HooaegII - 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 13. November, 23:59:59

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kivisaba
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2514

    #16
    Re: HooaegII - 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 13. November, 23:59:59

    pakun 5 6 callib sest on positsioonis ja kui 3 ristit lauda lööb siis hirmutab ära ni et igaks juhuks ei tõsta aga river beti callib sest saab rea kätte

    Comment

    • grigory
      Julm Donk
      • Oct 2008
      • 74

      #17
      Re: HooaegII - 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 13. November, 23:59:59

      Q Q

      Comment

      • peokuningas
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 444

        #18
        Re: HooaegII - 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 13. November, 23:59:59

        Preflop calli järgi arvaks, et tal on kas miski väike paar, suited connector või miski Ax.
        Flopi calli järgi tahaks ta rangest võtta välja setid. Jätaks miski 88, 99, TT, A x, Jx tüüpi käed ta range. Turni calli järgi ma enam ei usuks, et väikesed paarid callivad. Väga ei tahaks ka uskuda, et ta A :club7x-ga siin callib. Riveriks on selge, et tal oli:
        A J

        Comment

        • Jousou
          Räme Fish
          • Oct 2008
          • 22

          #19
          Re: HooaegII - 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 13. November, 23:59:59

          Nii, alustuseks võib öelda, et flushi ta taga ei ajanud kohe üldse. Või kui hittis, siis ülihalva kickeriga, millega nähtavasti see mängija selles raundis muud kui callida ei tahtnud. Aga oletame, et täiesti mööda mast. Preflop call pole üllatus. Higher pocketiga pakuksin, et vend raisiks vähemalt turnil (kui just ristid jahedaks ei kiskunud). Seega jään Jacki juurde ja kickeriks... noo ütleme siis lihtsalt selleks, et eelmise käega ei ühtiks, siis QJ. Pakkumine:

          Q J

          Comment

          • amagan
            Jube Noob
            • Oct 2008
            • 135

            #20
            Re: HooaegII - 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 13. November, 23:59:59

            Q J

            Comment

            • Teers
              Räme Fish
              • Nov 2008
              • 5

              #21
              Re: HooaegII - 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 13. November, 23:59:59

              J T

              Comment

              • Tarmo
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 316

                #22
                Re: HooaegII - 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 13. November, 23:59:59

                K J
                Täiesti lambist pakutud, pole mitte aega süveneda, aga tundub reaalne käsi ranka tõstete callimiseks!

                Comment

                • Tuul
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 989

                  #23
                  Re: HooaegII - 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 13. November, 23:59:59

                  Q T

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #24
                    Re: HooaegII - 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 13. November, 23:59:59

                    Q T

                    2 2

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #25
                      Re: HooaegII - 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 13. November, 23:59:59

                      Pidu läbi ja viimasel hetkel tuli ka õige vastus - 22 on õige vastus.

                      Comment

                      • kivisaba
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2514

                        #26
                        Re: HooaegII - 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 13. November, 23:59:59

                        RIGGED >:(

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #27
                          Re: HooaegII - 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 13. November, 23:59:59

                          Vastus:
                          Turn: ($106.00) 4 (2 players)
                          Hero bets $68, BTN calls $68

                          River: ($242.00) 8 (2 players)
                          Hero bets $116, BTN calls $116

                          Final Pot: $474.00
                          Hero shows 8 9 (a flush, Nine high)
                          BTN mucks 2 2
                          Hero wins $471.00
                          (Rake: $3.00)

                          Punktid:
                          Imelaps alaska saab ainukesena punkte käeära arvamise eest - 14 puntki.

                          Keiss: 2
                          Dzuu: 2
                          lebovend: 2
                          bounce: 2
                          JanRose: 2
                          antnx: 2
                          Rage: 2
                          kivisaba: 2
                          peokuningas: 2
                          Jousou: 2

                          Kommentaarid:
                          No ma olin päris kindel, et keegi seda kätt ära ei arva! No mitte päris kindel vaid 100% kindel, et see käsi läheb teisele ringile! Aga nagu näha on siin väga osavaid mehi ja ma ei saa aru, miks sellised mehe mikros grindivad! Ja miks te üldse pokkerit mängite!

                          Neljapäevaõhtuses Kanal 2 saates «Selgeltnägijate tuleproov» selgus, et peaauhinnaks välja pandud 100 000 krooni võitis selgeltnägija Nastja.


                          Comment

                          • antnx
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3102

                            #28
                            Re: HooaegII - 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 13. November, 23:59:59

                            Nüüd on küll - traaaa kuidas ise ei näinud??????

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #29
                              Re: HooaegII - 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 13. November, 23:59:59

                              Algselt postitas antnx
                              Nüüd on küll - traaaa kuidas ise ei näinud??????
                              möh?

                              Comment

                              • Keiss
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1592

                                #30
                                Re: HooaegII - 7. Käsi - Aega Vastamiseni: 13. November, 23:59:59

                                Noh loogiliselt võttes 3 varianti oligi ju. J-x või set. Aga ma lähen alati täispanga peale ja pakun ainult ühe variandi :D

                                Comment

                                Working...