PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #406
    Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

    Tigrano, saatsin sulle eile PM

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #407
      Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

      Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
      Tigrano, saatsin sulle eile PM
      Nägin jah, pean mõtlema, sest FTP ei mängi ju ja kas 6min levelid on normaalne või kisub turboks?

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #408
        Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

        Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
        Nägin jah, pean mõtlema, sest FTP ei mängi ju ja kas 6min levelid on normaalne või kisub turboks?
        FTP 150BB 6 mindiste levelitega on väga solid minu arust.

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #409
          Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          FTP 150BB 6 mindiste levelitega on väga solid minu arust.
          yep, nendest jutt ongi

          Comment

          • timukasr
            Vana Tegija
            • Nov 2008
            • 1099

            #410
            Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

            Hetkel pahvakuga 1-1 seis, hiljem mängime edasi.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #411
              Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

              TIGRANO MUL ON SU PEALE RAHA PANDUD, seega tee õige valik poja.

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #412
                Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                tigrano teeks mängud ära? ei viici pühapäeva õhtusse jätta, ma siis ei saa vist mängida ka. kui FTP-s väljapakutud ei istu, paku midagi või teeme reeglites olevad turniirid.
                olen kella 20-st kodus siis MSN-s lepiks kokku.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #413
                  Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                  Seis 2:0 hetkel minu kasuks, homme viime lõpule selle ürituse vast.

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #414
                    Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    Seis 2:0 hetkel minu kasuks, homme viime lõpule selle ürituse vast.
                    kus ja mida mängite?


                    TIGRANO, aa-uuuuu. :)
                    ütle, kus ja mida mängida soovid.
                    Pühap. ma mängida ei saa. teeme ära.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #415
                      Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                      Saatsin talle sõnumi.

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #416
                        Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                        Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                        kus ja mida mängite?


                        TIGRANO, aa-uuuuu. :)
                        ütle, kus ja mida mängida soovid.
                        Pühap. ma mängida ei saa. teeme ära.
                        Katsume siis tänase ja homse päeva jooksul mängud ära teha Ju teeme seal FTP neid mis pakkusid, katsun raha sinna sebida kohe.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #417
                          Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                          Edu Vsiule! Sinu võit teeks mind paugust rikkamaks! $$$

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #418
                            Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                            Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                            kus ja mida mängite?


                            TIGRANO, aa-uuuuu. :)
                            ütle, kus ja mida mängida soovid.
                            Pühap. ma mängida ei saa. teeme ära.
                            FTP-s $1.1 150BB deep 6 mindiste levelitega SNG-sid.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #419
                              Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                              [1:42:45 AM] Tim Heath: tere
                              [1:42:49 AM] Tim Heath: another win for australia!
                              [1:42:50 AM] Tim Heath: 3-1

                              Free tournament brackets, management, listings, and prediction contests for sports, games, and other competitions from professional levels to academic to amateurs and everything in between. Create brackets for your own organization or host a predictions contest with your family and friends.

                              Comment

                              • heathmont
                                Räme Fish
                                • Dec 2008
                                • 6

                                #420
                                Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                                kes järgmine ohver ???!!! :D

                                Comment

                                Working...