Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010
Kui keegi stallima hakkab, võtke camtasia ja tehke video ja asi ants. //Võtan ka ilmselt osa, aga mõtlen veel veidi.
Kui keegi stallima hakkab, võtke camtasia ja tehke video ja asi ants. //Võtan ka ilmselt osa, aga mõtlen veel veidi.
TC
Comment