PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Viski
    Õpihimuline Mängur
    • Jan 2010
    • 393

    #526
    Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

    Jääb ära vist, ma kihutan trenni siis ..
    Last edited by Viski; 17.03.10, 12:24.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #527
      Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

      Kui keegi soovib panustada, siis minu $35 vs sinu $50. Ütlen, et võidab Pahvak (ära pahaks pane Pahvak, elan sinule kaasa, aga favoriidiks pean Codeccit ).

      Comment

      • timukasr
        Vana Tegija
        • Nov 2008
        • 1099

        #528
        Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

        Kui starsi ülekanne sobib, siis võtan vastu, pastilaa.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #529
          Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

          Algselt postitas timukasr Vaata postitust
          Kui starsi ülekanne sobib, siis võtan vastu, pastilaa.
          Diil! Pahvaku võidu korral sina mulle $50 ja Codecci võidu korral mina sulle $35.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #530
            Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

            19:30 sobib alustamiseks. Mis su FTP SN btw? Mul Codecci.

            Comment

            • Viski
              Õpihimuline Mängur
              • Jan 2010
              • 393

              #531
              Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

              Status ?

              Comment

              • Rigged
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2535

                #532
                Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                Nad pole veel alustanud

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #533
                  Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                  Railige Codecci.
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • isenseven
                    Grinder
                    • Sep 2009
                    • 598

                    #534
                    Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                    kuna mäng käima lükatakse?

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #535
                      Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                      Alustame - $10 + $0.50 Deep HU SNG-sid teeme.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #536
                        Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                        Peenelt mängitud KK.

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #537
                          Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                          edu codecci!
                          pahvak ka !

                          Comment

                          • isenseven
                            Grinder
                            • Sep 2009
                            • 598

                            #538
                            Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                            millega pahvak callis codecci str vastu?

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #539
                              Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                              Pange käsi ka!

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #540
                                Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                                megaluckbox AJ vs K7 ning ikka hitib ära.

                                Comment

                                Working...