HooaegII - 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 13. November, 23:59:59

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    HooaegII - 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 13. November, 23:59:59

    Villainiga olen mänginud 3,000 kätt ja MITTE ÜHTEGI ERILIST READI ei ole. Seega eriti bluffe ja suuri moove tõenäoliselt ei tee, muidu ma oleks neid märganud!

    Statte mul oli tema kohta sel hetkel oli: 19/15/4.5 - 650 kätt. Fold to cbet: 75.

    Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 8 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    BB: $969.20
    UTG: $400.00
    UTG+1: $1231.85
    MP1: $462.75
    MP2: $308.55
    Hero (CO): $400.00
    BTN: $400.00
    SB: $980.30

    Pre Flop: ($6.00) Hero is CO with 8 9
    1 fold, UTG+1 calls $4, 2 folds, Hero raises to $16, BTN calls $16, 3 folds

    Flop: ($42.00) J 7 2 (2 players)
    Hero bets $32, BTN calls $32

    Turn: ($106.00) 4 (2 players)
    Hero bets $68, BTN calls $68

    River: ($242.00) 8 (2 players)
    Hero bets $116, BTN calls $116

  • farik666
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 834

    #2
    Re: HooaegII - 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 13. November, 23:59:59

    Q T

    Comment

    • Keiss
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1592

      #3
      Re: HooaegII - 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 13. November, 23:59:59

      Pakun A J

      Preflopis ei tõstnud ta seetõttu, et oli positsioonil. Hitis kohe ning lootis, et annad ilma käeta hagu juurde lihtsalt. Turni callis nuts masti lootusega. Riveril ei suutnud ka foldida TPTK. Vastik oleks olla selline maksumasin, aga vahest läheb nii.

      Setile, ülepaarile või 1010 oleks seda kätt olnud mõistlikum panna, SAMAS JJ ja ülepaariga oleks ta pidanud preflopis re-raisema. 77 ja 22 oleks ta pidanud flopis raisema, sest mastioht oli olemas. Samas võib-olla 1 - 1 vastu masti ei tasu liigselt karta(?), nii, et sel juhul võisid ka 22/77 olla.
      Mina ei arva, et ta masti hitis. Sel juhul ta oleks pidanud turnil või riveril vähemalt korra raisema.

      Comment

      • Fortune
        IP
        • Oct 2008
        • 1396

        #4
        Re: HooaegII - 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 13. November, 23:59:59

        Q Q

        Comment

        • Dzuu
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 445

          #5
          Re: HooaegII - 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 13. November, 23:59:59

          Ma paneks Q J , AJ oleks ta flopist tõstnud, samamoodi ka ülepaariga.

          Comment

          • hugeego
            Julm Donk
            • Nov 2008
            • 39

            #6
            Re: HooaegII - 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 13. November, 23:59:59

            A J

            Comment

            • stennn
              PokkeriÕpetus.eu Coach
              • Oct 2008
              • 189

              #7
              Re: HooaegII - 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 13. November, 23:59:59

              T J

              Comment

              • 2Godfather1
                Jube Noob
                • Oct 2008
                • 101

                #8
                Re: HooaegII - 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 13. November, 23:59:59

                Q Q
                A J

                Comment

                • lebovend
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2420

                  #9
                  Re: HooaegII - 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 13. November, 23:59:59

                  Vääääääga veider, poisil on AF 4.5 ja poiss aind callib. Nonii, sellist jama on keeruline kommenteerida. Oleks see normaalne sitatsioon, siis ta ju raiseks sind flopis oma hittinud käega ja sama flushdrawga ju. Ma ei kujuta ette, mida tema ette kujutas...Aga olgu käeks: Q J

                  Comment

                  • bounce
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 865

                    #10
                    Re: HooaegII - 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 13. November, 23:59:59

                    esimese hooga arvasin et JJ aga see callimine pani kahtlema sellise AF puhul

                    AJ

                    Comment

                    • JanRose
                      Julm Donk
                      • Oct 2008
                      • 78

                      #11
                      Re: HooaegII - 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 13. November, 23:59:59

                      tal saab ainult olla Q J
                      selline käsi, millega tema stattidega vend limbiks INP
                      flop tõi suure paari, kuid kahtles enda kickeris, kuid tahtis näha su reaktsiooni turnil - call
                      turn tõi talle draw lisaks ning õigustatud call (arvestades väikest raise ning isegi kui sa said flushi juba)
                      river ei toonud talle küll flushi, kuid ta oli juba suure hulga raha sisse pannud ning call oli täiesti õigustatud arvestades antud olukorda (ja con bettingut)

                      Comment

                      • antnx
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3102

                        #12
                        Re: HooaegII - 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 13. November, 23:59:59

                        Q T

                        Asi lihtsalt selles - kuidas ta cold callis kõik streedid järjest. Ei oska midagi eriti pakkuda - väga kirves käsi villainil ikka. Tundub nagu ta oleks jumala tiltis :D

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #13
                          Re: HooaegII - 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 13. November, 23:59:59

                          risti connectorid

                          Q J
                          või J T

                          AJ'ga oleks tõstnud, seti puhul oleks ka tõstnud, cbet fold 75, seega pidi vähemalt J hitima, küsimus on nüüd selles, mis tal teine kaart oleks, KJ'ga ma arvan et ta poleks callinud pf

                          Comment

                          • Karupee
                            Julm Donk
                            • Oct 2008
                            • 54

                            #14
                            Re: HooaegII - 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 13. November, 23:59:59

                            K J
                            Q J

                            Comment

                            • Metsapull

                              #15
                              Re: HooaegII - 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 13. November, 23:59:59

                              K J

                              Comment

                              Working...