PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #376
    Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mängimata on veel kaks paari.

    TIGRANO vs hotcocacola ja lenC vs rigged. Hetkel mitte ükski osalejatest ei ole kaevanud kellegi üle (ei saa kätte vms) siis kui homme 23:00-iks Teie tulemusi laual mul ei ole siis viskan kaks korda münti. TIGRANO ja lenC on kullid, rigged ja hotcocacola kirjad.

    PS! Isegi kui tulemused jõuvad 23:00:01 siis ma enam seda ei arvesta ja luban.
    Ikka mängimata ja juhul, kui mänge ei toimu siis edasi saavad
    rigged (lenC kadunud) ja TIGRANO (kuna juhib + ei ole suutnud mängu aega kokkuleppida).

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #377
      Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

      Tigrano võitis 3:0 mind

      viimane mäng oli naljakas....minu flopatud rida vs tema paar+readraw+st8fd...flopil nupud, ta hittis kungiliku OBV riverisse =)

      edu

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #378
        Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
        Tigrano võitis 3:0 mind

        viimane mäng oli naljakas....minu flopatud rida vs tema paar+readraw+st8fd...flopil nupud, ta hittis kungiliku OBV riverisse =)

        edu
        Viimane mäng oli tõesti julm sinu taktika kohe lammutada oli ka päris huvitav.

        Väga huvitavad 2 esimest mängu olid ja ütleme nii, et 3bet, 4bet vist olid küll laes ja eks ta suuresti gamblemiseks läks tänu sellele.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #379
          Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

          Minu $50 vs teie $75, et TIGRANO võidab kogu ürituse. Ja minu $30 vs teie $50, et rigged saab edasi teise roundi.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #380
            Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

            Olen nõus $75 Tigrano võidu puhul sulle loovutama.

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #381
              Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Minu $50 vs teie $75, et TIGRANO võidab kogu ürituse. Ja minu $30 vs teie $50, et rigged saab edasi teise roundi.
              level jh?
              olen nõus 100$ sinu 50$ vastu panema et Tigrano ei võida kogu üritust.
              PM

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #382
                Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                Tõsiste asjadega nalja siin foorumis ei tehta. Vaatame, kuidas kulgeb.

                Comment

                • Marek K.
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 1477

                  #383
                  Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                  lol

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #384
                    Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                    Täna võib mängida vä? Hea oleks Sunday Milli kõrvale tinistada.

                    Comment

                    • K2snakas
                      Pokkerihai
                      • Feb 2009
                      • 2388

                      #385
                      Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                      00.00 v6ib vict pmts pihta hakata?

                      Comment

                      • timukasr
                        Vana Tegija
                        • Nov 2008
                        • 1099

                        #386
                        Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                        Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                        00.00 v6ib vict pmts pihta hakata?
                        GL!

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #387
                          Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          Olen nõus $75 Tigrano võidu puhul sulle loovutama.
                          Diil.

                          Kui TIGRANO võidab kogu ürituse annad mulle $75, kui ei võida saad minult $50.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #388
                            Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                            Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                            00.00 v6ib vict pmts pihta hakata?
                            Ma ütlen millal võib. Tõenäoliselt jah see kellaaeg :)

                            Comment

                            • Rigged
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2535

                              #389
                              Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                              3:2 LenC võitis, gg :) KK preflop slowplay, never a good idea in stars...

                              Comment

                              • lenC
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 6440

                                #390
                                Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                                mina võitsin 3:2, sitt tunne juba sellepärast, et lasin algul kokkuleppe üle ja ta oleks võind lihtsalt 3:0 võidu endale võtta, eks karma maksab mu patud kinni siis.

                                Comment

                                Working...