et mõlemate rahad laekunud.

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #8
                Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                raha saadetud starsi!

                solid üritus!

                Comment

                • timukasr
                  Vana Tegija
                  • Nov 2008
                  • 1099

                  #9
                  Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                  Üks ring kestab 5 mängu, mida tuleb mängida ühe nädala jooksul?

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                    Algselt postitas timukasr
                    Üks ring kestab 5 mängu, mida tuleb mängida ühe nädala jooksul?
                    Jah.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                      Algselt postitas variatsioon
                      raha saadetud starsi!

                      solid üritus!
                      rahad käes

                      Comment

                      • masterpuppet
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2094

                        #12
                        Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                        Olemas, Maztablazta.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                          Algselt postitas masterpuppet
                          Olemas, Maztablazta.
                          Rahad käes.

                          Comment

                          • vMario
                            Jube Noob
                            • Oct 2008
                            • 127

                            #14
                            Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                            Kandsin osalemistasu, sn: tehseven

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                              Algselt postitas vMario
                              Kandsin osalemistasu, sn: tehseven
                              Rahad käes. Edu turniiril!

                              Comment

                              Working...