Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010
oot kuidas see värk on et kannan sulle 50$ ja siis pean veel sisse ostud kh ise plekkima vmt?
kuna rolli starsis pole, siis paljuga ma umbes arvestama peaksin, kui tahaksin kh osaleda?
oot kuidas see värk on et kannan sulle 50$ ja siis pean veel sisse ostud kh ise plekkima vmt?
kuna rolli starsis pole, siis paljuga ma umbes arvestama peaksin, kui tahaksin kh osaleda?

Comment