PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rigged
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2535

    #46
    Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

    Kui keegi stallima hakkab, võtke camtasia ja tehke video ja asi ants. //Võtan ka ilmselt osa, aga mõtlen veel veidi.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #47
      Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

      Algselt postitas ranka
      Hakkan äkki slowrolli eest ka karistama w???!??!?!?!

      Jätan omale niipalju õigust, et stallimine on 100% lubatud aga kui keegi tõesti meelega venitab siis lendab disklahv ka. See kas ta venitab meelega ja kas disklahv on vajalik jääb minu, lenCi ja TIGRANO otsustada. Umbmäärane reegel tuleb sellest, et mõni ülbik võib öelda suvalise aja venituse kohta, et nüüd rikkus reeglit ja hakka jälle sõdima.
      tra saad aru küll millest ma räägin, nende neegrite stiilist kes 70% ROI-ga neid no blind increase lasevad

      kedagi ei koti kui keegi 1 või 2 või 10 kätt muneb

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #48
        Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

        Algselt postitas Codecci
        tra saad aru küll millest ma räägin, nende neegrite stiilist kes 70% ROI-ga neid no blind increase lasevad

        kedagi ei koti kui keegi 1 või 2 või 10 kätt muneb
        Saangi ju aru ja sellepärast jätangi reegli 100% lahtiseks, et keegi ei hakaks igat venitamist stallimiseks kutsuma. Ise arvan, et pea 100% tõenäosusega meil ei ole kunagi praktikas vaja ühtegi venda disklahvida sellise ebaeetilise mängunipi pärast.

        Seega peace - meelega stallijad saavad karistuse.

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #49
          Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

          aga kas 5 x no blind increase 200BB deep turnat paljuks ei lähe?

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #50
            Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

            Algselt postitas variatsioon
            aga kas 5 x no blind increase 200BB deep turnat paljuks ei lähe?
            sellest on juttu juba olnud, võite ka midagi muud vastasega kokku leppida, flippake kasvõi

            Comment

            • Rigged
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2535

              #51
              Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

              Algselt postitas variatsioon
              aga kas 5 x no blind increase 200BB deep turnat paljuks ei lähe?
              Parim HU turna formaat imo, skill is king

              Comment

              • Aadu
                Õpihimuline Mängur
                • Apr 2009
                • 326

                #52
                Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                Ja peale esimest mängu annavad pooled alla
                Codecci on tõenäoliselt esimene loobuja

                http://forumserver.twoplustwo.com/54...-hours-253983/

                Comment

                • Timpz
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2029

                  #53
                  Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                  Algselt postitas ranka
                  Mis su screen-name on? Toe**** ?
                  kuna ta ise ei vasta hetkel, sis võin tema eest vastata vist :D on küll

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #54
                    Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                    Algselt postitas variatsioon
                    aga kas 5 x no blind increase 200BB deep turnat paljuks ei lähe?
                    Soovitan mängida turniire kahe kaupa ja kui ühelt kukutakse välja võetakse kohe uus asemele. Sama vastase vastu isegi kolmel laual mängimine ei tohiks olla probleem.

                    Comment

                    • mkva
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 1972

                      #55
                      Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                      Algselt postitas ranka
                      Soovitan mängida turniire kahe kaupa ja kui ühelt kukutakse välja võetakse kohe uus asemele.
                      +1 Nii on parim imo ja igaüks suudab sellega toime tulla..

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #56
                        Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                        50$ shippisin ranka666 -le starsi.
                        minu user hotcocaEST


                        ootan HU turnat :)

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #57
                          Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                          Algselt postitas hotcocacola
                          50$ shippisin ranka666 -le starsi.
                          minu user hotcocaEST

                          ootan HU turnat :)
                          Rahad laekunud ja samuti laekunud Tim'ilt (pokerclub.ee omanik). Edu teile mõlemale.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #58
                            Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                            Peaks vist ka osalema - oleks rahvale reklaamiks, sest neile oleks siis eriti +EV turniir. Kohustaks end vähemalt HU vallas arendama. Kaua keskmiselt üks 200bb deep blindide tõusmata turniir kesta võiks?

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #59
                              Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                              Algselt postitas pastilaa
                              Peaks vist ka osalema - oleks rahvale reklaamiks, sest neile oleks siis eriti +EV turniir. Kohustaks end vähemalt HU vallas arendama. Kaua keskmiselt üks 200bb deep blindide tõusmata turniir kesta võiks?
                              Oleneb mängijatest 100%. Kui 2 niti omavahel kokku saavad siis sitaks kaua, kui 2 agroskandi siis vähe.

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #60
                                Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                                Eespool oli link, kus üks 2p2 foorumlane mängis 5.5h ühte.
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...